PDA

View Full Version : Проблем



mgxpower
09-20-2007, 16:29
Сега наскоро излезе някакъв проблем по-точно да се изкажа проблема е от снощи както си правя нещо и мишката забива все едно някой друг я мести насича и изведнъж спира изчаквам няколко минути пак тръгва дали е от самата мишка дали е от компютъра дали е нещо като вирус незнам днес цял ден вървя и ръчкам отзад буксичката на мишката вкарвам и изкарвам рестартирам и пак не се мърда някак си се оправя от само себе си смених мишките понеже имам две засега този проблем не се е появил..но незнам някакви предположения на някой да му се е случвало подобно нещо и да уточня мишката не е безжична!Оптична е

Xanibal
09-20-2007, 16:57
Хмм аз имах същия проблем на стария ми комп не ми се вярва мишката да не е в ред а по скоро процесора и като използваш по тежки програми става така .Та на бившия ми комп процесора беше 350 Мегахерца след това го смених и вече го нямаше този проблем.Има и 2ри вариянт може ако си със мишка с топче и като не си я чистил става така движи се бавно и тромаво но не ми се вярва. :) :-) :-) :-) :-) :-D :-D :-D

mgxpower
09-20-2007, 17:01
Казаха ми сега ,че било от пренатоварване и да съм си изключил защитната стена #-o

Xanibal
09-20-2007, 17:02
Хахахаха :-D :-D :-D :-D точноооо

thefreak
09-20-2007, 17:07
Лазерна мишка ли имаш?

mgxpower
09-20-2007, 17:08
Тъй тъй навремето моите приятели като се интересуваха от компютри аз се интересувах от момичета свалях мадами те научиха да боравят с компютрите а аз все още не мога да науча женския характер напълно.... 8-[

EternalSilence
09-20-2007, 18:16
Тъй тъй навремето моите приятели като се интересуваха от компютри аз се интересувах от момичета свалях мадами те научиха да боравят с компютрите а аз все още не мога да науча женския характер напълно.... 8-[

е, поне вземи да се поучиш от грешката си :-D

mgxpower
09-20-2007, 18:43
Лазерна мишка ли имаш?По горе казах ,че е оптична смених я и тая новата не е засичала така дано е било от онази старата! [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<