PDA

View Full Version : Утре ще ме оперират :(



s'n'd
09-20-2007, 17:48
Утре ще ме оперират от фимоза и ме е супер шубе :cry:
До сега това ми беше супер комплекс и си мислех, че съм някакъв изрУд, но след като намерих вашия форум разбрах, че всичко се оправя =D> :P
Така, че изпитвам едно страхотно удоволетворение, но същевременно ме е супер бъз :? Казаха ми, че ще ми слагат местна упойка и ще забият иглата на.. сещате се :lol: та въпроса ми е дали ще боли при местна и след като упойката премине ? ::: :|

MostHated
09-20-2007, 17:50
квато упойка и да сложат след операцията боли! и гледай като се смееш или кихаш натискай леко на операцията заради шевовете ама докторчетата ще ти обяснят! емм успех

foreverr
09-20-2007, 18:41
При всяка операция(карче до сега не са ме оперирвали)докато си в опойка не боли, но после кат се сабудиш боли-зависи от самата операция колко ще те боли като се сабудиш-но ще те боли като се сабудиш #-o

heely
09-20-2007, 18:46
Sry за оф топика ама какво е фимоза...? #-o

s'n'd
09-20-2007, 18:59
Не мога да си сваля шапката на :smt031

Diva4e
09-20-2007, 19:44
Sry за оф топика ама какво е фимоза...? #-o Проблемът с тъй наречената фимоза (от старогръцки – намордник или захлупник) е обект на хирургични спорове, свързани с масово прилаганата циркумцизия (обрязване) не само в мюсюлманските страни, но и в много развити държави. Всъщност става дума за хипердиагностика на едно нормално състояние или свръхактивност при поставяне показанията за хирургична манипулация. Няма да е грешка, ако се каже, че обрязването в тези страни е рутинна и доходоносна практика.

patoka_dafi
09-22-2007, 05:03
батка мен два пъти ме рязаха от фимоза споко не се притеснявай :-D :D :mrgreen: \:D/ даже се радвай аз като го правих за първи път и получих доста сериозни травми :smt010 :smt087