PDA

View Full Version : Времето ми изтича,а незнам какво да правя



f
09-20-2007, 14:07
С приятеля ми правихме секс преди 2 дни и след като той свърши веднага започнахме 2-ри път без презарватив и се страхувам че може да е останало нещо по него и 2-рия път вече да е попаднало в мен,надявам се ме разбрахте какво имам предвид.
страх ме е да не забременея и се чудя дали да си купя от онези хапчета,който се пият до 3 дни след акта...
А въпросите ми са дали има вероятност да съм бременна след този случай?
Как се казваха тези хапчета, до колко часа след това се пият и колко горе долу струват?
Благодаря предварително

Diva4e
09-20-2007, 14:11
Ам има търсачка и съм убедена,че съм чела още преди да се регна 100 такиа теми ...

Diva4e
09-20-2007, 14:15
ескапел 25..30 но нека и другите да ти кажат аз никога не съм пила не ми се е налагало \:D/

krem4et0
09-20-2007, 14:18
Кога ти беше последната менструация? Кога очакваш да ти дойде?
Аз не бих пила хапче в такъв случай. Той не се е изпразнил в тебе!

FelisDirus
09-20-2007, 14:27
не пий нищо

Momchence
09-20-2007, 14:53
Един момент безотговорност и после цял живот майка...що не си мислила..бии си ся главата!

FelisDirus
09-20-2007, 15:29
Един момент безотговорност и после цял живот майка...що не си мислила..бии си ся главата!

не я спичай, нищо й няма

136179
09-20-2007, 16:07
Един момент безотговорност и после цял живот майка...що не си мислила..бии си ся главата!

не я спичай, нищо й няма
ама от друга страна е мн прав ;)

assd
09-20-2007, 16:31
не пий нищо
как бе :shock: да пие една ракия, винаги помага :lol:

ZaHaRcHe
09-20-2007, 16:38
Ако не се е измил след акта значи има голяма вероятност да забременееш за това по добре вземи хап1е против забраменяване за да си по спокойна

rowzz
09-20-2007, 21:30
Ако не се е измил след акта значи има голяма вероятност да забременееш за това по добре вземи хап1е против забраменяване за да си по спокойна
аман от тъпи мнения.. има хора които с месеци съзнателно се опитват да си направят дете и не се получава а тука от едното нищо ше се пръкне бебе.. тея хапчета не са играчки [-X !

Homunuculus
09-20-2007, 22:15
f0r3v3r]
Ако не се е измил след акта значи има голяма вероятност да забременееш за това по добре вземи хап1е против забраменяване за да си по спокойна
аман от тъпи мнения.. има хора които с месеци съзнателно се опитват да си направят дете и не се получава а тука от едното нищо ше се пръкне бебе.. тея хапчета не са играчки [-X !

Че не са играчки...не са..ама нали се сещаш ,че точно тогава когато най-не го искаш нещото се случва! Гадно е,вредно е ...ама вземи един ескапел....виж колко е гадно...помисли малко заслужава ли си да си скапваш тялото с тези боклуци и следващия път преди да се дадеш без гума си помисли МНОГО хубаво дали си готова да бъдеш майка или да си съсипеш организма още повече,защото вероятност винаги има и никога не се знае кога ще стане гафа!

HouseSoul
09-21-2007, 05:12
Абе хващайте си приятели които могат да се сдържат беееееееееее!!! Кви са тея пубери дето го вкарва 2 пъти и край .... Като се правят на мъже да ебат без капут поне да умеят и да се сдържат иначе са големите мъже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

phobia
09-21-2007, 06:41
За твое собствено спокойствие, пий ескапел, без рецепта се продава.
Само дето това да не ти става редовна практика, доколкото знам, не трябва да се пие често.

SilverAngel
09-21-2007, 06:44
Един момент безотговорност и после цял живот майка...що не си мислила..бии си ся главата!

не я спичай, нищо й няма
ама от друга страна е мн прав ;)

Много много много и подчертавам МНОГО прав!