PDA

View Full Version : Мисля,че направих голяма глупост..:((



XtrEam
09-20-2007, 19:26
Здравеите!
Имам следния проблем:Използвах бръснарското ножче на една приятелка за да си обръсна триъгълника,отначало всичко беше ОК(даже тя ми даде идеята) ](*,) Обаче днес като станах и отидох да се мия забелязах ,че бялото ми течение е станало кремообразно и лепкаво..Нз..мн гадно такова..Та дали това течение се дължи на използването на чуждия уред за бръснене?Възможно ли е да е станала инфекция?Мн ли е опасно това което съм направила..(наистина не помислих за последствията :smt011 ).Ако знаете нещо,моля ви пишете!!
Thanks предварително

_butterfly_
09-20-2007, 19:31
Боже Господи защо използваш чуждо ножче за да се обезкосмиш там! :shock: Не сте наред- нито ти нито приятелката ти!
По принцип ако не си си го ръгала във вагината не виждам как ще си се заразила с нещо, но щом си го забелязала след като си се обръснала :smt017 . Ако продължи да ти е гъсто или се появят и други признаци за инфекция като парене, миризма, различен цвят се консултирай с лекар!

Diva4e
09-20-2007, 19:38
Ами никога никога повече не ползвай нещо чуждо камоли то да е за интимните ти части!!!Да не би пък да ти е дошло ?!На мен някой път първия ден ми тече по същия начин по който го описваш ти !

_BoSSy_
09-20-2007, 19:51
Ами никога никога повече не ползвай нещо чуждо камоли то да е за интимните ти части!!!Да не би пък да ти е дошло ?!На мен някой път първия ден ми тече по същия начин по който го описваш ти !

Едва ли и е дошло-става въпрос за бяло течение [-X
По темата: Единственото което знам е ,че не бива да използваш повече чужди бръсначки!! [-X [-X

Diva4e
09-20-2007, 19:55
Ами никога никога повече не ползвай нещо чуждо камоли то да е за интимните ти части!!!Да не би пък да ти е дошло ?!На мен някой път първия ден ми тече по същия начин по който го описваш ти !

Едва ли и е дошло-става въпрос за бяло течение [-X
По темата: Единственото което знам е ,че не бива да използваш повече чужди бръсначки!! [-X [-X Е аз помислих.че и е дошло кремообразно .. тоест по кремаво( за цвят говоря) .. сори моя грешка :-s