PDA

View Full Version : един роман..помагайтеее!!



09-19-2007, 19:58
мм хора иам доста голямо проблем4е ..моля ви помагайте 4е не знам кво да права...на4и от по4ти една година съм си влюбена в едно мом4е и даже го заоби4ах ве4е..оби4ам го стра6но много..напрао живота си давам за него..той...зна4и като се запознахме миналата година той ходе6е с едно моми4е близо 2 години но запо4на да ме сваля постоянно иска6е да се виждаме преди даскало после на даскало зарязва6е гаджето си и все идва6е при мен..станахме много добри приятели споделяхме си вси4ко даже се водехме като най добри фр..но тва продължи 2 месеца и понеже аз много ве4е бях хлътнала и ре6их да му го кажа с мисълта 4е 6те се полу4и не6то и той 6те зареже приятелката си...казах му 4е 4увствата ми към него са много по силни отколкото на приятел а той каза 4е не знае дали има не6то към мен..после аз ре6их да прекратим всякакви отно6ения за6тото той продължава6е да си ходи с нея..да си сваля и другите моми4ета и аз да съм от другите..така 4е за известно време не му обръ6тах внимание а той постоянно ме търсе6е казва6е ми 4е съм 4аст от него и 4е не иска да ме изгуби...и така в у4или6те запо4нахме да си говорим отново..той ми казва6е 4 еме оби4а пра6та6е ми смси..запо4нахме пак след и преди даскало да се сре6таме и две седмици след това той скъса с гаджето си и тръгнахме..но не6тата въоб6те не вървяха..едва ли не се отдале4ихме един от друг и след няколко дни скъсахме..той пак тръгна с бив6ата си(а с нея бе6е само заради секса...за6тото аз не бях готова да му го дам)..след тва продължихме пак вси4ко..сближихме се..целувахме се все скри6ом от другите той пак ми казва6е 4е не издържал с гаджето му 4е не я оби4ал 4е бил дал вси4ко отново за да е с мен..и пак я скъса предложи ми отново но аз му казах 4е ве4е не му варвам..ии казах 4е 6те си помисля..мислех много нямах представа какво да правя вси4ки ми казваха 4е е женкар и няма смисъл..и така и не му отговорих той седя известно време сам и пак тръгна с бив6ата..вси4ко отново продължи между нас(знам 4е ве4е става сме6но и банално но..)и така един ден ми каза по скайпа 4е ме оби4а много 4е не може без мен и иска6е да се видим веднага и да говорим за нас настоява6е много но аз ве4е не вярвах казах му 4е на другия ден 6те говорим в у4или6те..но на другия ден той се направи 4е ни6то не ми е казвал и не говорехме...на подругия ден оба4е излезнах в един от 4асовете и се видяхме целувахме сее..той каза 4е вси4ко което е имал да ми казва ми го бил казал и 4е ме оби4а но така и не тругнахме..след една седмица оба4е той ве4е каза 4е няма ни6то към мен и 4е бил влюбен в друга..това прсто ве4е ме съсипа..изминаха 3 месеца(лятната ваканция)аз продължих да го оби4ам той сега ходи с тая дето е вл'бен в нея но откакто сме на у4или6те не спира да ме гледа..ние ве4е не си говорим...но той само ме гледа..нз какво да мисля.от една страна не искам да му простя за6тото мисля 4е пак 6те постъпи както преди но 4есно казано прекалено го оби4ам..какво да права кажете мии??да се откажа ли от него???аз сега му показвам пълно безразли4ие даже той знае 4е хода с друго мом4е и си мисли 4е ве4е нямам ни6то към него..какво да правя...как да разбера дали о6те ме оби4а без да му показвам 4увствата си??

kael
09-19-2007, 20:02
тоя или е идиот или е само заради секса ..... и в 2та случая не стува .......

babity
09-19-2007, 20:02
Внимание! Това което ще ти кажа е брутално! Той НИКОГА не те е обичал! Само е искал да те мине! Незнам защо изобщо си си въобразила, че те обича? Просто като е разбрал накрая, че няма да му се пусне се е отказал. Сега просветна ли ти?

09-19-2007, 20:04
прави сте да..явно на мен ми се иска да ме оби4а и за тва така виждам не6тата.. :(

GregoryHouse
09-19-2007, 20:05
Ееее вече съм на мнение като @SWASTICA стига с тея романи тоя ше ми 50тия за деня...дайте малко по систематизирано...половина а като го видят и си казват оо ай бегай нема чета...както и аз в случея...призовавам да е малко по кратко не 2 реда де...

kael
09-19-2007, 20:07
прави сте да..явно на мен ми се иска да ме оби4а и за тва така виждам не6тата.. :( ... има 2 вида момчета ( поне за мене ) тея дет са само за секса, и тея дето не са само за секса .... тфа е ........ в българия май е 3 към 1 в полза на педофилите/женкарите/идиотите ( с иреч тея дето са само за секса )