PDA

View Full Version : Може ли да забременея, ако той свърши върху мен?



ZzZz
09-19-2007, 19:51
a kakva e veroqtnostta ot gaf ako toi ne svar6i v teb a varhu teb ?????? i i mali takava vaob6te ???
... a i da popitam o6te ne6to - ako si se upla6il naistina ama naistina mnogo tova moje li da povliqe na cikala da re4em ?

mersi :-D

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0

swords1010
09-19-2007, 19:55
1.Ако в теб сперма не е попаднала, вероятност няма.
2.Стресът може да повлияе на цикъла. :wink:

09-19-2007, 19:57
първия въпрос-не
втория-да
;-)

menta_loverka
09-19-2007, 19:58
edva li e stanal gaf puk cikula moje ot stres da se "razbuzika"

sh3_1s_7h3_0n3
09-20-2007, 08:02
спермата му няма да се просмуче през корема ти и там да се образува бебе... Спокойно!
пък иначе разбира се, че може да ти закъснее, ако се притесниш... от времето, от няк'ви лекарства... от какво ли oще не...
т'ва само си плаче за закъснение при най-малкия дисбаланс в организма пф.. тъй че нЕма се пУашиш, всичко е под контрол 8)

та..така де.. НЕ си бременна... 8)

Diva4e
09-20-2007, 08:10
[-X Няма как да стане това нещо щом не е вътре в теб!А за второто да ти кажа много е вероятно на мен ми се е случвало .. цикъла може да закъснее от много неща освен жега и стрес да е гинекологичен проблем, например поликистоза или някой друг. Което си е сериозно и налага преглед с гинеколог.

macka_bez_zadrajki
09-20-2007, 09:02
не искам да те плаша но помня че учителката ми по биология беше разказвала един случай при който някакво момче и момиче не били правили секс,но той и се бил изпразнил на корема и и момичето е било забременяло.вав външна среда сперматозоидите могат да живеят 30 минути,което означава че могат да се придвижат до влагалището и да навлязат в матката

sh3_1s_7h3_0n3
09-20-2007, 09:10
не искам да те плаша но помня че учителката ми по биология беше разказвала един случай при който някакво момче и момиче не били правили секс,но той и се бил изпразнил на корема и и момичето е било забременяло.вав външна среда сперматозоидите могат да живеят 30 минути,което означава че могат да се придвижат до влагалището и да навлязат в матката

предполагам, че авторката не е толкова глупава да си го размаже по корема и надолу, че и да си бърка със същата ръка (тя или приятелят й 0.0)

foxy-to
09-20-2007, 09:31
za da zadava takav vapros qvno e glupava. ili p1k e prekaleno malka i o6te ne e u4ila v u4ili6te kak stavat bebeta.....

sh3_1s_7h3_0n3
09-20-2007, 09:42
za da zadava takav vapros qvno e glupava. ili p1k e prekaleno malka i o6te ne e u4ila v u4ili6te kak stavat bebeta.....

всъщност вероятно си права :) но все пак не е споменала да се е пипала с така омазана ръка :)

мн задълбахме в темата... пък на нея сиг нищо й няма.

освен т'ва няма да получи различни отг като до сега... така че... темата я считам за приключена :wink:

Момиче, добре си *(: и цикъла ще ти дойде, и бебе няма да имаш.. nJoy! 8)