PDA

View Full Version : Как да я поканя на кафе.. ?



djohny
09-19-2007, 20:06
Zdraweite!Zna4i predi nqkolko dena se zapoznax s edno momi4e ot moito daskalo...kato se vidim sme na zdrasti samo ama teq dni naprao mi e vlezla pod kojata..ta q kajete kak da q pokanq na kafe..smisal otiam i ko da i kaja nz kak da po4na 6ot naprao kat q vida i zaciklqm :\

GregoryHouse
09-19-2007, 20:10
Аааааааааааааа не ебахти адааа от 15ти до сега това е поне 10тата тема е нееееееееее просто ползвай търсачка мързел такъф отговорих на 10 преди 1-2 дена прочети ги и тогава поствай...ей баси днешното поколение вади баси мързела...

kael
09-19-2007, 20:14
Zdraweite!Zna4i predi nqkolko dena se zapoznax s edno momi4e ot moito daskalo...kato se vidim sme na zdrasti samo ama teq dni naprao mi e vlezla pod kojata..ta q kajete kak da q pokanq na kafe..smisal otiam i ko da i kaja nz kak da po4na 6ot naprao kat q vida i zaciklqm :\ абе господ ти е дал глава и мозък в нея - ИЗПОЛЗВАЙ СИ СИВОТО вещество ако не опиташ сам ко ще превиш - секи пат като видиш мадама ще питаш някой онлайн ко дакажеш ли ????

zmey
09-19-2007, 20:38
Аааааааааааааа не ебахти адааа от 15ти до сега това е поне 10тата тема е нееееееееее просто ползвай търсачка мързел такъф отговорих на 10 преди 1-2 дена прочети ги и тогава поствай...ей баси днешното поколение вади баси мързела... Абе ти кво недоволстваш само ве. Твето мнение нищо няма да промени. Така че най добре си спести време и приказки, освен ако няма кво да правиш по цял ден.
Кажи си годините.

kael
09-19-2007, 20:39
Аааааааааааааа не ебахти адааа от 15ти до сега това е поне 10тата тема е нееееееееее просто ползвай търсачка мързел такъф отговорих на 10 преди 1-2 дена прочети ги и тогава поствай...ей баси днешното поколение вади баси мързела... Абе ти кво недоволстваш само ве. Твето мнение нищо няма да промени. Така че най добре си спести време и приказки, освен ако няма кво да правиш по цял ден.
Кажи си годините. свобода на словото човека исказва мнението си

gLoRiOuS_aNGeL
09-20-2007, 15:28
Отиди до нея.....помолия да поговорите на саме....Кажи и:
Ще ти е приятно ли да се поразходим заедно,когато си свободна?!
Това е.....Или да или не! tva e na4ina!!!

RaLkb
09-20-2007, 16:49
xxaxxax e stiga de nemoje da si tolkova tbp che da nemojesh da izmislish kak da q pokanish na edno kafe.otidi pri neq zagovori q za neshto koeto i na neq i haresva de da znam ima tolkova mnogo nachini a pbk mojesh prosto da otidesh i da i go istursish.xaxa :P

Valar
09-20-2007, 20:50
Никога не ПИТАЙ момичето, което харесваш, за КАКВОТО И ДА Е, свързано ПО КАКЪВТО И ДА Е начин с нейното време и внимание. Това, което трябва да направиш, е да отидеш при нея и да й кажеш, че би искал да прекараш известно време с нея (някъде) (по някое време) и че тя трябва да дойде с теб. Ако двамата прекарвате достатъчно време заедно насаме, ще е много по-лесно нещата да си дойдат по местата по естествен начин вместо да се опитваш да промениш връзката от днес за утре.

Slave4You
09-21-2007, 11:15
Като се видите отново и си кажете здрасти не се изцепвай направо с "Ай на кафе" ем нещо там кво става как е даскалото бла бла бла и тогаз :)

MiMcHeToOo
09-21-2007, 11:30
Отиди до нея.....помолия да поговорите на саме....Кажи и:
Ще ти е приятно ли да се поразходим заедно,когато си свободна?!
Това е.....Или да или не!

нещо такова ще ти свърши работа :wink:

meaningless
09-21-2007, 11:32
-> Какво ще кажеш за едно кафе някой път?
.... момичето не хапе.