PDA

View Full Version : Карти ТАРО



mrysnika
09-20-2007, 20:14
Вярвате ли в подобни неща...? Във врачки.., в предсказания, в магически топки, във вещерство... гадали ли са ви и познавали ли са? А на карти ТАРО? Какво ви е отношението към тия щуротии? Моята приятелка започна да ми говори тази вечер за тия неща и аз се озадачих...

xXxScreamxXx
09-20-2007, 20:20
hmmm nz da ti kaja mn p1ti sa mi govorili za takviz ne6ta no nqmam i ideq dali tova det predskazvat se sb1dva dali naistina ima razni magii i tem pdobnite ne6ta,.... :::

KiLLeR_InSTiNkT
09-20-2007, 21:35
Принципно не вярвам в такива неща.

krem4et0
09-21-2007, 07:40
Вярвам. Гледам на карти и доста познавам. С ТАРО не съм се занимавала, но 1 приятелка ми гледа и позна доста неща. Мислех и аз да си взема, ама малко ме е страх, защото носели много негативна енергия в дома, в който се намират. Не знам. Навита съм много за това.......Иначе си гледам с нормални карти, ама имам ръка и интуиция. На съвършено непознати хора съм предсказала 1000 работи!

sh3_1s_7h3_0n3
09-21-2007, 07:59
Вярвам. Гледам на карти и доста познавам. С ТАРО не съм се занимавала, но 1 приятелка ми гледа и позна доста неща. Мислех и аз да си взема, ама малко ме е страх, защото носели много негативна енергия в дома, в който се намират. Не знам. Навита съм много за това.......Иначе си гледам с нормални карти, ама имам ръка и интуиция. На съвършено непознати хора съм предсказала 1000 работи!

а на мен можеш ли да ми гледаш? :roll:

meaningless
09-21-2007, 08:00
По принцип не вярвам, но 2 седмици след като ми предсказаха, че ужасна болест ще дойде в семейството ми, на майка ми и откриха Рак. Предсказаха ми, че ми предстоят най-щастливите и най-тежките ми дни и наистина последваха такива....
Не знам.

FelisDirus
09-21-2007, 12:38
май не вярвам :roll:

ЕPu
09-21-2007, 14:58
не, с глупости не се занимавам....

пък и ако картите познаваха ....ехееее изобщо нямаше да стават грешки :wink: :lol: :lol:

kameliqbaby
09-21-2007, 15:19
Бях мн зарибена по тва таро даже се научих да ги тълкувам гледах на приятелки а-у ама май нищо вярно нямаше и ги заебах :wink:

krem4et0
09-22-2007, 10:25
не, с глупости не се занимавам....

пък и ако картите познаваха ....ехееее изобщо нямаше да стават грешки :wink: :lol: :lol:
с карти не мога да ти кажа днес ще ядеш свинско със зеле. Но мога да кажа храносмилателни проблеми. Те познават по-общо. Всеки си ги тълкува през собствената призма. Дори и гадателя доразкрасява предвид възрастта, пола и интуитивните си чувства към "клиента".

miminia
09-22-2007, 12:38
Не се занимавам с ..... дам :) :lol:

tItEufFf
09-22-2007, 16:23
Веднъж в една приятелка намерихме карти ТАРО на майка и...еми гледахме си, баламосвахме се...и ко стана? НИЩО! Абсолютни глупости #-o

Blab
09-22-2007, 16:38
Вярвам. Гледам на карти и доста познавам. С ТАРО не съм се занимавала, но 1 приятелка ми гледа и позна доста неща. Мислех и аз да си взема, ама малко ме е страх, защото носели много негативна енергия в дома, в който се намират. Не знам. Навита съм много за това.......Иначе си гледам с нормални карти, ама имам ръка и интуиция. На съвършено непознати хора съм предсказала 1000 работи!
И аз вярвам!

Веднъж в една приятелка намерихме карти ТАРО на майка и...еми гледахме си, баламосвахме се...и ко стана? НИЩО! Абсолютни глупости
знам, че за да познават Тарото не бива да се ползват от друг, освен притежателят им.И + това - трябва ти тренинг...и положителна енергия...

Shadow_Walker
09-22-2007, 18:27
Като цяло не вярвам във врачки.
Но със сигурност си има хора с дарба (Ванга например..) и всякакви мистерии... :-)

VaNicHkaa
10-01-2007, 13:08
Аз вярвам че има врачки които познават но са малко ..била съм няколко пъти при една ..но казва все неща които искаш да чуеш и за момчета най-вече..а за карти Таро , една приятелка има и ми гледа веднъж..смешна работа нищо не се получи хаха :-D