PDA

View Full Version : Родители и деца-план за есе



sLaDkA_GrEsHkA
09-20-2007, 11:38
трябва ми за утре есе на тема редители и деца, та мисълта ми е ако може някой да ми даде нещо като кратък план :-k просто за да имам представа какво да пиша,защото иначе се обърквам какво точно да напиша и ако пиша за 1 проблем между деца и родители изведнъж започвам да пиша за друг #-o . това е молбата ми и ви благодаря мн предварително :-D

т.7
крем4ет0

belerofone
09-20-2007, 13:08
Зависи по какъв предмит ти е есето....

В увода включи генерални идеи...Например" Във 21 когато света се развива динамично хората все по малко се съсредоточават в един изначален личен контакт...СЪщото твърдение можем да отнесем и за една от най-чистите и истински връзики и онтошениея-тези между родители и деца...."

В изложението можеш да пишеш каква е твоята гледна точка за различните поколения...Какво можем да научим от тези различия...Как да ги преодолеем според теб....Какво би искала да преддаше като послание с това есе на собствените си родители...

Това ти е достатъчно като опорни точки за едно есе за 6...Напиши го в рамките на 2 страници макс....

Успех и после кажи как си се справила ....

sLaDkA_GrEsHkA
09-20-2007, 19:00
леле наистина ти благодаря !!! Това наистина е достатъчно. като кажат резултатите ще сигнализирам и ще почерпя :smt016