PDA

View Full Version : Тъжна съм!



09-20-2007, 12:23
Хора, имам нужда от помощ! От почти една година вече харесвам едно момче! От начало отношенията ни бяха много оптегнати, но в последствие се постоплиха и почти можехме да минем за просто приятели. НО нещо се случи и той пак започна да ми се подиграва, а аз да го бия :lol: < - Знам, че звучи тъпо, но си го заслужава! В даскало му се носи слава на кретен, идиот, келеш, олигофрен (както искате го наречете) и аз се чувствам старшно объркана. От около половин година си налагам воля, да спра да го харесвам, но разумът ми не надделява над чувствата ми! Било ни е писано никога да не бъдем дори просто приятели, а аз не мога да спра онова чувство, което ме влачи към него като магнит! Писна да мисля само за него, да сънувам само него! Искам това да спре, но...просто не знам какво да правя! Помогнете ми!
П.П. Благодаря, че отделихте време на историята ми!

didivid
09-20-2007, 12:35
Хора, имам нужда от помощ! От почти една година вече харесвам едно момче! От начало отношенията ни бяха много оптегнати, но в последствие се постоплиха и почти можехме да минем за просто приятели. НО нещо се случи и той пак започна да ми се подиграва, а аз да го бия :lol: < - Знам, че звучи тъпо, но си го заслужава! В даскало му се носи слава на кретен, идиот, келеш, олигофрен (както искате го наречете) и аз се чувствам старшно объркана. От около половин година си налагам воля, да спра да го харесвам, но разумът ми не надделява над чувствата ми! Било ни е писано никога да не бъдем дори просто приятели, а аз не мога да спра онова чувство, което ме влачи към него като магнит! Писна да мисля само за него, да сънувам само него! Искам това да спре, но...просто не знам какво да правя! Помогнете ми!
П.П. Благодаря, че отделихте време на историята ми!
Много странно! Е, надявам се, нещата да се оправят!
Успех! :wink:

ArTanDra
09-20-2007, 12:40
Ох , милото ;( Съчувствам ти :smt010 Щом е кретен - забрави го. По - лесно от това няма ти , че мислиш постоянно за него и не искаш да го забравиш е отделен въпрос.

ZaHaRcHe
09-20-2007, 12:44
Личи си че нямаш воля да го забравиш..Един път си кажи край и се опитай да не мислиш за него иии ..така ддз :smt011

GregoryHouse
09-20-2007, 12:45
Единствения начин да се отървем от изкушението е като му се отдадем...

dayana21
09-20-2007, 12:51
E, kak be? Az rabrah, 4e toj ne q hareswa!

Devilkin:)
09-20-2007, 12:54
Единствения начин да се отървем от изкушението е като му се отдадем...
Или просто си намерим друго :-D

babity
09-20-2007, 12:56
Единствения начин да се отървем от изкушението е като му се отдадем...

Не съм съгласна! Аз лично вече година и половина си се пазя от "изкушението". Имам претенциите, че съм обикновен човек като всички останали :arrow: щом аз мога, можеш и ти... :wink:

didivid
09-20-2007, 12:56
Единствения начин да се отървем от изкушението е като му се отдадем...
Или просто си намерим друго :-D :smt045

GregoryHouse
09-20-2007, 13:00
Единствения начин да се отървем от изкушението е като му се отдадем...

Не съм съгласна! Аз лично вече година и половина си се пазя от "изкушението". Имам претенциите, че съм обикновен човек като всички останали :arrow: щом аз мога, можеш и ти... :wink:

Или просто не си достатъчно изкушена...
Просто зависи колко силно искаш едно нещо...ако е много колкото повече бягаш от него толкова по близо отиваш...повярвай знам го от личен опит...dont run and face your destiny god damn it !

NerazreshenSimvol
09-20-2007, 13:54
НО нещо се случи и той пак започна да ми се подиграва, а аз да го бия :lol: < -

:smt005 :smt005 :smt005

На колко сте години?

По въпроса как да го забравиш... ами няма рецепта за това... ех, ако имаше... \:D/ Просто с времето си минава. :roll: След известно време ще се чудиш к'во пък толкова си го харесвала тоя. :wink:

gabi_94
09-20-2007, 14:01
naistina na kolko ste godini

MonSitY
09-20-2007, 18:20
e 6tom e kreten zabravi go i spri go bie6!!! :D ama tova stava mn trudno kazvma ti go 6ot az samo na takiva popadam i se takiva haresvam opraih se 2-3 puti i ve4e ne6ta haresvma nqkoi ot strah 4e 6e e o6te po golqm glupak... :D