PDA

View Full Version : Какво трябва да си говоря с едно момиче?



:((
09-20-2007, 15:03
Az sam mom4e na 14 i imam problem s momi4etata, mnogo momi4eta iskat da se zapoznaqt s men (iskat momi4etata ot moq klas da ni zapoznaqt) i ima hubavi momi4eta zapoznavame se, prekarvam vreme s tqh ako moje taka da se kaje "zaribqvame se" i ose6tam 4e momi4eto ne e dovolna ot men , tva se slu4va vinagi. Prosto kajete kakvo trq da si govorq s edno momi4e kato se zapoznaem :::

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

VerryBerry
09-20-2007, 15:08
nzi-vajnoto e da si takav kakavto si,bez da razigrava6 teatar..a i si zavisi s kakvi momi4eta te zapoznavat-ima takiva,koito sa s prekaleno golqmo samo4uvstvie i se darjat kato ''golqmata rabota''...ti gledai na teb da ti e dobre,pak vse 6te sre6ne6 momi4e koeto da te haresa :wink:

gabi_94
09-20-2007, 15:08
ami razpitva6 q za jivota i. kazva6 niakoi vic ili 6ega darji6 se otpusnato i si govori6 s neq kato s priqtelka

koalka
09-20-2007, 16:03
Явно не си допадате със самото момиче. :wink: Не ми се вярва, че говориш само глупости и тя затова да се отказва...но пък знам ли?

RaLkb
09-20-2007, 16:26
zavisi kak se darjish ako govorish tvarde mnogo ili ako pbk malchish postoqnno neznam ne te poznavam za da ti kaja kade tochno greshish.No opedeleno ako ti se sluchva postoqnno tova e qven znak che greshkata e samo i edinstveno v teb.opitai da se promenish i vij kakvo shte stane...drygo nemoga da ti kaja....

EmO_KiD_;(
09-20-2007, 16:29
ami razpitva6 q za jivota i. kazva6 niakoi vic ili 6ega darji6 se otpusnato i si govori6 s neq kato s priqtelka

+1 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

kael
09-20-2007, 16:30
Az sam mom4e na 14 i imam problem s momi4etata, mnogo momi4eta iskat da se zapoznaqt s men (iskat momi4etata ot moq klas da ni zapoznaqt) i ima hubavi momi4eta zapoznavame se, prekarvam vreme s tqh ako moje taka da se kaje "zaribqvame se" i ose6tam 4e momi4eto ne e dovolna ot men , tva se slu4va vinagi. Prosto kajete kakvo trq da si govorq s edno momi4e kato se zapoznaem :::

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка
НЕ говори за: коли/игри/простотии/.../бивши гаджета.../

assd
09-20-2007, 16:37
требва си мълчиш, ама с един такъв поглед, дето казва че не ти се мълчи (аз така правя и нема грешка, винаги изръсвам някоя простотия и става смешно :lol:) мога те науча, ама 5 лева на час, че и празните приказки са време, а както знаеш времето е пари!
айде успех, и да не мълчиш като риба, не е естетически красиво :lol:

chaos_
09-20-2007, 18:01
Някак не върви само момичето да говори и той да мълчи . :roll: зависи от момичето де.Открийте някакви общи интереси ,не може да нямате /или може/.Разсмивай я ,но не с тъпи и изтъркани вицове ,няква велселка историйка или нещо друго,музика,даскало,спорт/и да колкото и да е невероятно момичетата се интересуват от спорт/ ами това друго абе измисляй тема на място -импровизирай.

Freaky_boy
09-20-2007, 18:55
Ами пич,виж аз кфо прая като се запозная,с някое момиче. Начи в началото я разпитвам за някои неща,къде учи живее,кфа музика слу6а и т.н. правя си изводи за нея усмихвам се и почвам да пускам шеги постоянно докато най накрая тя не може да си свали усмивката от устата,черпя я сладолед понякога слизаме до плажа и накрая я изпращам до тях и и вземам номера(тфа когато сме излезли на разходка сами за 1-ви път) :)

MiMcHeToOo
09-20-2007, 19:26
Az sam mom4e na 14 i imam problem s momi4etata, mnogo momi4eta iskat da se zapoznaqt s men (iskat momi4etata ot moq klas da ni zapoznaqt) i ima hubavi momi4eta zapoznavame se, prekarvam vreme s tqh ako moje taka da se kaje "zaribqvame se" i ose6tam 4e momi4eto ne e dovolna ot men , tva se slu4va vinagi. Prosto kajete kakvo trq da si govorq s edno momi4e kato se zapoznaem :::

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

сигурен ли си, че не се притесняваш от нещо и за тва да си въобразяваш? не е възможно нито една да не те е харесала :!:

chaos_
09-20-2007, 19:28
Ами пич,виж аз кфо прая като се запозная,с някое момиче. Начи в началото я разпитвам за някои неща,къде учи живее,кфа музика слу6а и т.н. правя си изводи за нея усмихвам се и почвам да пускам шеги постоянно докато най накрая тя не може да си свали усмивката от устата,черпя я сладолед понякога слизаме до плажа и накрая я изпращам до тях и и вземам номера(тфа когато сме излезли на разходка сами за 1-ви път) :)
Ей какъв джентълмен :roll:

nedincetoOo
09-20-2007, 20:16
Ми ние сме много, как да го кажа.... усобенни "същества". Веднъж едно момче ми каза, че за него момичетата са един необятен кръг, но когато ги опознаеш ти е много удобно в него! Просто малко се отпосни, ние няма да те изядем. Вярно, много се разочароваме като видим някое готино момче, а на него при първата среща му се върже езика и не може да завърже един нормален разговор. Честно според нас сте малко... сковани. Аз лично харесвам по отворени хора, които могат да разговарят нормално. От мненията които видях този съвет много ми хареса:

Ами пич,виж аз кфо прая като се запозная,с някое момиче. Начи в началото я разпитвам за някои неща,къде учи живее,кфа музика слу6а и т.н. правя си изводи за нея усмихвам се и почвам да пускам шеги постоянно докато най накрая тя не може да си свали усмивката от устата,черпя я сладолед понякога слизаме до плажа и накрая я изпращам до тях и и вземам номера(тфа когато сме излезли на разходка сами за 1-ви път) :)

Ох, да честно не е много джентълменско, но на нас ни се растапят коленете, буквално. Ако можеш да направиш това и ако наистина си толково готин външно според момичетата от твоя клас, просто никое момиче няма да ти откаже нищо. :D :D :D :D

Е, успех при следващата среща!!!

Valar
09-20-2007, 20:38
Трябва да имаш искрено любопитство за събеседника, това е ПРАВИЛО НОМЕР 1. Умът е пълен с мисли и мечти, как може да не намираш теми за разговор? Направо полудявам, когато някой ми каже, че не може да измисли теми за разговор с момичетата. Най-забавната част е да влезеш в малките им глави и да видиш какво има там в затворените чекмеджета, като просто оставиш мислите й да излязат като неносени отдавна дрехи. Да, те все още й стават и чувството да ги носи отново е приятно, дори и само за да ги пробва като размер. като направиш това, ще я накараш да се чувства добре.

ПРАВИЛО НОМЕР 2, бъди добър слушател и слушай какво казва тя – това ще те заведе до многобройни теми за разговор. Ти избираш посоката на разговора, ти водиш, тя следва.

ПРАВИЛО НОМЕР 3, заинтригувай я, накарай я да се замисли, задавай “предизвикателни” и “глупави’ въпроси, например “Как би се чувствала, ако в момента беше само по бельо и разговаряше с мен?”. Въпроси за каквото и да е… Просто започни темата и я накарай да се смее.

ПРАВИЛО НОМЕР 4, питай за мнението й относно: сегашната ситуация, нейните дрехи, нейната работа, нейните хобита, какво тя харесва и н харесва, целуване, секс, храна, каквото и да е! Има милион теми, бъдещето, мечтите, миналото, семейството, връзките, спорта.

ПРАВИЛО НОМЕР 5, Забавлявай се и всичко ще си тръгне само. Мисли за себе си като за домакин в ток-шоу, води го, като оставяш и моменти тишина, подтикни я тя да започне нова тема като замълчиш за 20-30 секунди, виж накъде ще тръгне тя, това ще ти каже много за нея. Ако тя нищо не каже, това пак ти казва много за нея, трябва да водиш повече в разговора. Ако тя никак не инициира разговор, или не се интересува от теб, или е бамбина без нервни окончания за разговор. Ако случаят е такъв, гушни яПРАВИЛО НОМЕР 6, Остави я да отговаря и да говори предимно тя, ти просто я подготви и я остави да продължи, тя ще каже повечето думи. Ти се включвай само когато трябва да поддържаш темпото.

Успех! :)