PDA

View Full Version : Голяма каша стана...



Не питай
09-19-2007, 18:33
Здравейте. Аз съм момче на 17 години.Имам приятелка от 2 години и 3 месеца. Или по-точно имах... Родителите ни се познават и изобщо много сме близки.Но тя е болна и неможа да излезе вчера с мен затова излязох с един приятел. Тои доведе братовчедка си а тя ме харесала...пада си малко курвенце... :x И така седим си ние на една пейка и въпросната девойка през цялото време ми подхвърля намеци и ми се бута а аз се правя че не забелязвам :smt011 И по едно време тя се опитва да ме целуне... Аз естествено се отдръпнах нямам никакво желание да се целувам с нея имам си приятелка и си я обичам...много... Та отдръпнах се аз и виждам срещу мен майката на приятелката ми минава в тоя момент и ме гледа стреснато. Сега никой не иска да говори с мен и никой не ми вярва. Опитах да говоря с моето момиче но думите на майка и са били цитирам: " Той се целуваше с някаква и като ме видя се дръпна обаче беше късно аз го видях..." И нашите са разбрали и сега майка ми не ми говори. Тя мн харесваше приятелката ми и ми каза само "Как можа..." Как бе мамка му да им обясня какво стана чувствам се отвратително и само моя приятел дето беше с мен ме разбира и ми се извини че е довел братовчедка си знаейки каква е... те не се обичат мн мн с нея обаче му е била на гости тя живее в др град и неможе да излезе и да я зареже в тях ... а кучката знаеше че си имам сериозна приятелка не ме вижда за пръв път и знае че с други не се занимавам :smt013 Сега как да накарам всички да ми повярват за това което се случи като и сам осъзнавам, че ситуацията изглежда отвратителна и обяснението ми макар и истина звучи абсурдно ... Обичам си приятелката искам си я искам да знае че не съм и изневерил и никога не бих...искам пак да сме заедно.. искам само нея... :smt010 искам това да не се беше случвало.. :smt013 :smt010

Плякам Майки
09-19-2007, 18:35
и какво от това ?

kael
09-19-2007, 18:36
Здравейте. Аз съм момче на 17 години.Имам приятелка от 2 години и 3 месеца. Или по-точно имах... Родителите ни се познават и изобщо много сме близки.Но тя е болна и неможа да излезе вчера с мен затова излязох с един приятел. Тои доведе братовчедка си а тя ме харесала...пада си малко курвенце... :x И така седим си ние на една пейка и въпросната девойка през цялото време ми подхвърля намеци и ми се бута а аз се правя че не забелязвам :smt011 И по едно време тя се опитва да ме целуне... Аз естествено се отдръпнах нямам никакво желание да се целувам с нея имам си приятелка и си я обичам...много... Та отдръпнах се аз и виждам срещу мен майката на приятелката ми минава в тоя момент и ме гледа стреснато. Сега никой не иска да говори с мен и никой не ми вярва. Опитах да говоря с моето момиче но думите на майка и са били цитирам: " Той се целуваше с някаква и като ме видя се дръпна обаче беше късно аз го видях..." И нашите са разбрали и сега майка ми не ми говори. Тя мн харесваше приятелката ми и ми каза само "Как можа..." Как бе мамка му да им обясня какво стана чувствам се отвратително и само моя приятел дето беше с мен ме разбира и ми се извини че е довел братовчедка си знаейки каква е... те не се обичат мн мн с нея обаче му е била на гости тя живее в др град и неможе да излезе и да я зареже в тях ... а кучката знаеше че си имам сериозна приятелка не ме вижда за пръв път и знае че с други не се занимавам :smt013 Сега как да накарам всички да ми повярват за това което се случи като и сам осъзнавам, че ситуацията изглежда отвратителна и обяснението ми макар и истина звучи абсурдно ... Обичам си приятелката искам си я искам да знае че не съм и изневерил и никога не бих...искам пак да сме заедно.. искам само нея... :smt010 искам това да не се беше случвало.. :smt013 :smt010

чак ме боли за тебе :( късмет пич ( просто нямам идея как бих се оправил в такава ситуация )

sasha_90
09-19-2007, 18:37
Приятелят ти не ти ли помогна да обясниш?Нали той е свидетел?Не се безпокой рано или късно истината ще излезе наяве.

DivoTo_KoTe
09-19-2007, 18:38
Помоли приятеля си да обясни всичко на момичето дано те разбере


Успех

nasty_13
09-19-2007, 18:47
можеш да и напишеш писмно и да и обясниш всичко.знам звучи тъпо и сантиментално но мисля че ще помогне. :D

Kraken
09-19-2007, 18:47
Че ти напрао говори с таз дет се е натискала с тебе я изправи пред който тряа и я разпитай тъй че да ги убедиш

09-19-2007, 18:48
Пич, мога да ти пожелая само късмет, нагазил си бая на дълбоко. [-(

FiRe_LaDy
09-19-2007, 18:52
Уфф кофти ситуация!Незнам какво да кажа ... ама ако има възможност тая да дойде пак в града и да обясни на приятелката ти как седят нещата и да си признае .... успех ... дано някак успееш да ги убедиш.

MaCeTo_
09-19-2007, 19:00
Ти каквото и да направиш в случая ще е безполезно, понеже на практика сега всичко зависи от нея и от нейното решение. Една връзка се гради преди всичко на доверие от двете страни, което рано или късно бива тествано от ей-такива нелепи ситуации. Дай и малко време да се поуспокои, щом те обича не вярвам веднага да хукне по други, така че можеш да си го позволиш. Остави я да си помисли сама за себе си и да си направи сметката струва ли си да рискува нещо толкова голямо заради някаква си клюка (защото е точно това), която дори не е истина. Ако ти през времето, в което сте били заедно си и доказал, че никога ама никога няма да я излъжеш, и се обади след като се поуспокои и премисли нещата и отидете на някое място, където ще сте си само двамата, в спокойна обстановка, и й разясни някои истини. Ако сте достатъчно единни и сплотени в чувствата и връзката си, проблемът ти е никакъв. Но ако ти сам не си и показал, че може безрезервно да ти вярва....и аз да бях, и аз щях да вярвам на хората.

DivoTo_KoTe
09-19-2007, 19:41
Уфф кофти ситуация!Незнам какво да кажа ... ама ако има възможност тая да дойде пак в града и да обясни на приятелката ти как седят нещата и да си признае .... успех ... дано някак успееш да ги убедиш.

ммне мисля,че е добра идея като се има в предвид,че той самия каза,че е курва и може да ги наговори някакви и да стане по-сложно.

Също и имейл би трябвало да свърши работа събери всичките си чувтва в него и го изпрати,знам,че звучи тъпо,но поне ще го прочете.Пък ако тръгнеш да им го обясняваш на живо няма да те изслуша!

09-19-2007, 19:53
hvani priqtelq ti i bratov4edka mu i ne6to q zapla6i taq "kurvi4ka" 4e da priznae istinata pred priqtelkata tu v va6e prisastvie ili drugo uda4no e ne6to romanti4no(ve4erq/podarak...), podaraci, iznenadi, spodelqne na 4uvstva - no ima opasnost da go vazprieme kato podkup i da pomisli 4e go pravi6 samo za da i se izvini6 a to vsa6tnost e za drugo(tova da obesnqva6 istinata ne go kazvam 6toto sigurno si go napravil ve4e)