PDA

View Full Version : Внимавайте като пресичате!



fti4ka
09-20-2007, 11:30
http://fun.bgwebworld.com/Streets-of-Sofia

tItEufFf
09-20-2007, 11:38
Ужас! Мен много ме е страх от коли, даже не мисля да ще ставам шофьорка [-( По принцип пресичам внимателно, но някой път като бързам просто тръгвам напред, макар че знам че не е правилно ... Веднъж даже една кола замалко да ме блъсне. Всъщност тя ме докосна, но аз вече почти бях пресявкла. Здравата се уплаших :shock:

Swinkenhoffer
09-20-2007, 12:27
Мен много ме е страх от коли, даже не мисля, че ще ставам шофьорка [-(

Мда, и да пресичам ме е страх... дори и на пешеходни. Какъв е смисъла да има при положение, че почти никой не спира на тях, а ако тръгнеш да пресичаш, някой шофер ще те напсува защо, по дяволите, не гледаш къде ходиш, въпреки че има пешеходна. :shock:
Ебати, тея подлези не са ги сложили за красота... който решава да мине "тънко", така става. :smt011 Да не говорим, че всеки втори пън има книжка и почти всеки пешеходец е дебил.

Disrespect
09-20-2007, 13:28
повечето/да не кажа всичките/ катастрофи бяха УНИКАЛНО идиотски

IKisseDAGirL
09-20-2007, 13:39
Уф, аз винаги съм си била страшно разсеяна и много често ми се случва да съм на косъм от това да ме блъсне кола. Добре, че в повечето случаи е имало някой с мен - да ме дръпне на време :roll:
Освен това живея в малък град и движението е нищо в сравнение с това в столицата.. иначе до сега да бях мъртва.

Относно София мога да кажа, че самата структура на града не е пригодена за толкова много превозни средства. Улиците се сливат с тротоара, или пък направо липсва такъв :shock: А и са прекалено тесни, няма място за трамваите и колите едновременно и едва-едва се разминават.

ZaHaRcHe
09-20-2007, 13:42
Ем.. колкото и да внимават пешеходците винаги ще се намери някй газар който е зал книжка преди 2 дена и баща ми е купил някая супер кола и той да се покаже пред другите кара кат ненормален и праи глупости..така че не зависи смао от нас но и от шофьорите

VerryBerry
09-20-2007, 13:47
повечето/да не кажа всичките/ катастрофи бяха УНИКАЛНО идиотски

prav si :|

i'm so excited!
09-20-2007, 13:58
що за дебил трябва да си за да караш/пресичаш по тоя начин!?

ЕPu
09-20-2007, 14:01
има всякакви.. :roll:

136179
09-20-2007, 14:09
и къф е извода?
нищо не променя една тема ...

mrysnika
09-20-2007, 14:28
и къф е извода?
нищо не променя една тема ...
А твоята тема с какво ни промени..? ;)
Иначе-опасно е на улицата,освен да си отваряме очите на 4 и да не поемаме рисково тръгване,да изчакваме движението,да не бързаме и да сме нащрек във всеки момент,ДА НЕ СЛУШАМЕ МУЗИКА,пресичайки,...друго-не знам... Но за съжаление жертви винаги ще има. Важното е да се пазим.

FelisDirus
09-20-2007, 14:32
дали ще ме блъсне кола, или ще ми падне нещо на главата, докато си вървя
някак си е все тая, не мислиш ли?

I'm crazy
09-20-2007, 14:36
Изгледах клипчето 2 пъти и мисля че не е достатъчно да се внимава ебати...Траа на сяка пешеходна да си има и светофар...Добре са сложили полегналите полицаи около градинките и училищата...И не тъжно, а смешно ми стана....Кви нелепи катастрофи... #-o Трябва да си идеот...И нало си има знаци...Кво се засилват и се бутат??? :-s Нямам думи просто!!!Трябва да се внимава и да не се бърза когато се пресича!!! :?

zloto
09-20-2007, 14:43
Ужасно глупави и нелепи катастрофи... все едно е някаква компютърна игра, където може да блъскаш коли и пешеходци безнаказано... и все пак си признавам че и аз понякога на местата където няма светофар не пресичам съвсем правилно 8-[

meaningless
09-20-2007, 14:56
Катастрофите са тъпи... шофьорите са тъпи... пешаходците са тъпи...

gabrielka@a
09-20-2007, 16:10
Мен много ме е страх от коли, даже не мисля, че ще ставам шофьорка [-(

Мда, и да пресичам ме е страх... дори и на пешеходни. Какъв е смисъла да има при положение, че почти никой не спира на тях, а ако тръгнеш да пресичаш, някой шофер ще те напсува защо, по дяволите, не гледаш къде ходиш, въпреки че има пешеходна. :shock:
Ебати, тея подлези не са ги сложили за красота... който решава да мине "тънко", така става. :smt011 Да не говорим, че всеки втори пън има книжка и почти всеки пешеходец е дебил.
Подкрепям!

koalka
09-20-2007, 16:12
Отвратителна история е с тези коли, направо да те е страх да се покажеш навън.Винаги се оглеждам по няколко пъти, но сигурно и това не стига.А пред Президенството си е направо самоубийство да пресичаш, случвало ми се е само веднъж...

fti4ka
09-20-2007, 16:41
и къф е извода?
нищо не променя една тема ...

извода е че като видиш камикадзето как го блъска колата и се размазва по асфалта другия път като пресичаш да се замислиш дали да изтичаш пред колата или да изчакаш за по-сигурно..

Disrespect
09-20-2007, 16:44
повечето/да не кажа всичките/ катастрофи бяха УНИКАЛНО идиотски Да, бе, бахти инфантилните катастрофи. :lol:

Иначе аз взема ли книжка вминавайте на пътя. :twisted: :-D

КАРМАГЕДООООООООООООН :twisted:

KiLLeR_InSTiNkT
09-20-2007, 19:01
Не ми го отваря клипчето, но мога да кажа, че всеки път се оглеждам по няколко пъти преди да пресека. Някакъв страх имам от ненормални шофьори. :?