PDA

View Full Version : без заглавие



Веси
09-20-2007, 15:46
Нараних човека който ме накара да се променя,който ме направи най-щастливият човек на света.Много съжалявам за това нещо и той го знае.Извиних му се,но чрез смс.Виждаме се почти всеки ден понеже работата му е такава(той е шофьор на автобус от градския транспорт) и когато ми се налага да се кача при него,винаги ме гледа в огледалото и просто не ме изпуска.Аз наистина разбрах своята вина и наистина съм готова да бъда с него,защото преди не го изках толкова много,просто не бях готова за сериозна връзка.Снощи е питал един приятел за мен,дали ме е виждал и такива работи и реших че може би е време да му кажа всичко в очите и да се опитам да се сдобрим,НО случайно видях друго момиче което беше при него и го галеше по косата,тогава просто реших че явно няма смисал от сдобряване и че вече всичко е приключило.Вие как мислите,дали имаме още шанс или не? Благодаря Ви предварително

kael
09-20-2007, 15:50
Нараних човека който ме накара да се променя,който ме направи най-щастливият човек на света.Много съжалявам за това нещо и той го знае.Извиних му се,но чрез смс.Виждаме се почти всеки ден понеже работата му е такава(той е шофьор на автобус от градския транспорт) и когато ми се налага да се кача при него,винаги ме гледа в огледалото и просто не ме изпуска.Аз наистина разбрах своята вина и наистина съм готова да бъда с него,защото преди не го изках толкова много,просто не бях готова за сериозна връзка.Снощи е питал един приятел за мен,дали ме е виждал и такива работи и реших че може би е време да му кажа всичко в очите и да се опитам да се сдобрим,НО случайно видях друго момиче което беше при него и го галеше по косата,тогава просто реших че явно няма смисал от сдобряване и че вече всичко е приключило.Вие как мислите,дали имаме още шанс или не? Благодаря Ви предварително

не че нещо ама на колко си >>? и на коко е той >>? ( не че нещо ама нали се сещаш че тфа е тийн ...

bawarec
09-20-2007, 15:51
огава просто реших че явно няма смисал от сдобряване и че вече всичко е приключило

Първо си решила ,а ся питаш как става тая работа незнамhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/mhihi.gif
Второ мисля ,че едно извинение чрез смс за големи хора като вас е малко ..........знам ли несериозно.
Трето как си го наранила?
Четвърто опитай да оправиш нещата бъди себе си и действай не се занимавай с коментари на разни пубери

Айде действайтеhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/mhihi.gif

koalka
09-20-2007, 15:51
Него трябва да питаш дали имаш шанс или не. :wink: Това галене по косата не ми иглежда като да е нищо, сама разбираш, но най-добре поискай обяснение от него.След това реши какво ще правиш, дали има смисъл и т.н.

vesinceto_1989
09-20-2007, 16:19
Нараних човека който ме накара да се променя,който ме направи най-щастливият човек на света.Много съжалявам за това нещо и той го знае.Извиних му се,но чрез смс.Виждаме се почти всеки ден понеже работата му е такава(той е шофьор на автобус от градския транспорт) и когато ми се налага да се кача при него,винаги ме гледа в огледалото и просто не ме изпуска.Аз наистина разбрах своята вина и наистина съм готова да бъда с него,защото преди не го изках толкова много,просто не бях готова за сериозна връзка.Снощи е питал един приятел за мен,дали ме е виждал и такива работи и реших че може би е време да му кажа всичко в очите и да се опитам да се сдобрим,НО случайно видях друго момиче което беше при него и го галеше по косата,тогава просто реших че явно няма смисал от сдобряване и че вече всичко е приключило.Вие как мислите,дали имаме още шанс или не? Благодаря Ви предварително

не че нещо ама на колко си >>? и на коко е той >>? ( не че нещо ама нали се сещаш че тфа е тийн ... на 18 съм,а той е на 27

kael
09-20-2007, 16:23
Нараних човека който ме накара да се променя,който ме направи най-щастливият човек на света.Много съжалявам за това нещо и той го знае.Извиних му се,но чрез смс.Виждаме се почти всеки ден понеже работата му е такава(той е шофьор на автобус от градския транспорт) и когато ми се налага да се кача при него,винаги ме гледа в огледалото и просто не ме изпуска.Аз наистина разбрах своята вина и наистина съм готова да бъда с него,защото преди не го изках толкова много,просто не бях готова за сериозна връзка.Снощи е питал един приятел за мен,дали ме е виждал и такива работи и реших че може би е време да му кажа всичко в очите и да се опитам да се сдобрим,НО случайно видях друго момиче което беше при него и го галеше по косата,тогава просто реших че явно няма смисал от сдобряване и че вече всичко е приключило.Вие как мислите,дали имаме още шанс или не? Благодаря Ви предварително

не че нещо ама на колко си >>? и на коко е той >>? ( не че нещо ама нали се сещаш че тфа е тийн ... на 18 съм,а той е на 27
ами .... проблема е ясен .......... той не е момче а мъж .... а мъжете не обичат детинщини

ZaHaRcHe
09-20-2007, 16:24
Според мен той когато е искал да бъде с теб и е очаквал сериозна връзка ти не си искала.Сега може би той е намерил друга която да му даде това което той иска...Просто поговри с него и се разберете

RaLkb
09-20-2007, 16:42
e shtom e 27 razbiram go veche e nadrasnal teze detinshtini,no vse pak pogovori s nego i mu kaji vsichko ochi v ochi shtoto tva za sms-a e pulna glupost.

inSane_baby
09-20-2007, 16:45
кажи му всичко което мислиш, извини му се и му кажи че още го обичаш (ако е така защото ти никъде не го спомена) признай грешките си. никога неможеш да си сигурна ако не си опитала

assd
09-20-2007, 16:45
кажи на кой номер хавтобус е шофьор, че ми е интересно :lol:

vesinceto_1989
09-20-2007, 17:06
e shtom e 27 razbiram go veche e nadrasnal teze detinshtini,no vse pak pogovori s nego i mu kaji vsichko ochi v ochi shtoto tva za sms-a e pulna glupost. искам да ти кажа че през цялото време аз съм се държала като голям човек и никога не съм си позволявала да се лигавя в негово присъствие.Докато той правеше точно това,той се държеше едва ли не на мойте години.И другото което аз много мразя лиготията,но вие ако искате вярвайте.Всеки има право на мнение все пак

vesinceto_1989
09-20-2007, 17:07
кажи на кой номер хавтобус е шофьор, че ми е интересно :lol:Мисля че няма значение на кой номер автобус е шофьор

assd
09-20-2007, 17:14
кажи на кой номер хавтобус е шофьор, че ми е интересно :lol:Мисля че няма значение на кой номер автобус е шофьор
как да нема :shock: може да каже поне гратис може ли да се пътува :lol: