PDA

View Full Version : Какво да правя ?



09-20-2007, 13:23
Няма да описвам размисли и страсти, а набързо барем някой да го прочете. Ходехме с едно момиче 3 и половина години. Винаги сме се обичали но последната година беше трудна поради различни обстоятелства. Това лято бяхме на бачкане двамата в друга държава и от работата малко се отчуждихме понеже аз работех сутрин, тя вечер и така. В един момент тя ми изневери с колега чужденец и почна да ходи с него и скъса с мен и така живяхме един месец на квартира (малко странно беше ама...) аз и обеснявах няма ли някакъв начин пак да сме заедно, простих и това но тя ми каза че и харесало да опита нещо различно, а само преди месец твърдеше че ме обича. така аз си заминах и я оставих защото ми каза че така ще е щастлива но все пак тя ми каза че като се прибере в България тоест след 3 месеца пак ще говорим и можем да опитаме отначало. Та единият ми въпрос е дали наистина може да спре да ме обича за 1 месец, и втория аз много я обичам, но дали да направя такава жертва или по-добре да си хвана друга и да я забравя ?????????

п.с. до сега съм имал само 2 гаджета, симпатични но не и добрички, има ли въобще симпатични и добрички ??

Qnchety
09-20-2007, 13:31
Мене ако питаш я зарязвай. Тя тая май само си играе с тебе... Имам предвид че ти е изневерила, а после вика че пак сте можели да опитате :smt017

keks
09-20-2007, 13:35
може и да си права но ми беше доста тежко и още ми е при това вече почти месец и половина най-вече защото много я обичам, а правя всичко възможно да не мисля за нея, излизам с приятели, даскало шматкам се по цял ден ама все още не помага :smt010

NerazreshenSimvol
09-20-2007, 13:35
Според мен скъсаш ли веднъж с някого няма връщане назад. Просто няма смисъл, но това си е мое мнение. Онова дето ти е казала, че след 3 месеца може ЕВЕНТУАЛНО пак да опитате е много тъпо, нагло и ... аве нямам думи. Зарязва те и вместо да те остави да продължиш напред, ти дава някакви надежди. #-o Оставяй я, не ти трябва пак да тръгваш с нея, че после пак да късате и т.н. И да се сдобрите, все някога ще се разделите, защото любовта НЕ е вечна (е вечна е, но сменя партньорите :wink: ) Не си губи повече времето с нея. 3 години и половина са достатъчно :!:

Qnchety
09-20-2007, 13:38
Out Of Love`f най точно го обясни :wink:

keks
09-20-2007, 13:48
Out Of Love`f най точно го обясни :wink:


имам впредвид, не сме се карали никога и когато ми го каза не можех да спя и ям няколко дена беше ми зле но не сме се карали, гледах всичко да мине гладко да не правим излишни кавги, погледнато от друга гледна точка беше супер раздяла само си говорихме, но сте много прави и ви БЛАГОДАРЯ за съветите, чисто и просто любовта трябва да я има и от двете страни за да има щастие :?

kobrichka
09-20-2007, 13:49
Според мен трябва да я забрави, ще ти е трудно,но мисля че няма смисъл да се връщаш назад.Ако сега и простиш,тя ще знае че каквото и да прави ти винаги ще прощаваш.Ако наистгина те обичаше,нямаше да ти изневери и нямаше да ти дава надежди,че може евентуално ако тя реши да се върне при теб.Забрави я,трудно ще ти е,но не си заслужава да погубиш още години от живото си с такъв човек.

Kraken
09-20-2007, 13:59
Опп заеби я тая бе брато не стига че ти изневерява че и ТЯ ти казва че МОЖЕ пак да почнете сми не стига че ти е изневерила че и ше ти казва кво ше МОЖЕ да праите според мен даже си напраил грешка като си й простил все пак 3 години заедно са си много

Diva4e
09-20-2007, 14:03
Няма смисъл да гледаш на зад....всяко нещо идва и си отива :)

Insatiable
09-20-2007, 17:55
Омръзнал си и :)

Raderfort
09-20-2007, 17:58
Ходехме с едно момиче 3 и половина години. В един момент тя ми изневери с колега чужденец

tvoeto momi4e mn b1rzo e zabravilo tova vreme prez koeto ste bili zaedno :(. spored men nedei da se zanimava6 s neq za67o7o pak sled vreme da zabravi za moment vsiko i da e s drug.
TI SI ZNAE6 NAI-DOBRE!(ako s1m na tvoe mqsto NEVER)

koalka
09-21-2007, 06:19
За един месец може и да не може да спре да те обича напълно, но накрая за нея просто е било до голяма степен навик всичко това.Затова е решила да опита нещо друго, но не е бил начина изневяра, а разговор и после опитване с друг, но хората не мислят...
Иначе не искай да се събирате. :wink: Нещата са приключили, няма да се върне при теб.