PDA

View Full Version : И такаа..



miss_fatty
09-20-2007, 11:54
С приятеля ми ходим около 2 месеца вече,но вчера му барничках по телефона и видях че е записал некъв номер като LUBOVTA!Ииии си помислих че може да ми слага рога!Бих го попитала,ама ще каже че съм мноо ревнива и т.н.Е аз по принцип съм си ревнива,ноо.... незнам!Кво мислите дали си има някоя друга илиии... нз :smt017

GregoryHouse
09-20-2007, 11:58
Може и друга да има а може и да е нечий прякор...знаеш ли какво от странни по странни съм срещал...питай го направо и настоявай за отговор веднага...като е притеснен няма да може да те излъже хладнокръвно.

heely
09-20-2007, 12:01
Питай го... И после сигурно ще се наложи да му дадеш обяснение защо си му бъркала телефона :smt005 И все пак според мен трябва да го попиташ...Знае ли човек :-k

fti4ka
09-20-2007, 12:03
епа звънни на номера и ше разбереш..

sentient_
09-20-2007, 12:09
i aaz taka vikam zv1nni da 4ue6 glasa na LUBOVTA :-D

GregoryHouse
09-20-2007, 12:12
И да вземе да звънне на домашния си тел. :mrgreen: Звъни на когото искаш ама ЗАДЪЛЖИТЕЛНО говори с момчето,че може да не кфото си мислиш...дайте шанс на човека бре вие вече на бесилката го качихте...

mon4eto
09-20-2007, 12:22
Mi moje nasitina da te laje no vse pak go popitai za6toto ako naistina ti slaga roga pone da ne prodaljavate taka :-k

miss_fatty
09-20-2007, 12:22
Ще го попитам въпреки че ще ми е малко неловко,ама.....трее да се знаят нещата!Мислех да не е някоя бивша,ама не мога да гадая!Най-добре да го попитам,ама незнам по какъв най-деликатен начин да стане това

GregoryHouse
09-20-2007, 12:26
Ще го попитам въпреки че ще ми е малко неловко,ама.....трее да се знаят нещата!Мислех да не е някоя бивша,ама не мога да гадая!Най-добре да го попитам,ама незнам по какъв най-деликатен начин да стане това

МИ казваш - "Абе мило коя тая Любовта в телефона ти бе?" Може да му вземеш телефона и като те излъже да звъннеш и да провериш...
И наблюдавай как ще реагира в този момент...
Няма деликатни работи тука действай направо...

Barbie
09-20-2007, 12:59
Може да е стар прякор, на някоя приятелка. Може да е на момиче на име Любов. Може всичко да е. Мислиш ли, че ако кръшкаше, щеше да е записал другата под прякор "Любовта".
В крайна сметка някой път пред него започни да си играеш с телефона му и на шега го питай "Аве, слънце, какво е това...не съм ли аз за тебе любовта?" Прояви люопитство, но не и някаква луда ревност, защото все пак ми се струва, че няма причина да си толкова подозрителна.

Qnchety
09-20-2007, 13:34
Ми някой път му земи тела и иди примерно до тоалетна/ако да кажем сте у кафе или у вас или се тая де сте :smt005 / и звънни на тоя номер! Или пък си го запиши и званни после.

kobrichka
09-20-2007, 13:39
Ще го попитам въпреки че ще ми е малко неловко,ама.....трее да се знаят нещата!Мислех да не е някоя бивша,ама не мога да гадая!Най-добре да го попитам,ама незнам по какъв най-деликатен начин да стане това

МИ казваш - "Абе мило коя тая Любовта в телефона ти бе?" Може да му вземеш телефона и като те излъже да звъннеш и да провериш...
И наблюдавай как ще реагира в този момент...
Няма деликатни работи тука действай направо...


Съгласна съм с GregoryHouse,тук деликатности не ти вършат работа,питаш го направо.Съдиш по реакцията и ще разбереш дали ти изневерява.Но преди да го питаш не си прави прибързани заключения.

NerazreshenSimvol
09-20-2007, 13:40
Ти погледна ли номера? Може да си ти... :smt005

gLoRiOuS_aNGeL
09-20-2007, 15:03
Trqbva da go pita6?Amio ako ti izneverqva?Pitai go,a ako ne e vqrno i ti kaje,4e si mnogo revniva izmisli ne6to sladko ot roda na:Tolkova te obi4am,4e ne iskam da te zagubq!Ne moga di se predstavq jivota si bez teb... i taka natatak!Vse 6te izmisli6 ne6to,za da zamaje6 polojenieto!

gabi_94
09-20-2007, 15:06
ani(glarius angel) vlez v skaip

F@t@lNy_Sl@dK@
09-20-2007, 15:16
ем според мен е най-добре да го попиташ без да се притесняваш...се пак сте в близки отношения и трябва да знаеш всичко!

koalka
09-20-2007, 16:06
епа звънни на номера и ше разбереш..
Добра идея, ще видиш поне дали е момиче.Попитай го, но имай предвид, че е може и да се разсърди защо му бърникаш в телефона, въпреки че е възможно и напълно случайно да си попаднала на този номер, не знам...

miss_fatty
09-20-2007, 19:45
Ами оказа се че това е бившото му гадже с което ходиха повече от 2 години!Каза че просто е забравил да изтрие номера и пред мен го изтри!И понеже аз такава се намусих малко(честичко обичам да си го правя :) ) и той ми вика"Ти мислиш ли че бих ти причинил тва което си мислиш?Не съм ли доказал до сега,че много те обичам и че много държа на теб?Ти ако не ми вярваш като ти казвам истината как ще продължим на там?"!И така се развиха нещата!

KisskilleRcHe
09-20-2007, 19:51
Въпрос на който никой не може да ти даде конкретен отговор. За мен няма друга !

yuyuto
09-20-2007, 20:06
Може и друга да има а може и да е нечий прякор...знаеш ли какво от странни по странни съм срещал...питай го направо и настоявай за отговор веднага...като е притеснен няма да може да те излъже хладнокръвно.
Да,попитай го щот аз познавам едно момиче, което се казва Любов... Може и това момиче да се казва така... :smt016

babity
09-20-2007, 20:08
Защо поне поеследните няколко поста не прочетете?! Момичето си каза какво е станало все пак... :evil:

yuyuto
09-20-2007, 20:10
Ами оказа се че това е бившото му гадже с което ходиха повече от 2 години!Каза че просто е забравил да изтрие номера и пред мен го изтри!И понеже аз такава се намусих малко(честичко обичам да си го правя :) ) и той ми вика"Ти мислиш ли че бих ти причинил тва което си мислиш?Не съм ли доказал до сега,че много те обичам и че много държа на теб?Ти ако не ми вярваш като ти казвам истината как ще продължим на там?"!И така се развиха нещата!
А добре, тва е друго яче... :smt016 Еми,супер кво?

yuyuto
09-20-2007, 20:12
Защо поне поеследните няколко поста не прочетете?! Момичето си каза какво е станало все пак... :evil:
Прочетох ги,спокс! :wink:

IGNGN
09-21-2007, 00:50
А ти провери ли дали номера не е твоя? :lol:
Пък може някоя приятелка да се казва "Любов"