PDA

View Full Version : Как да го преодолея ?



freaks
09-20-2007, 18:41
Здравейте!
Чесно казано съм новак тук и искам да споделя също един малък проблем , като по - голямата част от потребителите тук... обръщам се и моля за съвет от хора ,които вече може би са минали по този път и ще ми дадат някаква насока...но също така няма да откажа и разбира се очаквам съветче от всички ,които могат да кажат нещо по въпроса... както се досещате като 90% от младото население и аз претърпях една раздяла с момче ,с която все още не мога да се примиря в интерес на истината това беше една връзка необикновена , връзка изпълнена с много хубави моменти и неща без , които в момента не мога да си представя всеки един момент... най -много от всичко ме боли това , че той каза " никога не съм се чувствал толкова обичан колкото тук ,сега и с теб!" а това са думи , които опрделено в момента горят душата ми... :smt010 :smt010 разделихме се по изключително неловък начин... думите бяха просто " до тук сме .. защото смятам ,че пътищата ни се разделят ( това го каза той) "и от там на сетне аз не мога да бъда нещо повече от един непознат човек... защото как да бъда негова приятелка???? аз лично не мога да си представя ,че човек , който съм обичала и за съжаление месец по - късно след раздялата ни продължавам да обичам... че човек с който съм прекарала няколко хубави .. не ,..напротив бяха прекрасни моменти в живота ми .. човек , с който ми е била първата целувка , че изведнъж аз ще съм му само приятелка. .. и няма никога повече да го прегърна.. да го целуна и да усетя този човек до себе си ...в началото всичко за мен беше ебавка. и съжалявам ,че го казвам , но беше точно така.. една обикновена ебавка.. след това той ми показа какво е да бъдеш обичан и да се чувстваш на седмото небе от щастие , когато имаш някой до себе си..сега след раздялата ни месец по-късно всеки ден се виждаме в училище а аз нямам смелост да го погледна и да му кажа " здрасти" от страх , че като го погледна ще се разплача от мъката , която ми причини..аз си го искам обратно и като пълна глупачка почнах в 22:22 в 11:11 и всички часове почнах да ги изреждам с желания този човек да се върне при мен..изключително много ми липсва всички мои приятели казваха " брей вие сте много сладка двойка " и той все отговаряше " да така си е :] " притеснява ме друг също факт , че неговата бивша приятелка , която той изключително много е обичал е била в неговия клас.. и тя все още е там.. но той към нея никакви чувства не е имал след 6 месечната им връзка със сложен от нея край.. никога повече никакви чувства,ами тогава азкак имам шанс?? пак да си го спечеля при положение , че той мен ме вижда два , три пътри дневно .. ???!?!?!? дайте ми съвет какво да направя моля ви.. как да си върна този човек , как да го накарам пак да изпитва нещо към мен.. да се влюби?проблема е ,че сега ще ходим заедно да караме snowboard той ще учи мен и приятелката ми.. а аз като го виждам толкова близко до себе си.. и без да о гушна .. ще полудея ,защото много си го обичам , а той каза ,че няма никакви чувства към мен :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 от един месец се чувствам като парцал , защото връзката , която изпитвам между мен и него е нещо специално , нещо , което не съм чувствала с никое друго момче.. и ме е страх ,че ако той наистина е нещо специално в живота ми .. че аз го губя :smt010

Модерирано от aB-uSeR
точка 1 и 7 от правилника

vodolei4e_m
09-20-2007, 19:03
а ти и той на колко години сте?

freaks
09-21-2007, 05:43
аз съм на 15 , а той на 16..