PDA

View Full Version : Ох омръзна ми от това училище!!!!!!!!



Margy
09-20-2007, 16:59
От 7 години (7 клас съм) съм в едно училище, 4 години имаше само 2 нови ученика а след това дойдоха 1 ново момиче и 2 момчета. И една от съученичката ми стана най-добрата й (със новата ученичка) приятелка. А преди тя ми беше най-добра приятелка Дори когато я пипна тя ми се кара! :smt010 И днес момчетата ми се подиграваха и тя заедно с тях. Аз нямам добри съученички, всички ми се подиграват, имам слаби оценки и изобщо животът ми е съсипан. Чувствам се нещастна и изоставена. Моля ви помогнете ми! Всеки път когато си го помисля и започвам да плача!

Margy
09-20-2007, 17:04
Аз от първи до 7ми клас имах към 10-15 нови ученика :D

Които вярвам че не те игнорират :cry:

thefreak
09-20-2007, 17:05
И как по-точно да помогнем!?

Margy
09-20-2007, 17:07
И как по-точно да помогнем!?

Ами дни подред съм гневна и нищо не може да ме развесели и поради това всеки ме отбягва!! А аз не искам да е така

thefreak
09-20-2007, 17:10
Е и?

Margy
09-20-2007, 17:15
Е и?

Благодаря за отговора, много ми помогна :smt019

thefreak
09-20-2007, 17:16
Не си задала въпорс, така че не очаквай отговор.

mid_get
09-20-2007, 17:22
A ние какво да направим? Това не е увеселителен парк :roll: Промени се...или етооо едно клише - "Помогни си сам, за да ти помогнат и другите!"

SuPeRSlaDkA
09-20-2007, 17:22
виж всимки имаме лоши дни и, ако много му мисли те ще се увеличават, така че чуй ме добре..гледай си кефа тия дето ти се подиграват им тегли една майна, забавлявай се, намери си нови приятели, ако трябва в началото се намеси без много покани..а колкото до оценките виж за това ние нямаме какво да ти кажем, освен вместо да седиш и с часове да си оплакваш живота, вземи да поучиш..както се казва хората, които не харесват личния си живот се потапят в работата си..
и не последно ГОРЕ ГЛАВАТА няма вечно да си нещастна :smt006

09-20-2007, 17:28
БОЙ! Повярвай ми, имах един нов съученик, с който постоянно се карахме, по него целият клас ми се подиграваше, но една вечер го пресрещнах и му счупих носа без да искам, тряаше само да го сплаша и щяха да ме изгонят от даскало, но откакто се разбра всичко вече никой не посмя да ми каже нещо.

ThePowerOfLove
09-20-2007, 17:40
Питай старата ти приятелка какво й става и защо се държи така с теб :? И гледай да си оправиш оценките,за да можеш след 7ми клас да се измъкнеш от това училище и да отидеш в нов клас (надявам се по-добър) :wink:

MostHated
09-20-2007, 17:47
а после да ме питат що трябва да се бие нов ученик! ем да знае кой е шефа :))))))))

Sweet_StraWbeRrY
09-20-2007, 18:27
em spored men premesti se v dr daskalo i se zapi6i na ne6ty bilo to DALI sport ili ne6to dr :P

Reed
09-20-2007, 18:35
Е като са ти слаби оценките,седни си на гъза и учи..логично... :roll:

Nicole_Richie
09-20-2007, 18:45
A ние какво да направим? Това не е увеселителен парк :roll: Промени се...или етооо едно клише - "Помогни си сам, за да ти помогнат и другите!"


+1

Ihateallteen
09-20-2007, 19:18
:shock: да ви се чуди човек на акъла! ами вс е елементарно- първо директно питаш така наречената ти приятелка какъв е проблема и защо те е зарязала, макар 4е такива приятели не са приятели, второ също толкова директно задаваш ? и на останалите от класа дето ти се подиграват-защо го правят но ако е нещо което не е истина ако си умна го подмини, а ако е истина го коригирай,и трето последно , но най-важно-СЕДНИ СИ НА ЗАДНИКА И СИ ОПРАВИ ОцЕНКИТЕ , за да не съжаляваш някой ден!
може да ти звуча като майка ти , :smt014 но да знаеш , 4е съм права!

bqsna_teenagerka
09-20-2007, 19:42
аве вси4ко си зависи от тебе! от теб зависи ще имаш ли приятели,от теб зависи високи ли ще са оценките ти,от теб зависи как ще те възприемат другите! тъй 4е не ми се оправдавай с нищо друго!
ако не ти харесва сегашното ти положение постарай се да го направиш както ще ти е удобно! :? :wink:
и аз съм седми клас,и не мога да се опла4а от нищо! когато искам,знам 4е мога и изкарвам добри оценки,нямам врагове,вси4ки имат респект към мен, =; :-s и да не вси4ки са ми бест френд,а просто съу4еници с които лафя,но по добре от врагове! =P~

rowzz
09-20-2007, 21:14
От 7 години (7 клас съм) съм в едно училище, 4 години имаше само 2 нови ученика а след това дойдоха 1 ново момиче и 2 момчета. И една от съученичката ми стана най-добрата й (със новата ученичка) приятелка. А преди тя ми беше най-добра приятелка Дори когато я пипна тя ми се кара! :smt010 И днес момчетата ми се подиграваха и тя заедно с тях. Аз нямам добри съученички, всички ми се подиграват, имам слаби оценки и изобщо животът ми е съсипан. Чувствам се нещастна и изоставена. Моля ви помогнете ми! Всеки път когато си го помисля и започвам да плача!
ако си тъпа гадна грозна и смръдлива метълка се радвай че само те игнорират..
а ако не НЕ СТАВАЙ !

sh3_1s_7h3_0n3
09-21-2007, 07:15
тежко е, когато влизаш в пубертета, още по-тежко е като зациклиш там... :roll:

ThunderGoddess
09-21-2007, 07:53
f0r3v3r]
ако си тъпа гадна грозна и смръдлива метълка се радвай че само те игнорират..
а ако не НЕ СТАВАЙ !
Мълчи, уе грозен идиот такъв. Бавноразвиваща се свиня такава. В класа аз и едно момиче сме метълки и нямаме никакви проблеми с общуването с другите хора в класа и се разбираме перфектно. Кога ли ще се научите, че по музката не може да съдите за хората? Гаден, мазен, изрусен чалгаджия - ако толкова ти харесва.
А по темата ... имах и аз същия проблем от първи до седми клас и решението е само едно - сядаш си на гъза, учиш като смотан, ходиш на частни уроци и влизаш в някое хубаво, елитно училище и започваш живота си на ново. И като видиш старите си съученици, им размятваш среден пръст :)

LuXuRy
09-21-2007, 10:44
Миличка, не се самосъжалявай!! :? Винаги може да бъде и по-лошо, а преодолените трудности ни правят по-силни хора! Ако искаш да ми разкажеш по-подробно и да се опитам да ти помогна пиши ми на bringit@abv.bg .. :roll:

ice_cream_f
09-21-2007, 13:37
Stegni se malko!Budi po-otvorena i ob6tuvai svobodno sus suy4enicite si.Te te podminavat za6to vijdat 4e ti vse si tujna, a ne trqbva taka.Usmihni se i vuob6te da ne ti puka!A za ocenkite v daskaloto:samo edno 6te ti kaja sedni si na zadnika u u4i mnogo a ne da sedi6 i da se 4udi6 kak da se oplakva6 ot jivota!AIDE USPEH! :smt006

sasha_90
09-22-2007, 09:58
Свиквай доста още ще учиш.