PDA

View Full Version : Любовна мъка :(



Как да постъпя
09-19-2007, 20:14
Еми една приятелка ме запозна с едно момиче след около едномесечен чат най накрая се запознахме тоест я е от мойто училище та сега като почна даскало и се видяхме тя ме е виждала и преди де аз нея не и днес като я видях се стаписах много здраво голяма сладуранка е влюбих се от пръв поглед както се казва проблема е че има гадже което е в софия и се виждат много рядко тя много тагува за него днес цял ден бяхме заедно и с момичето което ни запозна бяхме в тях и тя постояно слушаше някакви здухарски песни и само мечтаеше за нещо.... някфи песни дет някфи влюбени ги разделят някфи си километри аве нещо като техния случай ... сдухах се и аз че нямам шанс със нея а толкова много го искам и се пропих ..... даже днес вечерта ми казаха че тя е казала че я кефя ама нямало да излезе нищо между нас ;(
Какво ще ме посъветвате? случвало ли ви се е такова нещо и какво сте направили :smt007 :smt007 :|

babity
09-19-2007, 20:16
Кога успя да се пропиеш щом я познаваш от днес?! :roll: :roll: :roll:

kael
09-19-2007, 20:19
Кога успя да се пропиеш щом я познаваш от днес?! :roll: :roll: :roll: много го мразя тоя палешки акъл - хубавка на външен вид - значи става - значи сам влюбен в нея - ко има като багаж горе - кой му пука ... ( същото става и с момичетата ) после оле ко да правя - ми флиртувай с нея .... толкова ли е сложно покажи и че те кефи ЕЛЕМЕНТАРНО Е

Автора
09-19-2007, 21:04
абе неспоменах ли че си чатя с нея от месец месец и нещо секи ден по няколко часа ? багажа горе си е добре характера и ми допада държанието и също външния вид също :smt013 незнам какво да правя нямам смелост да и го кажа или поне не още страх ме е да чуя отговора..... а днес ми беше супер гадно защото незнаех какво да правя..как да постъпя.... явно си го обича много :| все беше замислена изолираше се от другите така де не е трудно да се сетиш че мисли за него и почнах да пия гадните и песни още повече ме натъжиха :(

kael
09-19-2007, 21:06
абе неспоменах ли че си чатя с нея от месец месец и нещо секи ден по няколко часа ? багажа горе си е добре характера и ми допада държанието и също външния вид също :smt013 незнам какво да правя нямам смелост да и го кажа или поне не още страх ме е да чуя отговора..... а днес ми беше супер гадно защото незнаех какво да правя..как да постъпя.... явно си го обича много :| все беше замислена изолираше се от другите така де не е трудно да се сетиш че мисли за него и почнах да пия гадните и песни още повече ме натъжиха :(

забрави я

мойто момче cлушай HIM :} :smt005

babity
09-19-2007, 21:07
Значи си пропил заради момиче, което познаваш от нет-а?! :roll: :roll: :roll:

kael
09-19-2007, 21:11
ето ти млако HIM http://www.youtube.com/watch?v=BgBEozayo0k :smt005

09-19-2007, 21:15
babity да така е и ? стига с тоя хим слушам по тежко от хим ....

kael
09-19-2007, 21:17
babity да така е и ? стига с тоя хим слушам по тежко от хим .... ми окей

babity
09-19-2007, 21:18
babity да така е и ? стига с тоя хим слушам по тежко от хим ....

Тва е отчаяно... :smt011

bloodranger
09-19-2007, 21:45
music relax http://www.youtube.com/watch?v=f1XXtY-mmqA
--->otiva6 smelo i i kazva6 taka i taka haresvam ta (NE kazvai obi4am ta togaz gori6 kat fakla) i ve4e si4ko zavisi ot neq
Pone kat ta otreje 6e znae6 4e si opital :wink:

koalka
09-20-2007, 09:23
Не мисля, че има смисъл да се занимаваш с нея.Тя обича друг, пък и има други момичета.Малко преувеличаваш с това, че си се пропил.Не се познавате от много отдавна.

GregoryHouse
09-20-2007, 09:30
Бил се пропил омг. Имаш ли представа какво е това ?! Това е в продължение на ГОДИНИ да пиеш като смок. А по темата забрави я има и други бе.

yellow_dress
09-20-2007, 09:52
Po - dobre ne se butai mejdu 6amarite...ako momi4eto te haresva po "tozi na4in" 6te si proli4i, no 6tom si obi4a priqtelq, ne gi rzdelqi :-s
Ima i drugi ribki v moreto

Erica
09-20-2007, 10:05
Еми една приятелка ме запозна с едно момиче след около едномесечен чат най накрая се запознахме тоест я е от мойто училище та сега като почна даскало и се видяхме тя ме е виждала и преди де аз нея не и днес като я видях се стаписах много здраво голяма сладуранка е влюбих се от пръв поглед както се казва проблема е че има гадже което е в софия и се виждат много рядко тя много тагува за него днес цял ден бяхме заедно и с момичето което ни запозна бяхме в тях и тя постояно слушаше някакви здухарски песни и само мечтаеше за нещо.... някфи песни дет някфи влюбени ги разделят някфи си километри аве нещо като техния случай ... сдухах се и аз че нямам шанс със нея а толкова много го искам и се пропих ..... даже днес вечерта ми казаха че тя е казала че я кефя ама нямало да излезе нищо между нас ;(
Какво ще ме посъветвате? случвало ли ви се е такова нещо и какво сте направили :smt007 :smt007 :|

Аз пък мисля,че си Препил...
Що се отнася до момичето тя си го е казала сама

даже днес вечерта ми казаха че тя е казала че я кефя ама нямало да излезе нищо между нас ;(

Освен да оставиш нещата така друго невиждам какво можеш да направиш...Остави всичко да се подреди от само себе си,а пък знаеш ли може и да ви се наредят нещата с мацката :)
Айде успех и не се спичай чак толкова \:D/

gabi_94
09-20-2007, 15:48
priznai i 4uvstvata si i imai nadejda. kolkoto i da e vlubena v gadjeto si toi e tvarde dale4e a razstoqnieto e pre4ka. moje bi izpitva ne6to i kam teb. opitai i dai i vreme da se osaznae. posle pogovorete i moje bi shte potragne! USPEH!!!

Raderfort
09-20-2007, 18:36
има гадже което е в софия и се виждат много рядко
67om ima gadje po-dobre ni67o ne pravi.ako se razdelqt-dobre ama ne gi razdelqi ti(moje i tebe da te razdelqt s nqkoq) ZAMISLI SE