PDA

View Full Version : Физическа подготовка-норматив и НСА специалности



Jamalska
09-19-2007, 22:56
Тука надали ще срещна някой с близък интерес
но някой софианец да има представа за точното изпълнение на норматива към Симеоново-лицеви опори,коремни преси,скок и тн...и следния http://www.nsa.bg/bg/faculty/department/branch,179/subpage,179
:)

Jamalska
09-20-2007, 17:48
Не думай;)Различни неща ли са?!не знаех;)

"шегата настрана" норматива,който моя милост трябва да покрива за 2те места з избраните специалности е близък...едното обаче включв и малко тупаници...Току що осъзнах,че май ще трябва да си търся треньор

nO3Hau*
09-22-2007, 00:07
Не думай;)Различни неща ли са?!не знаех;)

"шегата настрана" норматива,който моя милост трябва да покрива за 2те места з избраните специалности е близък...едното обаче включв и малко тупаници...Току що осъзнах,че май ще трябва да си търся треньор

Jamalska i az iskam da vlizam v simeonovo i se 4udq sa6tite vaprosi adi nameri me vva skaip da prikazvame pls ako nqma6 ni6to protiv ;)

by Lyv4eto`

Skype kiluminati89

SexYLipS
09-28-2007, 15:26
ВъЙ помня на едно състезание по двубой НСА участваха и един трениор тей им се караше на децата.Начи помня няколко случая."КаЛинооо тичай, че шти шчупа зъбките мааа".След избяган един километър те тичаха още два-три, без обувки, само и само защото не са взели хубави места. :D :D :D Абе Голяма работа е тва НСА :D :D :D

Jamalska
09-28-2007, 16:30
Mдаам аз никога не съм тренирала нещо реално основно щото не ми я приятно някой да ми дава зор..да ми крещи и тн...Сега почнах лека атлетика спец заради Симеоново и..за сега тренера ме жали и се опитва да ми вдъхне увереност ама го гледам как крещи на останалите ии усещам че скоро ще съм м/у тях..А и вече успя да ми се скара заради обицата :(

nO3Hau*
10-03-2007, 13:56
Mдаам аз никога не съм тренирала нещо реално основно щото не ми я приятно някой да ми дава зор..да ми крещи и тн...Сега почнах лека атлетика спец заради Симеоново и..за сега тренера ме жали и се опитва да ми вдъхне увереност ама го гледам как крещи на останалите ии усещам че скоро ще съм м/у тях..А и вече успя да ми се скара заради обицата :(

ти май много ис се надъхала за Симеоново - тренировки си по4нала 1-друго браво браво . със каква спец искаш. ? щото аз искам Национална . ама ммн у4ене ще падне да еба :(

MariaM
10-20-2007, 10:47
За личен треньор виж например на спортните уроци в
burkan. info