PDA

View Full Version : А Уж се води държавно Училище!!!!!!



I'm crazy
09-20-2007, 08:06
Абе още от първия ден в новото ми даскало започнаха-пари за щори...за дъска...за оградата :smt017 На другия ден класната вика-да и за дарения траа давате...дори не разбрах за кво са тея дарения...Се пак съм в държавно училище....и най-тъпото изказване на тая по физика беше-Като ви гледам дрешките се ще дадете 2 лв та и повече ](*,) ](*,) ](*,) ....Ебати ако исках да давам пари да се бях записала в некво частно...За какво учениците трябва да плащат за всичко??? :roll:

zloto
09-20-2007, 08:16
Така е, няма пари... и аз миналата година когато отидох в друго училище трябваше да давам пари за много неща... маркерите за дъската цяла година си ги купувахме ние... щорите бяха купени от малките, а с наши пари беше пребоядисана стаята... а и наистина нищо няма да струва на някои хора да дадат по 20 лева например, а който няма възможност предполагам ще му влязат в положението и няма да искат пари от него...

I'm crazy
09-20-2007, 08:16
Тая по физика е била права. Накичили сте се с дрехи за по 200-300 лева, а не можете да дарите нещо... все пак вие учите там. А на държавата не разчитайте изобщо...хАХха тфа е тъпо всички да са под общ знаменател...защото както аз всеки ден съм с различна блузка...една приятелка е всеки ден с една!!!НА мен джобните са ми по 2 лв...Добре...Но Защо държавата е такава пумия??? :smt013 И какво като учиме там???НЕ си ли копуваме учебници,тетрадки... ](*,) Почна годината....и касичката айде...Ние даже дежурни нямаме...каса на класа нямаме...Но пари траа да има винаги!!!тЦ много съм разочарована :smt009

Mimka_sweet
09-20-2007, 08:20
ИМЕННО ,защото е държавно.
Не само при вас е така,не се оплаквай.

I'm crazy
09-20-2007, 08:23
ИМЕННО ,защото е държавно.
Не само при вас е така,не се оплаквай.Защо да не се оплаквам...може би ако всеки се оплакваши от това, което го тормози...щеше да бъде добре!!! :smt012 Не мога да разбера просто...наистина в този свят всичко става с пари и връзки...но ако ги няма тези неща-какво???затъваш ли... :?

DjBaloon
09-20-2007, 08:26
Kude uchish?

`Death`Whore``
09-20-2007, 08:27
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

I'm crazy
09-20-2007, 08:29
Kude uchish?132 Ваня Войнова

Mimka_sweet
09-20-2007, 08:30
ИМЕННО ,защото е държавно.
Не само при вас е така,не се оплаквай.Защо да не се оплаквам...може би ако всеки се оплакваши от това, което го тормози...щеше да бъде добре!!! :smt012 Не мога да разбера просто...наистина в този свят всичко става с пари и връзки...но ако ги няма тези неща-какво???затъваш ли... :?

В повечето случаи - да ,затъваш.

А иначе какво?Ето оплакваме се,но нищо не се получава.
Всички хора много добре знаят какво е положението в училищата(не само в тях).И какво се прави по въпроса?До някъде и ние сме си виновни за мизерията в училище(малко говоря извън темата).
Нали се сещаш ,че държавата като поотпусне пари за нещо-чинове,дограма ала бала и след няколко дена сичко това се изписва с всевъзможни простотии от рода на "Само Левси","В+М" и т.н

И на мене ми е кофти като всеки ден, я левче за това ,я за онова....ама.....
Абе колкото и да ревеш нищо няма да стане.

DjBaloon
09-20-2007, 08:30
Emi tva za parite go ima v tiq deto ne sa obshtinski..zashtoto nqma koi da im dava pari :wink:

I'm crazy
09-20-2007, 08:32
Мда права си Mimka_sweet ...
Се пак ние не сме свикнали да пазим квото имаме!!! :|

zloto
09-20-2007, 08:33
Emi tva za parite go ima v tiq deto ne sa obshtinski..zashtoto nqma koi da im dava pari :wink:
моето даскало е общинско и въпреки това ни събираха пари...

както и да е, не е виновна само държавата че учениците непрекъснато чупят и рушат...

find_m3
09-20-2007, 08:46
Emi tva za parite go ima v tiq deto ne sa obshtinski..zashtoto nqma koi da im dava pari :wink:
моето даскало е общинско и въпреки това ни събираха пари...

както и да е, не е виновна само държавата че учениците непрекъснато чупят и рушат...

еми като счупя нещо да дойдат и да ми държат сметка...пак ще измъкнат по-малко от това ,което съм дала за 2 години :-s

и в мойто даскало е същата тъпотия ,а уж се води елитно ,дограма сменят глупости (са сиг ще ни накарат да си я платим :smt012 )

vodolei4e_m
09-20-2007, 08:52
тей то кат чупите и рушите, така на нас кат не чупим и не рушим и не драскаме, не ни искат пари :-D и даскалото всеки ден има нещо ново :-D

I'm crazy
09-20-2007, 09:14
тей то кат чупите и рушите, така на нас кат не чупим и не рушим и не драскаме, не ни искат пари :-D и даскалото всеки ден има нещо ново :-DТии добре ли си ве???Аз съм нова в тва даскало и някои други са нови...на 16 г се пак си имаме тетрадки за драскане [-X

quench
09-20-2007, 09:40
Абе още от първия ден в новото ми даскало започнаха-пари за щори...за дъска...за оградата :smt017 На другия ден класната вика-да и за дарения траа давате...дори не разбрах за кво са тея дарения...Се пак съм в държавно училище....и най-тъпото изказване на тая по физика беше-Като ви гледам дрешките се ще дадете 2 лв та и повече ](*,) ](*,) ](*,) ....Ебати ако исках да давам пари да се бях записала в некво частно...За какво учениците трябва да плащат за всичко??? :roll:

уау, и няма да можеш да си купиш новата Нокиа, така ли?

скандално!

:smt013

I'm crazy
09-20-2007, 09:52
Учителити и тая заплата дето им се дават не заслужават...тая по история ни вика-Пишете ве зверове!!!Учителите се държат като боклуци с нАс!!!



quench -Като не ме познамаш кВо говориш ве???Аз съм е един панасоник от две години вече!!!НЕ ми е за тва, че парите ми траат за глупости...Идва началото на годината...Родителите траа купуват дрехи,учебници,раници...па и ремонт да имА...Я бЯгЯй!!!Аз в нас щори неам пък ще слагам там като се махам след 1 2 години!!! :smt013 :smt013 :smt013

fake
09-20-2007, 09:56
тъпото е, че в класа ми повечето са ей такива ограничени като авторката, та ме пече слънцето вече трета година...

quench
09-20-2007, 09:57
според мен трябва да се въведе отново профилактичният бой с пръчката в училище

така съм станал човек, а не лигльо и мрънкало

I'm crazy
09-20-2007, 09:57
Учителити и тая заплата дето им де сава не заслужанат...тай по история ни вика-Пишете ве зверове!!!Учителите се държат като боклуци и тН...



quench -Като не ме познамаш кВо говориш ве???Аз съм е един панасоник от две години вече!!!НЕ ми е за тва, че парите ми траат за глупости...Идва началото на годината...Родителите траа купуват дрехи,учебници,раници...па и ремонт да имА...Я бЯгЯй!!!Аз в нас щори неам пък ще слагам там като се махам след 1 2 години!!! :smt013 :smt013 :smt013

твоите учители не са виновни, че са педагози, а не звероукротители...

Айде, Маугли, бЕгай да си снимаш циците и не се излагай повече...


Духай...нЕ съм те карала да пишеш в темата...И си много зле...Ние не сме зверчета...Но учителите ката ни говорят...Ебати уважението...Ако обидиш дете нищо...Но ако обидиш някай учител най-много да не завършиш!!! :? :smt013 :smt013 :smt013 :smt012

miminia
09-20-2007, 09:57
Ние пък всяка год даваме по 5 лв за училището и понеже тази год сложиха навсякъде дограми и от от толкова мн ученици като вземат по 5 лв те си ги избиват.... но за белите дъски и маркерите,паркета и др работи не са ни искали пари , нито пък за боядисването.

IlLuSi0nS`
09-20-2007, 09:58
ми те и в нащо са ни искали, ама аз не съм давала.. иначе добре ми беше акто казвах на наще да дават пари за училище и хоп днеска съм с 10лв отгоре хахаахха мноо беше забавно.. хаха

quench
09-20-2007, 09:58
както и трябва да е

учителите не са там, за да ви раздават цветни коктейлчета и да ви правят масаж на стъплата

училището те учи на дисциплина

децата много ще пропаднат, щото няма вече свестни училища, в които да знаешзадълженията си и да знаеш, че над тебе висне санкция

а няма и казарма

тцтцтцтц

I'm crazy
09-20-2007, 09:59
тъпото е, че в класа ми повечето са ей такива ограничени като авторката, та ме пече слънцето вече трета година...
Като те пече си сложи шапка хахаа :lol: :lol: личи си , че яко те е напекло...Кво пишеш като не помагаш на никой с Умните си мнения!!!

quench
09-20-2007, 10:00
тъпото е, че в класа ми повечето са ей такива ограничени като авторката, та ме пече слънцето вече трета година...
Като те пече си сложи шапка хахаа :lol: :lol: личи си , че яко те е напекло...Кво пишеш като не помагаш на никой с Умните си мнения!!!

тне можем да ти помогнем, освен да решим измислените ти проблеми, като всеки от форума даде по 1 стотинка - може да ти останат и пари за презервативи - учебната година е тук, а кенефите са почистени

:twisted:

байт ми

I'm crazy
09-20-2007, 10:02
тъпото е, че в класа ми повечето са ей такива ограничени като авторката, та ме пече слънцето вече трета година...
Като те пече си сложи шапка хахаа :lol: :lol: личи си , че яко те е напекло...Кво пишеш като не помагаш на никой с Умните си мнения!!!

тне можем да ти помогнем, освен да решим измислените ти проблеми, като всеки от форума даде по 1 стотинка - може да ти останат и пари за презервативи - учебната година е тук, а кенефите са почистени

:twisted:

байт ми


Личи си , че още от малък си закърмен с точилката :lol: :lol:

quench
09-20-2007, 10:06
тъпото е, че в класа ми повечето са ей такива ограничени като авторката, та ме пече слънцето вече трета година...
Като те пече си сложи шапка хахаа :lol: :lol: личи си , че яко те е напекло...Кво пишеш като не помагаш на никой с Умните си мнения!!!

тне можем да ти помогнем, освен да решим измислените ти проблеми, като всеки от форума даде по 1 стотинка - може да ти останат и пари за презервативи - учебната година е тук, а кенефите са почистени

:twisted:

байт ми


Личи си , че още от малък си закърмен с точилката :lol: :lol:

оо, не, скъпа - бит съм от баща ми 2 пъти точно

от учителите по-често съм изяждал по шамар

и е било за добре

за разлика от вас - сега да те удари по-възрастен е направо срамно, той е накърнил човешките ти права

не си чопвек, докато не отгледаш дете - дотогава си паразит

лек ден, отивам на интервю, за да мога да храня бъдещото си отроче

:smt019

I'm crazy
09-20-2007, 10:13
Хаха колко сте забавни...Сложили кубинките, надънили слушалките в мръсните уши и раздавате право!!! :lol: ОМГ!!!Аз ще си пиша по темата се пак за това съм тук...а не да споря с малките деца и да се хваля колко съм развит и как боя оправя всичко....То заради боя сте станали такива тирани хаха...Вас не са ви обичали като малки, личи си!!! :twisted: :| Което е жалко се пак дЕ!!!

I'm crazy
09-20-2007, 10:28
сега съм с обувки и риза, а подозирам и Куенча, че е със същия оутфит...
пък и ушите си мия, но за слушалките си права...

И никой не ме обичаше като малък...
Израснах на улицата, биейки се с уличните кучета за късче сух хляб и обелка от телешки салам, след това станахме партия с тях и си направихме глутница и тичахме на воля из улиците на София, а студените вечери се сгушвахме един друг и така се топлехме... :smt010
Не знаеш какво е... :smt010






пахахаххахахахахаха
по-скоро теб те мраззят ваш'те, защото си... ще спестя думичките :)

You were just a waste of sperm
They way you look
Makes my stomach turn
The way you think
Is no way at all


Като не знаеш кво говориш!!!ТИ яко си деградил...кърмата на майка ти нещо е била менте ахахха..или не са ти давали достатъчно джобни за цигарки аххаха....ОМГ...фани се на работа нещо... :D :D :D Ама давай, забавляваш ме...чек само да отида да си зема пуканки и почвАй... :lol:

I'm crazy
09-20-2007, 10:51
няма как да деградирам повече...
И кърмата на мама си беше добра и всичко беше окей, но тази пуста моя леля...

Ахххххх, тя ми провали живота... :smt010

Бях още малко и невинно дете, на около 9-10 години, когато леля ме беше извела на пазар да ми купува маратонки и аз иху-аху... много доволен и видях една врата, която ми привлече вниманието, защото имаше разни звездички и луни по нея и пишеше предсказваме бъдещето..
И аз малко дете, глупаво:
- Уааааааа, искам, искам, искам.

И леля ми вместо да ми обърше един задвратник - взе, че ме заведе да ми предскажат бъдещето.
Влязохме в сумрачна стая, където ни посрещна една жена с неопределима възраст, нито млада, нито стара... Във въздуха се носеше странен аромат на подпрвавки от Перник и Делиормана...

Тогава пророчицата ме погледна и ахна... Заплака и отказа, да ми каже какво вижда... но аз настоях да разбера бъдещето си...
Тя се разрева още по-силно и каза:
- Добре, знай, че след години ще видиш това...
и ми даде да надника в кристалната й топка, а там...

там видях ТОВА (http://images19.snimka.bg/003906497.jpg)... :shock:

Избягах уплашен, незнаейки къде да се скрия и така заживях на улицата с моите нови, четирикраки приятели, но за жалост... пророчеството се сбъдна... :smt010


Един въпрос-Какво друсаш??? :lol: Щото виждам вече и че халюцинациите почнаха!!! :roll: :lol:

ArTanDra
09-20-2007, 11:55
Бих дала пари , ако си ги поискат културно... И съм "ЗА" даването стига да има някакви граници и наистина парите да отиват за предназначението им.

tItEufFf
09-20-2007, 11:59
Ами че то навсякъде е така! Пък и вие плащате за себе си на практика...Така ще ви е по-удобно с щори и други глупости.

Seducti0n
09-20-2007, 12:30
Ами,мила,какво да ти кажа...така е навсякъде в началото на учебната година или пък ако изникне нещо и по нататъка.Все пак то е за вас,не е за някой друг,всеки е длъжен да даде,държавата не може да се справи със всички разходии ето защо ви се налага на ваще родители да отделят и пари за подобни разходи. :wink: Аз съм в частно училище и се предполага,че условията откъм материална база трябва да са изеални,но уви не са... :wink: Що се късае до даренията,никой не може да ви задължи,това е благоворителност и е редно всеки сам за себе си да реши дали иска и дали има възможност да даде. :wink:

UnaBletoLoVeU
09-20-2007, 13:31
Не във всяко даскало събират пари! Четох някъде из мненията, че те са наложими за всичко онова, което чупим. В моето даскало дограмите са нови, подновени са едно 70% от чиновете, в някои от кабинетите има компютри, дори и плазми! Цяло едно крило е с щори, а не са ни искали нито лев!

FelisDirus
09-20-2007, 14:05
апф, аз пък с кеф съм ги давала тия пари, щото сега сме с бяла дъска, ремонтирана стая, ал. дограма и щори

Momchence
09-20-2007, 14:16
Мда и в мойто даскало е така...и аз не го одобрявам особено...решил сульо, че трябва да се събират пари за нещо и аре дайте сички по едиколко си лева. Мисля, че тряя си има определен ред за събирането на такива пари. В мойто училилище отделно искат по 50лв всяка година...и не може да не ги дадеш..ей така..някфа си вноска. И ако нямаш кинти кфо става ми е много интересно

ZaHaRcHe
09-20-2007, 14:48
ем и аз след 7 клас отидох в дтуго училище и още докато се запивам ми казват дай 5 лв..не питат имаш ли нямаш туи не ги интерва..Напрао нз писна ми сяка година да давам пари за това училище

ЕPu
09-20-2007, 14:57
Ми добре, не ги давай тия пари, ама като си изпочупите всичките прозорци и нямате чинове на които да седите....недей да се оплакваш тогава :roll:

136179
09-20-2007, 15:06
хаха няма такова нещо ;)
опитват се да ви накарат сами да си пазите 'училищната собственост'

Shadow_Walker
09-20-2007, 16:04
Еми след като училищата нямат пари и държавата не им помага, какво ви пречи да подпомогнете малко даскалото, че да не тънете в мизерия? :-k

koalka
09-20-2007, 17:16
Аз пък нямам нищо против всяка година да давам по 5 лв., при положение, че ни сложиха щори, изциклиха паркета, сложиха бяла дъска и алуминиева, но тя е от някакви фондове...до колкото знам.

InitialD
09-20-2007, 17:16
Държавата винаги ще си прави анални експерименти било то с мен,теб или с целия български народ накуп!!!Това е ... :smt011

shadow4e
09-20-2007, 21:05
Ми добре, не ги давай тия пари, ама като си изпочупите всичките прозорци и нямате чинове на които да седите....недей да се оплакваш тогава :roll:
А защо си мислиш, че нещо е сменено. Едно момиче от класа счупи прозорец във физкултурния салон и си го плати, ако не се хване нарушителя просто не се сменя, счита се, че като дограмата е двойна- няма проблем.

Нас ни задължават по 10 лв, да речем, че отиват за маркери, но тогава да ни карат поне 5 лв първи срок, 5 втори, защото не винаги имам възможност да ги дам до 2 дена.

Единственото нещо, което се появи в у-ще са бели дъски и те са от спонсори. :)

Ziezi
09-21-2007, 23:08
Абе още от първия ден в новото ми даскало започнаха-пари за щори...за дъска...за оградата :smt017 На другия ден класната вика-да и за дарения траа давате...дори не разбрах за кво са тея дарения...Се пак съм в държавно училище....и най-тъпото изказване на тая по физика беше-Като ви гледам дрешките се ще дадете 2 лв та и повече ](*,) ](*,) ](*,) ....Ебати ако исках да давам пари да се бях записала в некво частно...За какво учениците трябва да плащат за всичко??? :roll:

Оффф баси...Ти кво,кажи ми че се ебаваш...Имаш ли представа,че на запад се плаща данък училище?

malka_sladuranka
09-22-2007, 10:50
Душко, кажи им "Като искате 2 лева, аз искам чисти кенефи, тоалетна хартия и сапун поне"...
Поне хигиената трябва да се поддържа, ако не друго... :?

Child_In_Time
09-22-2007, 11:03
Душко, кажи им "Като искате 2 лева, аз искам чисти кенефи, тоалетна хартия и сапун поне"...
Поне хигиената трябва да се поддържа, ако не друго... :?

Ние пък в нащо даскало поне свестни брави искаме, на повечето врати на тоалетните бравите са счупени от вътрешната страна и не може да се отвори.Не дай си Боже да си отишъл сам излизане няма за тва винаги има обаждане от сорта на "Я ела ми отвори че съм в 3 тоалетна на 2 етаж" :)

malka_sladuranka
09-22-2007, 11:06
Ооо... Което ми напомни... Веднъж се заклюихме в стаята ни... :? Не защото някой си е играл с ключа, а просто затворихме и повече не се отвори. После разбиваха вратата... ](*,)

Disrespect
09-22-2007, 11:09
нашата брава като се развали сами се заключвахме в стаята и бъзикахме даскалите много яко...хахаха

Child_In_Time
09-22-2007, 11:41
Е баш даскалката ми по биология не е, но виж някои др даскали...
Ний сми си виновни :smt005 ....

ThunderGoddess
09-23-2007, 14:57
Вие сте големи свидльовци, уе! Вземате си дънки по 40-50 лева, блузки по 20 и ви СВИДИ да дадете 5 лева веднъж в годината. Тия пари се ползват за консумативи по химия, нещо ново в кабинетите по ИТЕ примерно, нови книги в библеотеката. Тия неща не ги ползват даскалите, пф.ВИЕ ги ползвате. И се радвайте, че средното ви образование е безплатно. И даже пари ви дават да ходите на даскало, колкото и да са мизерни. На запад семействата плащат данъци децата им да ходят на даскало. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

I'm crazy
09-23-2007, 15:03
Вие сте големи свидльовци, уе! Вземате си дънки по 40-50 лева, блузки по 20 и ви СВИДИ да дадете 5 лева веднъж в годината. Тия пари се ползват за консумативи по химия, нещо ново в кабинетите по ИТЕ примерно, нови книги в библеотеката. Тия неща не ги ползват даскалите, пф.ВИЕ ги ползвате. И се радвайте, че средното ви образование е безплатно. И даже пари ви дават да ходите на даскало, колкото и да са мизерни. На запад семействата плащат данъци децата им да ходят на даскало. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)


А родителите ни сеено сега не плащат никви данъци а???И не може класната дайте 10 лв...тая по физика дайте...и ето ти една блузка :lol: :lol: :smt011 Държавата да плаща...за кво ние за всичко!!!И мога да ти кажа, че тва е пълна суета...да имаме хубава дъска...но госпожата да иска задължително да е бяла дъска с маркери!!! :smt011

quench
09-23-2007, 15:06
тюк си ацки прафа

сега ми е ясна мотивацията ти - за колко блуски по 10 лв ще се съгласиш да не пишеш повече идиотски теми във форума???

8)

I'm crazy
09-23-2007, 15:08
тюк си ацки прафа

сега ми е ясна мотивацията ти - за колко блуски по 10 лв ще се съгласиш да не пишеш повече идиотски теми във форума???

8)
ХАХАХА =D> нЕ, НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА...нЕ МОЖЕШ ДА МЕ ПОДКУПИШ...Ше СИ ПИшА колкото си искам :D Ти кът гледам една свесна тема не си пуснал!!! :lol:

quench
09-23-2007, 15:15
е, ако критерият ти за свестна тема е тази - наистина не съм пускал нещо, което дори бегло да се доближава до този точен пример за брилянтният ти начин на мислене 8)

HopeLesss
09-23-2007, 15:19
I'm crazy, докато има такива като тебе, определено България няма да се оправи. И стига сте муфтили държавата за всичко! Няма да умреш ако един ден не изпушиш една кутия цигари, ами ги дадеш тия 2 лв за нещо полезно!!!

Child_In_Time
09-23-2007, 15:24
Аз съм навита да дам 2-3-5-10 лв само и само да мога си отворя спокойно вратата на смръдливия кенеф. Или пък мазилката в салона ни да не ни пада по главите... ](*,)

shadow4e
09-23-2007, 15:26
Аз нямам против да давам пари и повече бих дала, но да знам къде отиват.

Според мен просто трябва от тези 10 лв, които ни карат да даваме 8 за нашата си стая /ние имаме само в нея часове/ и 2 за общите части/.

HopeLesss
09-23-2007, 15:27
Аз съм навита да дам 2-3-5-10 лв само и само да мога си отворя спокойно вратата на смръдливия кенеф. Или пък мазилката в салона ни да не ни пада по главите... ](*,)

Хах... аз за 5 години не съм стъпвала нито веднъж в нашите УНИСЕКС кенефи! (Специално наблягам на тая дума, защото кенефа на село е луксозна 5-звездна тоалетна спрямо оная дупка!)

Child_In_Time
09-23-2007, 15:38
Аз съм навита да дам 2-3-5-10 лв само и само да мога си отворя спокойно вратата на смръдливия кенеф. Или пък мазилката в салона ни да не ни пада по главите... ](*,)

Хах... аз за 5 години не съм стъпвала нито веднъж в нашите УНИСЕКС кенефи! (Специално наблягам на тая дума, защото кенефа на село е луксозна 5-звездна тоалетна спрямо оная дупка!)


И нашите са унисекс, в същност на 1 етаж са за момчета, на 2 за момичета, а на третия за даскали ама... както и да е верно големи дупки са ама какво да се направи. Във старото ми училище направиха ремонт на тоалетните и мога да кажа, че станаха приемливи но в сегашното са под всякаква критика...

shadow4e
09-23-2007, 15:42
При нас пък се оптиват да се спазва мъжка-женска, ама ние не го правим, защото ние сме точно с/у мъжките половин етаж на горе има за момичета, но там не дават, защото била за малките и трябва още 3 полуетажа ад се качиш, ако искаш да го спазваш, а междучасията ни в сряда са 5 минути и е невъзможно да се върнеш навреме. :wink:

Нашите не са толкова зле, но родител намери спонсор.

malka_sladuranka
09-23-2007, 22:39
а кой ги чупи??

Съмнявам се, че даскалката по биология обикаля и вандалства кенефите.. :lol:
Само за протокола да добавя, че даскалката ми по български отваряше вратата с ритник. :-s
Така, че хвани едния, удари другия.. 8-[

I'm crazy
09-24-2007, 06:59
I'm crazy, докато има такива като тебе, определено България няма да се оправи. И стига сте муфтили държавата за всичко! Няма да умреш ако един ден не изпушиш една кутия цигари, ами ги дадеш тия 2 лв за нещо полезно!!!


Ама ти си яко тъпа ма...КВО говориш толкова смело,като не ме познаваш...нито нищо...Аз не пуша и за толкова години от тъпото образование аз почти нищо не знам!!!И не съм винавна само аз повярвай ми!!!

quench
09-24-2007, 07:16
една млада дама, твърдяща, че е възпитана и интелигентна, никога не би си позволила по подобен груб начин да използва обръщения като "ма", например - по-подходящи за някое простовато селско девойче

но нека не отправяме директни лични нападки към теб, виждам, че те те подтикват към това да забравиш изтънчените маниери на висшето общество, които използваш всекидневно и с които си закърмена от майчината гърда

и така, проблемът с тази тема е, че демонстрира безхаберното отношение на нацията - като тук не я разделям на йерархично ниво по никакъв начин

та, едната част от нацията се оправдава с лошото управление и беззаконие, а другата - с липсата на разбиране у гражданите

не виждам защо трябва да се направи проблем от това да дадете по 2 лева - с два лева можете да си купите дъвка, кисело мляко и бял хляб

ако си искала да получиш съчувствие, защо не си си спестила усилията и не си направила конферентен чат по скайп с твоите приятелки - поне сте можели да обсъдите с приятен кикот цвета на боксерките на някой 25-30 годишен господин

8)

HopeLesss
09-24-2007, 09:21
I'm crazy, докато има такива като тебе, определено България няма да се оправи. И стига сте муфтили държавата за всичко! Няма да умреш ако един ден не изпушиш една кутия цигари, ами ги дадеш тия 2 лв за нещо полезно!!!


Ама ти си яко тъпа ма...КВО говориш толкова смело,като не ме познаваш...нито нищо...Аз не пуша и за толкова години от тъпото образование аз почти нищо не знам!!!И не съм винавна само аз повярвай ми!!!

Аз може да съм тъпа, ама не съм стисната!!! Айде може да не е за цигарки, ама 100% е за нещо друго толкова полезно като кафенца, спиралка, гримчета и т.н.!!! Хах... и кой е виновен за това, че нищо не знаеш?!? Учителите не могат да ти напълнят главата със знания чрез фуния...

I'm crazy
09-24-2007, 09:44
КАкто тя си позволява да ми говори така смело защо да не и кажа МА...А???Много сте ограничени нещо веееее :smt011 :smt012 Човек да пусне една тема и веднага да го нападнете...ЗА ВАС всички ЕДин КУР отзАД!!!!!! [-( лелеле колко сте зле...от вас ми избива на ярост хаха...Ох отивам да танцувам да разпусна малко, че от вашите гъзАрскИ мнения пФ ИиииЛлллллЛлл :smt012 :smt019

quench
09-24-2007, 09:48
КАкто тя си позволява да ми говори така смело защо да не и кажа МА...А???Много сте ограничени нещо веееее :smt011 :smt012 Човек да пусне една тема и веднага да го нападнете...ЗА ВАС всички ЕДин "мъжки полов орган" отзАД!!!!!! [-( лелеле колко сте зле...от вас ми избива на ярост хаха...Ох отивам да танцувам да разпусна малко, че от вашите гъзАрскИ мнения пФ ИиииЛлллллЛлл :smt012 :smt019

не знам защо така грубо пропусна да отговориш с мнение на моят пост... :(

09-24-2007, 16:25
И кфо ш' променим ние с тази тема?

Child_In_Time
09-24-2007, 19:10
КАкто тя си позволява да ми говори така смело защо да не и кажа МА...А???Много сте ограничени нещо веееее :smt011 :smt012 Човек да пусне една тема и веднага да го нападнете...ЗА ВАС всички ЕДин "мъжки полов орган" отзАД!!!!!! [-( лелеле колко сте зле...от вас ми избива на ярост хаха...Ох отивам да танцувам да разпусна малко, че от вашите гъзАрскИ мнения пФ ИиииЛлллллЛлл :smt012 :smt019



Много мило! 8-[

I'm crazy
09-25-2007, 14:30
КАкто тя си позволява да ми говори така смело защо да не и кажа МА...А???Много сте ограничени нещо веееее :smt011 :smt012 Човек да пусне една тема и веднага да го нападнете...ЗА ВАС всички ЕДин "мъжки полов орган" отзАД!!!!!! [-( лелеле колко сте зле...от вас ми избива на ярост хаха...Ох отивам да танцувам да разпусна малко, че от вашите гъзАрскИ мнения пФ ИиииЛлллллЛлл :smt012 :smt019



Много мило! 8-[

Еми такава съм си мила... :D Тва не се отнася за теб де, кво се впрягаш :-D

Child_In_Time
09-25-2007, 14:37
О, аз не се впрягам просто тези пари ги даваш за да се подобрят условията за самата теб малко се позамисли...

I'm crazy
09-25-2007, 14:48
О, аз не се впрягам просто тези пари ги даваш за да се подобрят условията за самата теб малко се позамисли...

Миличка, аз мога да уча или да живея във всякакви условия...Свикнала съм...Тва, че госпожите искат всичко да им е на 6 да преподават...Аз не съм виновна...На мен не ми пречи нито слънцето в стаята,нито тебеширите...Вместо да се радват и другите, че и това имаме...Те искат още и още..Аз не съм червен кръст...Досега на 2 училища от моите парички им стегнаха стаите и аз се махнах от там...То тва сичко е само привидно...тва е опаковката...Боядисано всичко, нови неща...Но дисциплината плачевна... :wink:

Violenza
09-25-2007, 18:04
Вярно е, че искат много пари. Не всички могат да си го позволят.
Да, тия които са със скъпи дрешки 10лв не ги усещат... :wink: Но има някои, които нямат. Трябва да се съобразяват.

В старото даскало всяка година ни събираха пари за това, за онова... и точно като се махна моят випуск сложиха алуминиева дограма, опрайха тоалетните, класните стаи, оградата, съблекалните... всичко... :lol:

shadow4e
09-25-2007, 18:16
E, щом ви оправят класните стаи, тогава какв мрънкаш тук, щом толкова не искаш да учиш в по-добро място, просто отиваш и говориш с директорката ти и ако не те е срам, обясняваш причините си.


Аз реших, че темата е относно това, че давате, а нищо не се променя. Тогава има какво да се дискутира, но в такъв случай просто няма....

techCandy
09-25-2007, 22:10
тюк си ацки прафа

сега ми е ясна мотивацията ти - за колко блуски по 10 лв ще се съгласиш да не пишеш повече идиотски теми във форума???

8)
ХАХАХА =D> нЕ, НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА...нЕ МОЖЕШ ДА МЕ ПОДКУПИШ...Ше СИ ПИшА колкото си искам :D Ти кът гледам една свесна тема не си пуснал!!! :lol:

Ели, мила, жалка си. Жалка си откакто ти чета постовете с всичките ти
дълбокосмислени прякори, беше и продължаваш да бъдеш, единствената промяна са циците ти, които ти толкова всеотдайно показваш. Винаги се изкаваш неподготвена, компетентите ти мнения са навсякъде из форума. И заеби това, обаче си и неграмотна на всичкото отгоре. Ако имаше малко акъл в тая твоя глава, щеше да осъзнаеш колко тъп е поста, който цитирам. Само, че как да ти обясня, че когато тропаш с крак по пода и викаш "няма пък, ще си правя квото искам!", не показваш завидна интелигентност. С два лева няма да обеднееш, преглътни ги, моля те. И заглъхни в името на общото благо на форума....

Child_In_Time
09-26-2007, 10:14
О, аз не се впрягам просто тези пари ги даваш за да се подобрят условията за самата теб малко се позамисли...

Миличка, аз мога да уча или да живея във всякакви условия...Свикнала съм...Тва, че госпожите искат всичко да им е на 6 да преподават...Аз не съм виновна...На мен не ми пречи нито слънцето в стаята,нито тебеширите...Вместо да се радват и другите, че и това имаме...Те искат още и още..Аз не съм червен кръст...Досега на 2 училища от моите парички им стегнаха стаите и аз се махнах от там...То тва сичко е само привидно...тва е опаковката...Боядисано всичко, нови неща...Но дисциплината плачевна... :wink:


Добре щом можеш да учиш и живееш във всякакви условия ела малко в моето даскало, където както вече казах мазилката ти пада по главата, бравите на вратите са счупени, стъкла ти се сипят по главата(един счупен прозорец щял да се просне върху една моя много добра приятелка ако момчето зад нея не го е хванал), няма стъкла и зимата е много приятно да ти духа в главата...Се пак за теб и твоите съученици са тея подобрения на вас да ви е по добре...

I'm crazy
09-26-2007, 15:36
тюк си ацки прафа

сега ми е ясна мотивацията ти - за колко блуски по 10 лв ще се съгласиш да не пишеш повече идиотски теми във форума???

8)
ХАХАХА =D> нЕ, НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА...нЕ МОЖЕШ ДА МЕ ПОДКУПИШ...Ше СИ ПИшА колкото си искам :D Ти кът гледам една свесна тема не си пуснал!!! :lol:

Ели, мила, жалка си. Жалка си откакто ти чета постовете с всичките ти
дълбокосмислени прякори, беше и продължаваш да бъдеш, единствената промяна са циците ти, които ти толкова всеотдайно показваш. Винаги се изкаваш неподготвена, компетентите ти мнения са навсякъде из форума. И заеби това, обаче си и неграмотна на всичкото отгоре. Ако имаше малко акъл в тая твоя глава, щеше да осъзнаеш колко тъп е поста, който цитирам. Само, че как да ти обясня, че когато тропаш с крак по пода и викаш "няма пък, ще си правя квото искам!", не показваш завидна интелигентност. С два лева няма да обеднееш, преглътни ги, моля те. И заглъхни в името на общото благо на форума....


Тва, че ме мразиш отдавна не съм виновна...ти си смешна...кът немаш цици...Кво завиждаш...деба кравата...една снимка не мое си пусне...ама устата ти е много голяма...Тва, че бързам да пиша не означава , че съм неграмотна...Ти пък си тъпа...Защото се ми цитираш мненията...кво ми се бъркаш...глей си скапания живот и тва е...Скапана метълка!!! :-s

Child_In_Time
09-26-2007, 16:11
тюк си ацки прафа

сега ми е ясна мотивацията ти - за колко блуски по 10 лв ще се съгласиш да не пишеш повече идиотски теми във форума???

8)
ХАХАХА =D> нЕ, НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА...нЕ МОЖЕШ ДА МЕ ПОДКУПИШ...Ше СИ ПИшА колкото си искам :D Ти кът гледам една свесна тема не си пуснал!!! :lol:

Ели, мила, жалка си. Жалка си откакто ти чета постовете с всичките ти
дълбокосмислени прякори, беше и продължаваш да бъдеш, единствената промяна са циците ти, които ти толкова всеотдайно показваш. Винаги се изкаваш неподготвена, компетентите ти мнения са навсякъде из форума. И заеби това, обаче си и неграмотна на всичкото отгоре. Ако имаше малко акъл в тая твоя глава, щеше да осъзнаеш колко тъп е поста, който цитирам. Само, че как да ти обясня, че когато тропаш с крак по пода и викаш "няма пък, ще си правя квото искам!", не показваш завидна интелигентност. С два лева няма да обеднееш, преглътни ги, моля те. И заглъхни в името на общото благо на форума....


Тва, че ме мразиш отдавна не съм виновна...ти си смешна...кът немаш цици...Кво завиждаш...деба кравата...една снимка не мое си пусне...ама устата ти е много голяма...Тва, че бързам да пиша не означава , че съм неграмотна...Ти пък си тъпа...Защото се ми цитираш мненията...кво ми се бъркаш...глей си скапания живот и тва е...Скапана метълка!!! :-s



Е на тебе пък кво ти остана като гордост некви цици #-o #-o #-o

^Sam90^
09-26-2007, 16:31
..кът немаш цици...деба кравата...Скапана метълка!!! :-s

омфг :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Мила, егати просто парче си.... :roll: Като гледам как раздаваш обиди и ругатни на хора, които не познаваш, защото критикуват мнението ти, определено онези снимки, които пусна отговарят и на вътрешното ти състояние - кухо.
Защо не се замислиш малко върху нещата, които ти казват и вместо да обиждаш и да плюеш не си замълчиш... по-представително е. ;)

Иначе, нищо няма да ти стане, ако дадеш дадена сума за развитието на училището си. То е направено, за да научи децата, каквито сме аз и ти, на нещо полезно. Не е направено за учителите, за директорите или за чистачките... за нас е. :-)

ПП: Сега очаквам красиви обръщения, излезли от главата умната като ренесанска брадва авторка... на кого му трябват знания като си има богат репертоар от елементарни псувни. (поне да казваше нещо оригинално..... )

I'm crazy
09-26-2007, 17:12
..кът немаш цици...деба кравата...Скапана метълка!!! :-s

омфг :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Мила, егати просто парче си.... :roll: Като гледам как раздаваш обиди и ругатни на хора, които не познаваш, защото критикуват мнението ти, определено онези снимки, които пусна отговарят и на вътрешното ти състояние - кухо.
Защо не се замислиш малко върху нещата, които ти казват и вместо да обиждаш и да плюеш не си замълчиш... по-представително е. ;)

Иначе, нищо няма да ти стане, ако дадеш дадена сума за развитието на училището си. То е направено, за да научи децата, каквито сме аз и ти, на нещо полезно. Не е направено за учителите, за директорите или за чистачките... за нас е. :-)

ПП: Сега очаквам красиви обръщения, излезли от главата умната като ренесанска брадва авторка... на кого му трябват знания като си има богат репертоар от елементарни псувни. (поне да казваше нещо оригинално..... )
Егати просто парче съм...Членуването ти куца,както и други неща...но както и да е...Ох хах :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ...Развитието на училището...Ти болна ли си маааааааа хахах...кво развитие...можеше просто да си кажеш мнението по темата ии да си спестиш ненужните реплики, които ми излизат сеш се от къде...Ох...хахаха...Смешни сте ахха...И те не ме познават...ава съдат по снимките и мненията ква съм, нали...Не съм виновна само аз...ебати много единни сте металите и там другите особии дет сте с тях хахахаха... :smt016 :smt016 :smt016

Child_In_Time
09-26-2007, 17:16
Абе едно само не мога да разбера на кво отгоре ти е огромното самочувствие? Дали на акъла дето го нямаш или на грозната депресирана муцуна, а да сетих се извинявай на циците!!! Стига обижда и спри да с еправиш на много умна...
П.С. МетЪли, а и в грешка Сам90 е момче и не е метъл

HopeLesss
09-26-2007, 17:17
I'm crazy, затвори си малко устата, че осра целия форум!!! И стига си обиждала на музикални предпочитания, чалгарка такава :twisted:

I'm crazy
09-26-2007, 17:20
Хахахах депресирана физиономия...аз така си гледам...а твоята като е изкривена хахаха крави такива...аве момче е...Квэ мъжко има в тоа да се държи така с момиче аххахахааа...и тва си е моя тема...така че ще си я осирам...Ти земи се скриии...хахаххаха пача тъпа...хАХхахааааааааааааа аааааааааааааааааААаХАХХ ХАХАА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Child_In_Time
09-26-2007, 17:24
Хахахах депресирана физиономия...аз така си гледам...а твоята като е изкривена хахаха крави такива...аве момче е...Квэ мъжко има в тоа да се държи така с момиче аххахахааа...и тва си е моя тема...така че ще си я осирам...Ти земи се скриии...хахаххаха пача тъпа...хАХхахааааааааааааа аааааааааааааааааААаХАХХ ХАХАА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Еми да крива ми е физиономията и цици нямам(от вътрешната страна на сутиена си лепя чорапи да не падат) ма ти така като редиш обиди за много умна ли се имаш кво или пък може би за нещо повече от другите...

HopeLesss
09-26-2007, 17:26
Хахахах депресирана физиономия...аз така си гледам...а твоята като е изкривена хахаха крави такива...аве момче е...Квэ мъжко има в тоа да се държи така с момиче аххахахааа...и тва си е моя тема...така че ще си я осирам...Ти земи се скриии...хахаххаха пача тъпа...хАХхахааааааааааааа аааааааааааааааааААаХАХХ ХАХАА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Какво женско има в теб?!? :roll: Циците ти може да са женски, ама като те чуе как псуваш... по-зле си от див циганин!!! :evil:

I'm crazy
09-26-2007, 21:36
Хахахах депресирана физиономия...аз така си гледам...а твоята като е изкривена хахаха крави такива...аве момче е...Квэ мъжко има в тоа да се държи така с момиче аххахахааа...и тва си е моя тема...така че ще си я осирам...Ти земи се скриии...хахаххаха пача тъпа...хАХхахааааааааааааа аааааааааааааааааААаХАХХ ХАХАА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Еми да крива ми е физиономията и цици нямам(от вътрешната страна на сутиена си лепя чорапи да не падат) ма ти така като редиш обиди за много умна ли се имаш кво или пък може би за нещо повече от другите...


Ела да видиш дали са чорапи ма хахахааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol:

^Sam90^
09-26-2007, 23:27
Където съм видял момиче, съм се отнасял, както трябва. Ти си едно разлигавено, празноглаво глупаче - теб само луд би те взел за дама.


хахахааааааааааааааааа
Да не би сега да научи първата буква от азбуката и да искаш да се изфукаш с откритието си? Или се опитваш да се набиеш на очи, в случай че някой пропусне мъдрите ти мисли... ?

Child_In_Time
09-27-2007, 08:33
Хахахах депресирана физиономия...аз така си гледам...а твоята като е изкривена хахаха крави такива...аве момче е...Квэ мъжко има в тоа да се държи така с момиче аххахахааа...и тва си е моя тема...така че ще си я осирам...Ти земи се скриии...хахаххаха пача тъпа...хАХхахааааааааааааа аааааааааааааааааААаХАХХ ХАХАА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Еми да крива ми е физиономията и цици нямам(от вътрешната страна на сутиена си лепя чорапи да не падат) ма ти така като редиш обиди за много умна ли се имаш кво или пък може би за нещо повече от другите...


Ела да видиш дали са чорапи ма хахахааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol:



Ма ти си и малоумна говорех за себе, мн се гордееш с тия цици а?!

I'm crazy
09-27-2007, 08:49
Хахахах депресирана физиономия...аз така си гледам...а твоята като е изкривена хахаха крави такива...аве момче е...Квэ мъжко има в тоа да се държи така с момиче аххахахааа...и тва си е моя тема...така че ще си я осирам...Ти земи се скриии...хахаххаха пача тъпа...хАХхахааааааааааааа аааааааааааааааааААаХАХХ ХАХАА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Еми да крива ми е физиономията и цици нямам(от вътрешната страна на сутиена си лепя чорапи да не падат) ма ти така като редиш обиди за много умна ли се имаш кво или пък може би за нещо повече от другите...


Ела да видиш дали са чорапи ма хахахааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol:



Ма ти си и малоумна говорех за себе, мн се гордееш с тия цици а?!


Що да не се гордея хахаха....Секи се гордее с квото има...хахах чек да писна още снимкиии в темата :smt005 :smt005 :smt005

Fluffy^;pp
09-27-2007, 09:04
>_< Ама защо се обиждате така ? Кой имал цици,кой нямал..е стига де..Предполагам ,че си постнала темата,за да чуеш различни мнения по въпроса..това че някой не мисли като теб не значи ,че трябва да го засипеш с обиди и псувни.ъхх >_<
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
А по темата..Да-и на мен ми се наложи да дам пари за училището тази година,както и миналата,...така и по-миналата..като се замисля 9 години все съм си давала по някои лев за даскалото.тъъ Това не ми пречи,защото искам да уча в нормална класна стая,а не в бардак..искам да допринеса с нещо и ако това ще стане ,ако дам 10-20 лв..Защо не ? Не можем да чакаме все някой друг да ни оправи мизериите..като искаме хубаво даскало-ще даваме пари.

quench
09-27-2007, 09:28
Хахахах депресирана физиономия...аз така си гледам...а твоята като е изкривена хахаха крави такива...аве момче е...Квэ мъжко има в тоа да се държи така с момиче аххахахааа...и тва си е моя тема...така че ще си я осирам...Ти земи се скриии...хахаххаха пача тъпа...хАХхахааааааааааааа аааааааааааааааааААаХАХХ ХАХАА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Еми да крива ми е физиономията и цици нямам(от вътрешната страна на сутиена си лепя чорапи да не падат) ма ти така като редиш обиди за много умна ли се имаш кво или пък може би за нещо повече от другите...


Ела да видиш дали са чорапи ма хахахааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol:



Ма ти си и малоумна говорех за себе, мн се гордееш с тия цици а?!


Що да не се гордея хахаха....Секи се гордее с квото има...хахах чек да писна още снимкиии в темата :smt005 :smt005 :smt005

много яки цици имаш впрочем - аз много ги харесвам

с тях ли изкарваш шестици,а?

:twisted:

Tazuma_girl
09-27-2007, 09:40
OMFG! :shock:

I'm crazy
09-27-2007, 11:01
Хахахах депресирана физиономия...аз така си гледам...а твоята като е изкривена хахаха крави такива...аве момче е...Квэ мъжко има в тоа да се държи така с момиче аххахахааа...и тва си е моя тема...така че ще си я осирам...Ти земи се скриии...хахаххаха пача тъпа...хАХхахааааааааааааа аааааааааааааааааААаХАХХ ХАХАА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Еми да крива ми е физиономията и цици нямам(от вътрешната страна на сутиена си лепя чорапи да не падат) ма ти така като редиш обиди за много умна ли се имаш кво или пък може би за нещо повече от другите...


Ела да видиш дали са чорапи ма хахахааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol:



Ма ти си и малоумна говорех за себе, мн се гордееш с тия цици а?!


Що да не се гордея хахаха....Секи се гордее с квото има...хахах чек да писна още снимкиии в темата :smt005 :smt005 :smt005

много яки цици имаш впрочем - аз много ги харесвам

с тях ли изкарваш шестици,а?

:twisted:


Много ясно....наведа се уж да вида нещо в дневникаа и отварям блузката :lol: :lol: :lol:

quench
09-27-2007, 11:05
so you are of that kind of people that are proud with such things, eh?

i was right after all

:twisted:

Child_In_Time
09-27-2007, 11:12
Остави момичето да им се радва

LovePoisoned
03-23-2008, 16:23
Тая по физика е била права. Накичили сте се с дрехи за по 200-300 лева, а не можете да дарите нещо... все пак вие учите там. А на държавата не разчитайте изобщо...хАХха тфа е тъпо всички да са под общ знаменател...защото както аз всеки ден съм с различна блузка...една приятелка е всеки ден с една!!!НА мен джобните са ми по 2 лв...Добре...Но Защо държавата е такава пумия??? :smt013 И какво като учиме там???НЕ си ли копуваме учебници,тетрадки... ](*,) Почна годината....и касичката айде...Ние даже дежурни нямаме...каса на класа нямаме...Но пари траа да има винаги!!!тЦ много съм разочарована :smt009
Помия е заради такива боклуци като теб, свикнали да получават, без да дават. Научи се да пишеш като хората... И какво е виновно това момиче, че носи винаги една и съща блузка? Сигурна съм, че струва много повече от други хора...
Не можеш ли да се лишиш от две-три блузки, които така и няма да носиш повече от един път сигурно.
Ма к'во се опитвам да лея акъл в празната ти тиква...
You're not crazy. You're stupid.
Как очакваш всички да се съгласят с теб? Не всички сме олигофрени (и не се правим на такива).

_showy_
03-23-2008, 16:26
Тая тема не е ли малко старичка? :)
Авторката може вече да е завършила... 8-)

LovePoisoned
03-23-2008, 16:27
Остави момичето да им се радва
Така е... Сама си каза - кой каквото има. Дори и да е само едно. :grin:


Тая тема не е ли малко старичка? :)
Авторката може вече да е завършила... 8-)
Старичка е, да. Но и нова да беше, кой ще ни слуша... Тя слуша само себе си... и гърдите си. 8)

Escarina
03-23-2008, 19:04
Ее.. темата е стара проблема си е на лице. Елате в ТБГ и ще ви ошушкат до СТОТИНКА :D