PDA

View Full Version : Гадно ми е



rose petal
09-19-2007, 19:50
Кофти ми е, някакво скапано и тъпо настроение, времето съкс и е студено. Писнало ми е от всичко, няква тъпа апатия. :roll: искам да направя нещо различно, за да се измъкна от тва. някви идеи?

09-19-2007, 19:57
Кофти ми е, някакво скапано и тъпо настроение, времето съкс и е студено. Писнало ми е от всичко, няква тъпа апатия. :roll: искам да направя нещо различно, за да се измъкна от тва. някви идеи?Да не би да си Емо?

тц. Гери съм. :wink:

Reed
09-19-2007, 19:57
Кофти ми е, някакво скапано и тъпо настроение, времето съкс и е студено. Писнало ми е от всичко, няква тъпа апатия. :roll: искам да направя нещо различно, за да се измъкна от тва. някви идеи?Да не би да си Емо?
:smt005
от това ми хрумна нещо-"лакирай се в розово"

ЕPu
09-19-2007, 19:57
сещащ се какво ще стане тука ако всеки почне да мрънка ежедневно за най-дребното нещо...
затова по-добре не ни занимавай, ами си помисли какво ти се прави, къде ти се ходи и гледай да не обръщаш внимание на времето навън

RAWRRR
09-19-2007, 20:02
Кофти ми е, някакво скапано и тъпо настроение, времето съкс и е студено. Писнало ми е от всичко, няква тъпа апатия. :roll: искам да направя нещо различно, за да се измъкна от тва. някви идеи?Да не би да си Емо?

тц. Гери съм. :wink:


:lol: :lol: :lol:
Наслаждавай се на лошото време.
Вземи една книжка,свий се в леглото и счувай как капе по ламарината.
:P

Много обичам да го правя.

Rock & Roll Queen
09-19-2007, 20:09
^напълно. Лошото време е по-хубавото, поне за мен. Пък и можеш да излезеш с някой приятел на разходка под дъжда (колкото и клиширано да е).
Пък и тва е повод да се видите с някоя забравена приятелка в някое уютно кафе... :roll:

Cleansing
09-19-2007, 20:27
Ами, тепърва ще ти писва от всичко и ако едно лошо време е в състояние да те депресира по-добре се самоубий да не се мъчиш повече!

Ох, свободия, свободия...

JoeBanana
09-19-2007, 20:29
Кофти ми е, някакво скапано и тъпо настроение, времето съкс и е студено. Писнало ми е от всичко, няква тъпа апатия. :roll: искам да направя нещо различно, за да се измъкна от тва. някви идеи?
играй уоу
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Борат
09-19-2007, 20:48
я обичам да вали :-D
сериозно, компютъра за кво го ползваш ве?!

teenkopele
09-19-2007, 21:50
Кофти ми е, някакво скапано и тъпо настроение, времето съкс и е студено. Писнало ми е от всичко, няква тъпа апатия. :roll: искам да направя нещо различно, за да се измъкна от тва. някви идеи?

Легни и се наспи :wink: ...или се напий. :twisted: :-D

Mimka_sweet
09-20-2007, 08:33
Кофти ми е, някакво скапано и тъпо настроение, времето съкс и е студено. Писнало ми е от всичко, няква тъпа апатия. :roll: искам да направя нещо различно, за да се измъкна от тва. някви идеи?Да не би да си Емо?

тц. Гери съм. :wink:


На мен колкото и да ми е сдухано,ей това ми стига да си оправя настроението :smt005 :smt005 :smt005

DjBaloon
09-20-2007, 08:37
Кофти ми е, някакво скапано и тъпо настроение, времето съкс и е студено. Писнало ми е от всичко, няква тъпа апатия. :roll: искам да направя нещо различно, за да се измъкна от тва. някви идеи?Да не би да си Емо?

тц. Гери съм. :wink:
Tova me razbiiii :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Momiche radvash me :-D
Nema se zduhvash ei :-D
Too sichko si zavisi ot tebe.. e glei me mene.. se se smeq,ne mi dreme :-D
Trqq se nauchish da ne ti puka za povurhnostite neshta 8)
Budi egoist,kolko e gotino :-D

I'm crazy
09-20-2007, 08:43
ПУсни си музика...гледай некой филм...рисувай...пиши стихове...яж нещо сладко, за да се развеселиш... :-D