PDA

View Full Version : Възмутена!!!



maini4ka_sladka
09-20-2007, 07:04
Здравейте! Тази случка стана вчера и още ми е тъпо едно такова. Значи бяхме се разхождали с приятеля ми надълго и нашироко из Пловдив и решихме да поседнем в градската градина, за да починем малко, защото след това имахме ангажимент. Аз реших докато ме е гушнал да си кача краката на пейката, да отпочина малко, и не щеш ли минава един "униформен" от Общинска охрана и ми каза: "Малко по-културно!", ама с един такъв гаден тон! И се запитах- защо НИКОЙ не казва нищо на малките метълчета и емота, които са до фонтаните и пушат трева и си менкат 1 шише бира и всяка вечер киснат там(говоря за деца на 14-максимум 15 години). Какво ще обяснят майките на децата си? да не говоря, че целият фонтан е замърсен от бирените им бутилки... на тях никой не им казва нищо, а на мен, че съм си качила краката да отпочинат малко ми се прави забележка... чакам мнения по въпроса...

bboy_bunker
09-20-2007, 07:26
ВъзмУтена :smt005 :smt005 :smt005

IlLuSi0nS`
09-20-2007, 07:30
еми те куките са си гадни копелета хахаха кфо се филмираш толкоз..

alex
09-20-2007, 07:54
Тия смешници охранителите имат самочувствието, че са командоси. Само че, са толкова жалки, че до момента съм ги виждал само да напдаат момичета и момчета или други такива сами или по двойки. Когато обаче има голяма група хора те се скатават и не им се чува гласчето. Така на теб този смешник си е избивал комплексите и после е спал цяла нощ в кабинката си с мисълта, че е въдворил ред. Ако ти се занимава и имаш време ако някой ти каже нещо такова му искай името (имаш пълно право защото ти му плащаш заплатата). Ако ти откаже му кажи, че според датата и часа компетентните органи ще разберат, който е бил на смяна и ще го държиш пряко отговорен за всички инциденти, които са се случили през неговата смята освен, че искаш да го съдиш за дискриминация и уронване на авторитета на публично място - на средата на речта ти смятай, че ще се насере от страх и ще почне да бие отбой но аз наистина бих го съдил такъв. Защото не може да се заяжда с нормалните хора а да остадя разни чекиджии в храсите на спокойствие (това е факт в борисовата градина в СФ и всеки се прави, че не го вижда вече десетки години).

I'm crazy
09-20-2007, 08:01
тЦ тЦ тъпо... :-& Те си мислят, че ще копенсират всичко...с тея малки тъпотии...на мене най-обичат да ми размахват палки 8-[ :mrgreen:

`Death`Whore``
09-20-2007, 08:04
На мен веднъж ми казаха, че не уважавам паметника на Попа, защото пия бира, седнала на него. 8-[

И бтв...това е едно от нещата, заради които псувам метълите - оставят кочина след себе си. Но не са само те ;)

vodolei4e_m
09-20-2007, 09:46
Ако ти откаже му кажи, че според датата и часа компетентните органи ще разберат, който е бил на смяна и ще го държиш пряко отговорен за всички инциденти, които са се случили през неговата смята освен, че искаш да го съдиш за дискриминация и уронване на авторитета на публично място - на средата на речта ти смятай, че ще се насере от страх и ще почне да бие отбой но аз наистина бих го съдил такъв.


хахах това ме изкефи, но е много вярно :)))

maini4ka_sladka
09-20-2007, 11:25
ВъзмУтена :smt005 :smt005 :smt005
Ъ, извинявай, но определено имам добра езикова култура и се пише възмутена, а според теб може би е възмОтена? защото думата идва от "смУт" , а не "смОт" според мен... а за другите мнения- в момента бях доста стресирана, сякаш ме обля гореща вълна, не съм отреагирала по друг начин освен да кажа "Добре!" :(

RAWRRR
09-20-2007, 11:37
На мен утре вечер ми предстои подобно изживяване.
Защото след 22 часа ще трябва да ида в един клуб,да слушам група,и ще водя ,16 годишен приятел.И няма как да мине номера "аз съм отговорна за него,защото съм пълнолетна".

В такива случаи,ако си достатъчно нахална и устата върши работа.

Междудругото, на мен почти всяка вечер като съм в Градската градина ми правят забележка,но аз не стоя по пейките,а лежа на тревата.И винаги си намирам оправдание.Гледай да ги игнорираш тези униформени,които кражат там-наистина са доста зле.Веднъж като си седяхме през деня с едни съученички,те започнаха да се зарибяват с тях,даже си размениха телефоните.

:roll:

OtherDimension
09-20-2007, 11:46
безсрамници

tItEufFf
09-20-2007, 11:53
Глупаци...аве не им обръщай внимание! Няма смисъл да си разваляш настроението, заради няква кука...те са некви изкуфели, тъй че...споко :wink:

fti4ka
09-20-2007, 12:28
е па човека следи за дисциплината.. от къде накъде ще си качваш краката на пейката :lol:

Seducti0n
09-20-2007, 13:20
Ако на теб не ти бяха направили забележка,щеше ли да тръгнеш да се ядосваш,щеше ли да ти направи впечатление и да търсиш справедливост.... :?: :roll: :?:

krem4et0
09-20-2007, 13:34
Почти всяка вечер с гаджето ми сме пред Ректората на Академията. Има пейки и храсти зад тях и е нависоко над улицата. Изгони ни охряната там, а ние само си говорихме(дори не сме се целували). Много се издразних. после разбрах, че било, защото двойки правели там секс. Ама наркоманите защо не ги гонят? Защо като отида на лекции намирам понякога по пейките игли? Наистина се страхуват. Пейките са направени за сядане и ние ги използвахме за това в 9 вечерта! Мн се изнервих на това!

Momchence
09-20-2007, 14:05
ВъзмУтена :smt005 :smt005 :smt005
Ъ, извинявай, но определено имам добра езикова култура и се пише възмутена, а според теб може би е възмОтена? защото думата идва от "смУт" , а не "смОт" според мен... а за другите мнения- в момента бях доста стресирана, сякаш ме обля гореща вълна, не съм отреагирала по друг начин освен да кажа "Добре!" :(Ой ой, не се коркай така бе момиче...човека има предвид ударението като е написал "възмУтена" ... така звучи по забвано..."възмУтена и огОрчена" :lol:

RAWRRR
09-20-2007, 14:27
ВъзмУтена :smt005 :smt005 :smt005
Ъ, извинявай, но определено имам добра езикова култура и се пише възмутена, а според теб може би е възмОтена? защото думата идва от "смУт" , а не "смОт" според мен... а за другите мнения- в момента бях доста стресирана, сякаш ме обля гореща вълна, не съм отреагирала по друг начин освен да кажа "Добре!" :(Ой ой, не се коркай така бе момиче...човека има предвид ударението като е написал "възмУтена" ... така звучи по забвано..."възмУтена и огОрчена" :lol:

любимият "лаф" на госпожата ми по философия.. :lol:

i'm so excited!
09-20-2007, 15:02
оле, мале !
а сега какво ще правиш? #-o

bboy_bunker
09-20-2007, 15:41
ВъзмУтена :smt005 :smt005 :smt005
Ъ, извинявай, но определено имам добра езикова култура и се пише възмутена, а според теб може би е възмОтена? защото думата идва от "смУт" , а не "смОт" според мен... а за другите мнения- в момента бях доста стресирана, сякаш ме обля гореща вълна, не съм отреагирала по друг начин освен да кажа "Добре!" :(Ой ой, не се коркай така бе момиче...човека има предвид ударението като е написал "възмУтена" ... така звучи по забвано..."възмУтена и огОрчена" :lol: един човек да ме разбере :lol:

meaningless
09-20-2007, 15:50
Ми, куки, к'во искате... :roll:

ражур
09-20-2007, 21:03
Прав е бил човека какво ще ми се качвате по пейките :-D

bboy_bunker
09-21-2007, 09:03
Прав е бил човека какво ще ми се качвате по пейките :-D woooooooooord 8)

quench
09-21-2007, 09:04
ой, хилъри, защо така?! 8)

Ziezi
09-21-2007, 23:23
Тия смешници охранителите имат самочувствието, че са командоси. Само че, са толкова жалки, че до момента съм ги виждал само да напдаат момичета и момчета или други такива сами или по двойки. Когато обаче има голяма група хора те се скатават и не им се чува гласчето. Така на теб този смешник си е избивал комплексите и после е спал цяла нощ в кабинката си с мисълта, че е въдворил ред. Ако ти се занимава и имаш време ако някой ти каже нещо такова му искай името (имаш пълно право защото ти му плащаш заплатата). Ако ти откаже му кажи, че според датата и часа компетентните органи ще разберат, който е бил на смяна и ще го държиш пряко отговорен за всички инциденти, които са се случили през неговата смята освен, че искаш да го съдиш за дискриминация и уронване на авторитета на публично място - на средата на речта ти смятай, че ще се насере от страх и ще почне да бие отбой но аз наистина бих го съдил такъв. Защото не може да се заяжда с нормалните хора а да остадя разни чекиджии в храсите на спокойствие (това е факт в борисовата градина в СФ и всеки се прави, че не го вижда вече десетки години).

ППППППАААААААХАХАХАХАХА,а е убавец,ти май верно си извънредно тъп,а?Начи определено не те бива със законите,за тва просто недей да ги цитираш...
До авторката:няма да те питам на колко си и по кое време е станало това,щото знам,че ще ме излъжеш,само ще ти кажа,че ДА,човекът е бил прав!И отново ще дам за пример сащ(алексчо,не бързай да триеш,нека го види първо),ако това нещо се случи в сащ сега щеше вашите да ти скачат по главата в следствие на стреса причинен от глобата,която трябва да платят!
И един съвет,както за теб така и за всички умници писали тук :arrow: ТИ НЯМАШ НИЩО ОБЩО С ТИЯ "МЕТЪЛИ" ТАКА,ЧЕ НЕ ГИ НАМЕСВАЙ!ГЛЕДАЙ СИ В ТВОЯТА ЧИНИЯ!!!!!

nblr
09-22-2007, 01:39
Ставаш от пейката и му прилагаш джиуджицу :smt011

b0Nb0n
09-22-2007, 01:43
i kak razbra 4e se e nadrusal

maini4ka_sladka
09-22-2007, 03:47
Тия смешници охранителите имат самочувствието, че са командоси. Само че, са толкова жалки, че до момента съм ги виждал само да напдаат момичета и момчета или други такива сами или по двойки. Когато обаче има голяма група хора те се скатават и не им се чува гласчето. Така на теб този смешник си е избивал комплексите и после е спал цяла нощ в кабинката си с мисълта, че е въдворил ред. Ако ти се занимава и имаш време ако някой ти каже нещо такова му искай името (имаш пълно право защото ти му плащаш заплатата). Ако ти откаже му кажи, че според датата и часа компетентните органи ще разберат, който е бил на смяна и ще го държиш пряко отговорен за всички инциденти, които са се случили през неговата смята освен, че искаш да го съдиш за дискриминация и уронване на авторитета на публично място - на средата на речта ти смятай, че ще се насере от страх и ще почне да бие отбой но аз наистина бих го съдил такъв. Защото не може да се заяжда с нормалните хора а да остадя разни чекиджии в храсите на спокойствие (това е факт в борисовата градина в СФ и всеки се прави, че не го вижда вече десетки години).

ППППППАААААААХАХАХАХАХА,а е убавец,ти май верно си извънредно тъп,а?Начи определено не те бива със законите,за тва просто недей да ги цитираш...
До авторката:няма да те питам на колко си и по кое време е станало това,щото знам,че ще ме излъжеш,само ще ти кажа,че ДА,човекът е бил прав!И отново ще дам за пример сащ(алексчо,не бързай да триеш,нека го види първо),ако това нещо се случи в сащ сега щеше вашите да ти скачат по главата в следствие на стреса причинен от глобата,която трябва да платят!
И един съвет,както за теб така и за всички умници писали тук :arrow: ТИ НЯМАШ НИЩО ОБЩО С ТИЯ "МЕТЪЛИ" ТАКА,ЧЕ НЕ ГИ НАМЕСВАЙ!ГЛЕДАЙ СИ В ТВОЯТА ЧИНИЯ!!!!!

хехе, обади се някой обиден... мога да ти кажа, че аз не лъжа. няма да кажа НИКОГА защото това е силно дума, но много рядко се е случвало и то е било за да не нараня някого. Това е друг въпрос обаче. На 19 години съм и това беше около 14.00-14.30 часа. А за метълите-лично на мен ми пречат. Защото 1- замърсяват фонтана и градската градина с боклуците с от бира...плюят насам натам, плашат ме със странното си облекло и държание и повярвайте ми- не само мен, но и малките деца. а за напушването съм сигурна, защото определено видях с очите си как тея лапета си свиваха цигара с марихуана и после вонеше като за световно. На един му се пиеше вода, някакво момиче от тяхната компания искаше да го заведе до чешмата, а той искаше да си пийне от...фонтана и се навеждаше да се прави на добитък да пие от тая вода... надявам се да не засягам някого...има хора и хора. Ще кажа и- не сме САЩ, но ако бяхме, щяхме да имаме зелени паркове-чисти,където човек може да иде на пикник, осветление, охрана и когато решиш да тичаш сутрин за здраве никой няма да ти се смее, а когато си качиш единия от краката на пейката примерно да си опънеш мускулите или ей така за разгрявка преди кроса, а може би почивка НИКОЙ няма да ти направи проблем, защото е Човешко. и мисля, че тамишната полиция(охрана) би се занимала първо с малолетните пушачи и пиячи, отколкото да прави проблем на някого за глупости....

malka_sladuranka
09-22-2007, 10:53
Мале, мале.. Това е нищо.. На нас един ни каза да сме по-тихи, а ние нещо си писукахме... Беше пред деня встествено... :-s

Momchence
09-22-2007, 12:40
Абе авторката...да ти имам проблемите :) Дано само такива проблеми имаш в живота :P

bboy_bunker
09-22-2007, 13:02
Тя авторката е на принципа "Невинна съм, защото има други, които нарушават реда повече от мен." :roll:

JoeBanana
09-22-2007, 13:37
ама, разбира се, винаги невинни http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

cherinka
09-22-2007, 14:24
Аз вече избягвам да ходя на фонтани, защото само като ги видя онези насъбрани на едно място, крякат викат, пуснали някви жици и то на човек да му се отще да си почине и да се поразходи из градската...............
Иначе ае утре да прайм среща там и ше скачаме по пейките? :lol: :lol: :lol:

shivacheva
09-22-2007, 16:28
Аз вече избягвам да ходя на фонтани, защото само като ги видя онези насъбрани на едно място, крякат викат, пуснали някви жици и то на човек да му се отще да си почине и да се поразходи из градската...............
Иначе ае утре да прайм среща там и ше скачаме по пейките? :lol: :lol: :lol:
Айде... :lol:

maini4ka_sladka
09-22-2007, 18:13
Аз вече избягвам да ходя на фонтани, защото само като ги видя онези насъбрани на едно място, крякат викат, пуснали някви жици и то на човек да му се отще да си почине и да се поразходи из градската...............
Иначе ае утре да прайм среща там и ше скачаме по пейките? :lol: :lol: :lol:
Айде... :lol:
+1

Ziezi
09-23-2007, 02:48
хехе, обади се някой обиден... мога да ти кажа, че аз не лъжа. няма да кажа НИКОГА защото това е силно дума, но много рядко се е случвало и то е било за да не нараня някого. Това е друг въпрос обаче. На 19 години съм и това беше около 14.00-14.30 часа. А за метълите-лично на мен ми пречат. Защото 1- замърсяват фонтана и градската градина с боклуците с от бира...плюят насам натам, плашат ме със странното си облекло и държание и повярвайте ми- не само мен, но и малките деца. а за напушването съм сигурна, защото определено видях с очите си как тея лапета си свиваха цигара с марихуана и после вонеше като за световно. На един му се пиеше вода, някакво момиче от тяхната компания искаше да го заведе до чешмата, а той искаше да си пийне от...фонтана и се навеждаше да се прави на добитък да пие от тая вода... надявам се да не засягам някого...има хора и хора. Ще кажа и- не сме САЩ, но ако бяхме, щяхме да имаме зелени паркове-чисти,където човек може да иде на пикник, осветление, охрана и когато решиш да тичаш сутрин за здраве никой няма да ти се смее, а когато си качиш единия от краката на пейката примерно да си опънеш мускулите или ей така за разгрявка преди кроса, а може би почивка НИКОЙ няма да ти направи проблем, защото е Човешко. и мисля, че тамишната полиция(охрана) би се занимала първо с малолетните пушачи и пиячи, отколкото да прави проблем на някого за глупости....

охххх благодаря,искрено ме разсмя!зелени паркове викаш-а в България да не са лилави?и значи Човешко било,а?а не е ли човешко да запалиш една цигара?не е ли човешко да пиеш една бира в парка?какво всъщност означава човешко?можеш ли да ми дадеш дефиниция на това определение?Така за сащ-просто не говори!в техните "паркове" НЯМАШ НИКАКВА СВОБОДА!можеш да тичаш,в точно определено време,можеш да ядеш-в точно определено време,можеш да пушиш-в точно определено време и място,като при всичко това имаш на главата поне по 2-3 охранители,които следят всяко твое движение...На мен лично са ми "нареждали" да си вдигна наилоновата торбичка от земята иначе ще ми пишат глоба...Интересно ми е,ако на теб някой ти каже подобно нещо в Български парк колко ли възмутена ще бъдеш...

ПП:ако имаш проблеми с метълите ходи подай оплакване в некое РПУ,но не ги използвай като повод и ти да нарушаваш реда и спокойствието в парковете...само селяните мислят като теб!

maini4ka_sladka
09-23-2007, 07:38
хехе, обади се някой обиден... мога да ти кажа, че аз не лъжа. няма да кажа НИКОГА защото това е силно дума, но много рядко се е случвало и то е било за да не нараня някого. Това е друг въпрос обаче. На 19 години съм и това беше около 14.00-14.30 часа. А за метълите-лично на мен ми пречат. Защото 1- замърсяват фонтана и градската градина с боклуците с от бира...плюят насам натам, плашат ме със странното си облекло и държание и повярвайте ми- не само мен, но и малките деца. а за напушването съм сигурна, защото определено видях с очите си как тея лапета си свиваха цигара с марихуана и после вонеше като за световно. На един му се пиеше вода, някакво момиче от тяхната компания искаше да го заведе до чешмата, а той искаше да си пийне от...фонтана и се навеждаше да се прави на добитък да пие от тая вода... надявам се да не засягам някого...има хора и хора. Ще кажа и- не сме САЩ, но ако бяхме, щяхме да имаме зелени паркове-чисти,където човек може да иде на пикник, осветление, охрана и когато решиш да тичаш сутрин за здраве никой няма да ти се смее, а когато си качиш единия от краката на пейката примерно да си опънеш мускулите или ей така за разгрявка преди кроса, а може би почивка НИКОЙ няма да ти направи проблем, защото е Човешко. и мисля, че тамишната полиция(охрана) би се занимала първо с малолетните пушачи и пиячи, отколкото да прави проблем на някого за глупости....

охххх благодаря,искрено ме разсмя!зелени паркове викаш-а в България да не са лилави?и значи Човешко било,а?а не е ли човешко да запалиш една цигара?не е ли човешко да пиеш една бира в парка?какво всъщност означава човешко?можеш ли да ми дадеш дефиниция на това определение?Така за сащ-просто не говори!в техните "паркове" НЯМАШ НИКАКВА СВОБОДА!можеш да тичаш,в точно определено време,можеш да ядеш-в точно определено време,можеш да пушиш-в точно определено време и място,като при всичко това имаш на главата поне по 2-3 охранители,които следят всяко твое движение...На мен лично са ми "нареждали" да си вдигна наилоновата торбичка от земята иначе ще ми пишат глоба...Интересно ми е,ако на теб някой ти каже подобно нещо в Български парк колко ли възмутена ще бъдеш...

ПП:ако имаш проблеми с метълите ходи подай оплакване в некое РПУ,но не ги използвай като повод и ти да нарушаваш реда и спокойствието в парковете...само селяните мислят като теб!
не ми се спори с човек, който казва циганите на сапун, а и още нещо-няма да ми се случи полицай да ми каже да си вдигна торбичката защото НИКОГА не хвърлям боклуци по улицата. а не е човешко да пушиш, защото е порок, или пък особено трева и е още по-зле защото си хвърляш фасовете по земята, а и метълите нямаше да ме дразнаят толкова, ако не се набиваха на очи. мога да ти кажа,че имам приятели метъли, които са мноооого по-различни от тези в парка. по-цивилиовани, повечето от тях не пушат, а ако пият и са непълнолетни, няма да го правят така, че всички да ги видят. аз тях страшно много си ги уважавам. не си мисли, че съм против метълите като цяло. всеки ще слуша каквато музика поиска. аз съм против точно тези метъли

brain_stew
09-23-2007, 09:30
хехе, обади се някой обиден... мога да ти кажа, че аз не лъжа. няма да кажа НИКОГА защото това е силно дума, но много рядко се е случвало и то е било за да не нараня някого. Това е друг въпрос обаче. На 19 години съм и това беше около 14.00-14.30 часа. А за метълите-лично на мен ми пречат. Защото 1- замърсяват фонтана и градската градина с боклуците с от бира...плюят насам натам, плашат ме със странното си облекло и държание и повярвайте ми- не само мен, но и малките деца. а за напушването съм сигурна, защото определено видях с очите си как тея лапета си свиваха цигара с марихуана и после вонеше като за световно. На един му се пиеше вода, някакво момиче от тяхната компания искаше да го заведе до чешмата, а той искаше да си пийне от...фонтана и се навеждаше да се прави на добитък да пие от тая вода... надявам се да не засягам някого...има хора и хора. Ще кажа и- не сме САЩ, но ако бяхме, щяхме да имаме зелени паркове-чисти,където човек може да иде на пикник, осветление, охрана и когато решиш да тичаш сутрин за здраве никой няма да ти се смее, а когато си качиш единия от краката на пейката примерно да си опънеш мускулите или ей така за разгрявка преди кроса, а може би почивка НИКОЙ няма да ти направи проблем, защото е Човешко. и мисля, че тамишната полиция(охрана) би се занимала първо с малолетните пушачи и пиячи, отколкото да прави проблем на някого за глупости....

охххх благодаря,искрено ме разсмя!зелени паркове викаш-а в България да не са лилави?и значи Човешко било,а?а не е ли човешко да запалиш една цигара?не е ли човешко да пиеш една бира в парка?какво всъщност означава човешко?можеш ли да ми дадеш дефиниция на това определение?Така за сащ-просто не говори!в техните "паркове" НЯМАШ НИКАКВА СВОБОДА!можеш да тичаш,в точно определено време,можеш да ядеш-в точно определено време,можеш да пушиш-в точно определено време и място,като при всичко това имаш на главата поне по 2-3 охранители,които следят всяко твое движение...На мен лично са ми "нареждали" да си вдигна наилоновата торбичка от земята иначе ще ми пишат глоба...Интересно ми е,ако на теб някой ти каже подобно нещо в Български парк колко ли възмутена ще бъдеш...

ПП:ако имаш проблеми с метълите ходи подай оплакване в некое РПУ,но не ги използвай като повод и ти да нарушаваш реда и спокойствието в парковете...само селяните мислят като теб!
не ми се спори с човек, който казва циганите на сапун, а и още нещо-няма да ми се случи полицай да ми каже да си вдигна торбичката защото НИКОГА не хвърлям боклуци по улицата. а не е човешко да пушиш, защото е порок, или пък особено трева и е още по-зле защото си хвърляш фасовете по земята, а и метълите нямаше да ме дразнаят толкова, ако не се набиваха на очи. мога да ти кажа,че имам приятели метъли, които са мноооого по-различни от тези в парка. по-цивилиовани, повечето от тях не пушат, а ако пият и са непълнолетни, няма да го правят така, че всички да ги видят. аз тях страшно много си ги уважавам. не си мисли, че съм против метълите като цяло. всеки ще слуша каквато музика поиска. аз съм против точно тези метъли

И сега проблема ти последно къф е?!
Че са посмели да обезпокоят 'хармонията' ти и са ти казали,че е неприлично да си вирнеш краката на пейката?
Че метълите пият и пушат на некви си фонтани?
Или, че на невинно момиченце като теб правят забележка, а на гнусните миризливи метъли не?!

i'm so excited!
09-23-2007, 10:11
от всичко което прочетох до тук правя извода, че ти и твоите приятели сте дебили :-({|=
адски съм благодарна, че познавам много малко такива хора и не ми се налага да общувам с тях.
наздраве.

ThunderGoddess
09-23-2007, 15:00
Към автора на темата- гръмни се, ако не ти харесва.

maini4ka_sladka
09-23-2007, 19:49
хехе искрено ме карате да се смея. не се правя на невинна- забележката беше уместна, но тоя знае, че при мен ще мине номера, а ако им напражи на тях забележка-след 2 мин ще правят същото

magesniko
09-23-2007, 19:55
Направо си ебало майката от тия метъли,ей! :lol: :smt005

Весело другарче
09-23-2007, 20:17
Като ти липсва самоконтрол все някой е редно да ти каже нещо по въпроса. По важното е обаче да не му се връзваш. Праи си квот си искаш. :-D

i'm so excited!
09-24-2007, 21:28
хехе искрено ме карате да се смея. не се правя на невинна- забележката беше уместна, но тоя знае, че при мен ще мине номера, а ако им напражи на тях забележка-след 2 мин ще правят същото
ми направи и ти същото бе, къв ти е проблема!?

sentient_
09-25-2007, 16:32
epa ti kat dartite babi "vazmutena" xaxa
6to ne mu kaza - Vari da sa ebe6 veeee gospodin policaii