PDA

View Full Version : ЗАГУБЕНА ЛЪБОВ



марити
09-20-2007, 05:07
ЗДРАВЕЙТЕ,
Пиша Ви за да ме посъветвате как да постъпя в този тежък за мен момент.
Сега ще ви разкажа за момчето което наистина мн харесвам, но чак сега осъзнах силните си чувства към него.
Преди около 6-7 месеца се запознахме и той веднага ме покани на среща.Излизахме много пъти, но аз не изпитвах почти никакви чувства към него :?. До преди 2-3 седмици той постоянно ми повтаряше колко много ме харесва и колко мн иска да бъде с мен, но аз не исках да бъда с него. Преди няколко дни ми каза че вече не изпитва такива чувства към мен, изгубил е интерес към мен. И както се казва "разбираш колко ти е скъпо нещо чак когато го изгубиш".Точно това стана и с мен,сега му казвам че го харесвам и искам с цялото си сърце,но той вече не ме харесва. ](*,)
Кажете ми какво да направя за да си го върна?Как да разпаля пак чувствата му?Ще бъда наистина благодарна за няколко съвета :(

Sweet__baby
09-20-2007, 05:18
Миличка, разбирам те много добре...Няма да е лошо, ако му се обадиш, да се срещнете и да поговорите съвсем сериозно! Признай си, че имаш чувства към него, които не си искала да разкриваш преди. Надявам се да те разбере. Дано си промени мнението за теб, да продължи да те харесва...но това е лошото, че не си изпитала чувства към него по-рано и това го е накарало до някаква степен да се откаже от теб....

Айде поговорете си на 4 очи и дано всичко потръгне!
Успех! :smt006 :wink:

bungle
09-20-2007, 06:18
На колко си ? И той на колко е?

Angel4enebesno
09-20-2007, 07:24
Миличка, разбирам те много добре...Няма да е лошо, ако му се обадиш, да се срещнете и да поговорите съвсем сериозно! Признай си, че имаш чувства към него, които не си искала да разкриваш преди. Надявам се да те разбере. Дано си промени мнението за теб, да продължи да те харесва...но това е лошото, че не си изпитала чувства към него по-рано и това го е накарало до някаква степен да се откаже от теб....

Айде поговорете си на 4 очи и дано всичко потръгне!
Успех! :smt006 :wink:
Mnogo pravilen suvet i spored men taka trqbva da postupi6!

GregoryHouse
09-20-2007, 08:38
Миличка, разбирам те много добре...Няма да е лошо, ако му се обадиш, да се срещнете и да поговорите съвсем сериозно! Признай си, че имаш чувства към него, които не си искала да разкриваш преди. Надявам се да те разбере. Дано си промени мнението за теб, да продължи да те харесва...но това е лошото, че не си изпитала чувства към него по-рано и това го е накарало до някаква степен да се откаже от теб....

Айде поговорете си на 4 очи и дано всичко потръгне!
Успех! :smt006 :wink:
Mnogo pravilen suvet i spored men taka trqbva da postupi6!

А според мен не...тя вече го опитвала това и ми писна във всяка тема да се казва ами говорете си. Ебахти мислите ли че не го правят хората ТЯ даже е написала че му го е казвала...А сега по темата тая ситуация си почти мат...любов насила не става не можеш да го накараш да те заобича ако той сам не го пожелае...само не изневерявай на себе си за да го спечелиш...никога никога ама никога не се прави на такава каквато не си - това само отблъсква хората повече...

Th3MaN
09-20-2007, 09:08
Все така правят всички. Било ти е яко някой да те харесва и не си обръщала внимание. Пък сега вече не те харесва и теб ти е станало гадно понеже вече го няма постоянно да ти казва колко те харесва и ти искаш пак да си го върнеш.

koalka
09-20-2007, 09:27
Трудно можеш да "разпалиш" чувствата му, ако сега са изчезнали.Откажи се и го забрави.Все пак това е само едно харесване, няма да ти бъде толкова трудно.Явно и той не те е харесвал достатъчно, че да загуби интерес толкова бързо. :wink:

GregoryHouse
09-20-2007, 09:31
Трудно можеш да "разпалиш" чувствата му, ако сега са изчезнали.Откажи се и го забрави.Все пак това е само едно харесване, няма да ти бъде толкова трудно.Явно и той не те е харесвал достатъчно, че да загуби интерес толкова бързо. :wink:

Бързо ли ?! Ти на тва ако викаш бързо то значи за теб много време ас 100-200 години...6-7 месеца не са НИКАК не минават бързо...

ДеЯТеЛкЪ
09-20-2007, 09:45
старата любов ражда не хваща нали знае6 кави му да ти даде шанс покажи му 4е си същотот моми4е ж което е бил влюбен но сега и ти изпитваш същото към него :wink:

MiMcHeToOo
09-20-2007, 11:12
старата любов ражда не хваща нали знае6 кави му да ти даде шанс покажи му 4е си същотот моми4е ж което е бил влюбен но сега и ти изпитваш същото към него :wink:

аха :}

zmey
09-20-2007, 11:27
ЗДРАВЕЙТЕ,
Пиша Ви за да ме посъветвате как да постъпя в този тежък за мен момент.
Сега ще ви разкажа за момчето което наистина мн харесвам, но чак сега осъзнах силните си чувства към него.
Преди около 6-7 месеца се запознахме и той веднага ме покани на среща.Излизахме много пъти, но аз не изпитвах почти никакви чувства към него :?. До преди 2-3 седмици той постоянно ми повтаряше колко много ме харесва и колко мн иска да бъде с мен, но аз не исках да бъда с него. Преди няколко дни ми каза че вече не изпитва такива чувства към мен, изгубил е интерес към мен. И както се казва "разбираш колко ти е скъпо нещо чак когато го изгубиш".Точно това стана и с мен,сега му казвам че го харесвам и искам с цялото си сърце,но той вече не ме харесва. ](*,)
Кажете ми какво да направя за да си го върна?Как да разпаля пак чувствата му?Ще бъда наистина благодарна за няколко съвета :(

Грешката е твоя..

sentient_
09-20-2007, 12:16
Za6to vsi4ki momi4eta razbirat "kolko sa vliubeni" 4ak kogato zagubqt 4oveka do sebe si, kogato toi ve4e mu e pisnalo tq da se pravi na int na nedostupna, kogato e istinal i se otdrupva, togava momi4etata se se6tat -"ama malee az s1m vliubena" Ako naistina si vliubena v tva mom4e ti 6te6e da go osaznaesh dokato si s nego a ne kogato ve4e ne mu se zanimava. Qvno prosto ne iska6 da si sama i zatova. Za savet 6te ti kaja zanapred ne budi takava radvai se na tova koeto ima6 i otvru6tai s1s su6toto

evilkaAaAa
09-20-2007, 14:38
ЗДРАВЕЙТЕ,
Пиша Ви за да ме посъветвате как да постъпя в този тежък за мен момент.
Сега ще ви разкажа за момчето което наистина мн харесвам, но чак сега осъзнах силните си чувства към него.
Преди около 6-7 месеца се запознахме и той веднага ме покани на среща.Излизахме много пъти, но аз не изпитвах почти никакви чувства към него :?. До преди 2-3 седмици той постоянно ми повтаряше колко много ме харесва и колко мн иска да бъде с мен, но аз не исках да бъда с него. Преди няколко дни ми каза че вече не изпитва такива чувства към мен, изгубил е интерес към мен. И както се казва "разбираш колко ти е скъпо нещо чак когато го изгубиш".Точно това стана и с мен,сега му казвам че го харесвам и искам с цялото си сърце,но той вече не ме харесва. ](*,)
Кажете ми какво да направя за да си го върна?Как да разпаля пак чувствата му?Ще бъда наистина благодарна за няколко съвета :(

Аз лично не ги разбирам тея хора дето днеска са много влюбени и изведнъж на другия ден видиш ли той вече не я харесва :shock: :shock: :shock: Как става тоя номер ?? я кажете и аз да зема да се пробвам ?? ..
Виж миличка, ако един човек те харесва наистина, както го казва, няма да си забрави чувствата ей така [-X все пак това не е "Абра - кадабра" и аййде.. незнам какво да те посъветвам, но аз лично щях да се опитвам да го забравя :? ( не те задължавам да го направиш - просто съвет !! )

koalka
09-20-2007, 16:01
Трудно можеш да "разпалиш" чувствата му, ако сега са изчезнали.Откажи се и го забрави.Все пак това е само едно харесване, няма да ти бъде толкова трудно.Явно и той не те е харесвал достатъчно, че да загуби интерес толкова бързо. :wink:

Бързо ли ?! Ти на тва ако викаш бързо то значи за теб много време ас 100-200 години...6-7 месеца не са НИКАК не минават бързо...Пак съм чела-недочела, извинявам се.

marity
09-20-2007, 16:16
Мерси много за съветите.Първо ще пробвам пак да ме хареса, а ако не стане ще се откажа, въпреки че ще ми е доста кофти>> ](*,) (ще ми мине). А за това на колко сме години аз съм на 16, а той-15

kael
09-20-2007, 16:21
ЗДРАВЕЙТЕ,
Пиша Ви за да ме посъветвате как да постъпя в този тежък за мен момент.
Сега ще ви разкажа за момчето което наистина мн харесвам, но чак сега осъзнах силните си чувства към него.
Преди около 6-7 месеца се запознахме и той веднага ме покани на среща.Излизахме много пъти, но аз не изпитвах почти никакви чувства към него :?. До преди 2-3 седмици той постоянно ми повтаряше колко много ме харесва и колко мн иска да бъде с мен, но аз не исках да бъда с него. Преди няколко дни ми каза че вече не изпитва такива чувства към мен, изгубил е интерес към мен. И както се казва "разбираш колко ти е скъпо нещо чак когато го изгубиш".Точно това стана и с мен,сега му казвам че го харесвам и искам с цялото си сърце,но той вече не ме харесва. ](*,)
Кажете ми какво да направя за да си го върна?Как да разпаля пак чувствата му?Ще бъда наистина благодарна за няколко съвета :( бъди постоянна и търпелива извини му се и кажи че наистина държиш на него ... и не очаквай веднага всичко да приключи тези неща отнемат време той сиг е обиден и сега ти го вращща но дълбоко в себеси още те обича

RaLkb
09-20-2007, 16:35
Greshkata e izcqlo tvoq.Razbiram te mnogo dobre kak se chystvash no...ne mislq che mojesh da si go varnesh.Shtom toi tolkova mnogo vreme e tichal sled teb i ti e povtarql kolko mnogo te haresva a ti si se dyrpala savsem estestveno e toi da zagybi interes.Ako iskash mojesh da pogovorish sas nego i da razkriesh chyvstvata si i ako toi oshte e sigyren che neiska da e sas tebe nevijdam kakvo drygo mojesh da napravish osven da se premirish sas stanaloto i da prodaljish napred :P