PDA

View Full Version : Учудващо.



aaaaaaaaaaaa
09-20-2007, 14:55
zapo4nahme daskalo taq sedmica.
i taka edno ot novite mom4eta v klasa zapo4na da mi obrushta mn vnimanie i kato 4e li se zblijihme mn
namekva mi 4e me haresva , daje me pita dali imam priqtel , no tam e
problema 4e za 2 dena nito me e opoznal , nito zn koq sum
a na krachka da mi predloji , gleda samo da ostanem sami a az otbqgvam , za6toto nz kvo da kaja
ne6to me navejda na misulta , 4e moje da go pravi za da mu pomagam v y-6te , da me izpolzva a az ne iskam da si poigraqt s men o6te vednuj , za6toto toiq put nqma da go prejiveq . i kato znam kolko burzo svikvam s nqkoi, ujas

p.s ta na edni i su6ti god sme no toi e malko po nissyk ot men, ufff v 1 klas sme

pritesneno mi e ,izkajete mnenie

модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

meaningless
09-20-2007, 14:59
Е, ако все те е страх да не изгориш, никога няма да имаш гадже. А и какво значи "няма да го преживея"?? Един пикльо ще те метне и ти ще умреш, така ли? :roll:
Я, се стегни и стига си дрънкала глупости... ако го харесваш, давай. Ако не го харесваш - заеби. Толкова ли е сложно.....

koalka
09-20-2007, 15:56
Защо пък да го прави, за да му помагаш в училище?Нали казваш, че не се познавате...ти може да си най-слабата ученичка в класа примерно?
Момчето те е харесало на външен вид, може би и сега иска да те опознае и като човек.Излезте няколко пъти, виж какво ще стане, поговори си с него, опознайте се. :wink:

gabi_94
09-20-2007, 16:02
Neznam kakvo da ti kaja shtoto i az sam izpadala v podobna situaciq ama ne s mom4e ot moq klas as mom4e ot kvartala. i znae6 li nakraq si ostanahme priqteli. toi mi namekva6e razni ne6ta ama az go otrqzah napalno i vse pak sme si priqteli. toi e mnogo otvoren 4ovek i sega zapo4vam da si mislq 4e moje bi ne trqbva6e da go otrqzvam. a za teb nz, po dobre ako go haresva6 se razberete, no pak ako nqma6 nikvi simpatii napravo mu go kaji.

kael
09-20-2007, 16:03
zapo4nahme daskalo taq sedmica.
i taka edno ot novite mom4eta v klasa zapo4na da mi obrushta mn vnimanie i kato 4e li se zblijihme mn
namekva mi 4e me haresva , daje me pita dali imam priqtel , no tam e
problema 4e za 2 dena nito me e opoznal , nito zn koq sum
a na krachka da mi predloji , gleda samo da ostanem sami a az otbqgvam , za6toto nz kvo da kaja
ne6to me navejda na misulta , 4e moje da go pravi za da mu pomagam v y-6te , da me izpolzva a az ne iskam da si poigraqt s men o6te vednuj , za6toto toiq put nqma da go prejiveq . i kato znam kolko burzo svikvam s nqkoi, ujas

p.s ta na edni i su6ti god sme no toi e malko po nissyk ot men, ufff v 1 klas sme

pritesneno mi e ,izkajete mnenie

модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

ако го харесваш рискувай :)

chaos_
09-20-2007, 16:23
p.s ta na edni i su6ti god sme no toi e malko po nissyk ot men, ufff v 1 klas sme[/b]
Значи сте в първи клас и сте от седмица на училище и ти вече можеш да пишеш ъъ нещо не ми се вързва ,но все тая ,а за какво толкова може да те използва човек в 1 клас ,да ви имам проблемите хлапета

babity
09-20-2007, 16:42
p.s ta na edni i su6ti god sme no toi e malko po nissyk ot men, ufff v 1 klas sme[/b]
Значи сте в първи клас и сте от седмица на училище и ти вече можеш да пишеш ъъ нещо не ми се вързва ,но все тая ,а за какво толкова може да те използва човек в 1 клас ,да ви имам проблемите хлапета

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Оле пречукваш ме от смях!!! Май момичето е имало предвид, че са в един и същи клас, а не че са в първи :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

assd
09-20-2007, 16:43
ако си добра по математика сичко е ясно, иска да преписва на контролните! ние момчетата сме така - не ги разбираме тия математически простотии :D

chaos_
09-20-2007, 16:48
p.s ta na edni i su6ti god sme no toi e malko po nissyk ot men, ufff v 1 klas sme[/b]
Значи сте в първи клас и сте от седмица на училище и ти вече можеш да пишеш ъъ нещо не ми се вързва ,но все тая ,а за какво толкова може да те използва човек в 1 клас ,да ви имам проблемите хлапета

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Оле пречукваш ме от смях!!! Май момичето е имало предвид, че са в един и същи клас, а не че са в първи :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Абе и аз така си помислих ,ама момичето е написало цитирам:уффф в 1 клас сме

inSane_baby
09-20-2007, 17:15
Е, ако все те е страх да не изгориш, никога няма да имаш гадже. А и какво значи "няма да го преживея"?? Един пикльо ще те метне и ти ще умреш, така ли? :roll:
Я, се стегни и стига си дрънкала глупости... ако го харесваш, давай. Ако не го харесваш - заеби. Толкова ли е сложно.....

абсолютно! неможеш да се самоубиеш зарди хлапеее #-o ползвай си сивото и прави квото ти подсказва интуицията

Fagile
09-20-2007, 18:58
zapo4nahme daskalo taq sedmica.
i taka edno ot novite mom4eta v klasa zapo4na da mi obrushta mn vnimanie i kato 4e li se zblijihme mn
namekva mi 4e me haresva , daje me pita dali imam priqtel , no tam e
problema 4e za 2 dena nito me e opoznal , nito zn koq sum
a na krachka da mi predloji , gleda samo da ostanem sami a az otbqgvam , za6toto nz kvo da kaja
ne6to me navejda na misulta , 4e moje da go pravi za da mu pomagam v y-6te , da me izpolzva a az ne iskam da si poigraqt s men o6te vednuj , za6toto toiq put nqma da go prejiveq . i kato znam kolko burzo svikvam s nqkoi, ujas

p.s ta na edni i su6ti god sme no toi e malko po nissyk ot men, ufff v 1 klas sme

pritesneno mi e ,izkajete mnenie

модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

to i vmoq klas ima edin pi4 deto samo mi se natiska ama i4 ne mi puka za nego! verno 4e e pi4 ama mn burza a pa i az haresvam edin princ sq...
\:D/ \:D/ ae s toq iz4aki malko 6toto vs koeto se razviva burzo umira burzo... :smt007

MiMcHeToOo
09-20-2007, 19:42
Е, ако все те е страх да не изгориш, никога няма да имаш гадже. А и какво значи "няма да го преживея"?? Един пикльо ще те метне и ти ще умреш, така ли? :roll:
Я, се стегни и стига си дрънкала глупости... ако го харесваш, давай. Ако не го харесваш - заеби. Толкова ли е сложно.....

много точно и ясно казано..

Revenge
09-20-2007, 19:51
Абе момчето май иска да те мине щом толкос мн бърза но все пак може и да си тее харесал и сега те опознава.
Ъъъъъъъъ нещо против ниските ли имаш :smt012

yuyuto
09-20-2007, 19:59
zapo4nahme daskalo taq sedmica.
i taka edno ot novite mom4eta v klasa zapo4na da mi obrushta mn vnimanie i kato 4e li se zblijihme mn
namekva mi 4e me haresva , daje me pita dali imam priqtel , no tam e
problema 4e za 2 dena nito me e opoznal , nito zn koq sum
a na krachka da mi predloji , gleda samo da ostanem sami a az otbqgvam , za6toto nz kvo da kaja
ne6to me navejda na misulta , 4e moje da go pravi za da mu pomagam v y-6te , da me izpolzva a az ne iskam da si poigraqt s men o6te vednuj , za6toto toiq put nqma da go prejiveq . i kato znam kolko burzo svikvam s nqkoi, ujas

p.s ta na edni i su6ti god sme no toi e malko po nissyk ot men, ufff v 1 klas sme

pritesneno mi e ,izkajete mnenie

модерирано по т.7 от Правилника!
коалка
1 klas???? :smt005 :smt005 :smt005

Lov3Don`tCosT
09-20-2007, 21:20
Eh ekspresna dostavka koi ti q dava ei taka bez predvaritelno zaplashtane .. ? :P

nobody13
09-21-2007, 12:57
az sum otlichnichka i zatova me navejda na misulta , a i sum si patila mn gadno ot mom4eta , i toq sq ako si igrae s mene...posle ne moga da se suvzema dulgo vreme
eee i kato si pomislq 4e o6te 4 god 6te sme zaedno

hungry_vampire_f
09-21-2007, 13:04
...ne6to me navejda na misulta , 4e moje da go pravi za da mu pomagam v y-6te , da me izpolzva...
Само т`ва ша е :smt005

nobody13
09-22-2007, 13:40
ne be seriozno , nqma li da vi se struva stranno

stoi i me gleda s 4asove usmihnato , ta na men za 1 put mi s slu4va iii :roll:

vie ako bqhte na moe mqsto , kvo stqhte da napraite

cherinka
09-22-2007, 13:46
ne be seriozno , nqma li da vi se struva stranno

stoi i me gleda s 4asove usmihnato , ta na men za 1 put mi s slu4va iii :roll:

vie ako bqhte na moe mqsto , kvo stqhte da napraite
Щех да го питам "Ноо ли съм интересна!?"

Ама, ти някакви такива въпроси задаваш във форума.. все едно до сега не си имала гадже и не знаеш как да се държиш с това момче.
И все пак къде ти е проблема? Обесни!
Искаш да се оттървеш от него ли?-Щото аз така разбрах.

sasha_90
09-22-2007, 14:04
Щом не вярваш,че е искрен не му се доверявай напълно.

nobody13
09-22-2007, 14:04
ne e , prosto sam si pritesnitelna
a problema e tam che mislq , 4e me motae , kolkoto i da se vricha che ne e taka, a sme v edin klas i o6te 3 ,4 god 6e e taka veroqtno , i ako go otblusna ..seshtaite se kolko shte se gledame oshte
inache e zabaven , no dva puti sam se obvurzvala i stana mn kofti
i sum se otstudila
ta ne iskam da go zasegna , da ostanem mn dobri priqteli , Nz DA MU VQRVAM LI
ha ko bihte napraili, maina :smt013

kael
09-22-2007, 18:07
ne e , prosto sam si pritesnitelna
a problema e tam che mislq , 4e me motae , kolkoto i da se vricha che ne e taka, a sme v edin klas i o6te 3 ,4 god 6e e taka veroqtno , i ako go otblusna ..seshtaite se kolko shte se gledame oshte
inache e zabaven , no dva puti sam se obvurzvala i stana mn kofti
i sum se otstudila
ta ne iskam da go zasegna , da ostanem mn dobri priqteli , Nz DA MU VQRVAM LI
ha ko bihte napraili, maina :smt013 ти ебаваш ли се с нас бе О_О

Reed
09-22-2007, 18:53
абе ти си решаваш се пак ,ако те кефи..логично

alkobalko
09-23-2007, 07:24
Не избързвай, опознай го по-добре и тогава реши дали има смисъл да започвате връзка.

HePeAJIeH
09-23-2007, 09:50
Харесваш го-ходите не го харесваш-не ходите Не си сигурна какво иска от теб-режи го ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО?!?! :-s

ouT-oF(coNtr0L)
09-23-2007, 10:40
Напълно съм съгласна с HePeAJIeH