PDA

View Full Version : Бързо предложете ресторанти и такива подобни моля



Jamalska
09-20-2007, 21:00
Начи...става въпрос за софия...
капацитета тряа да е мин 200 души,
да има паркинг
по възможност дансинг
изключваме Хилтън,Кемпински,Военния,Р дисън и Шератон:)
става въпрос за място за проклетия абитуриентски бал деба и мизерията
а ако имате инфо и за цени на куверти

shadow4e
09-20-2007, 21:14
Ние засега сме за Скай Плаза. Запазихме го за 25-ти, но до понеделник трябав да решим, зает е и за 24-ти.

Скай Плаза е зад НДК. Можеш да влезнеш и в сайта им. Побира 250 души и има голяма тераса. :wink:
По евтино е от другите, ама тъпаците от единия клас, не могат да бъдат в по-евтин ресторант, трябвало в Шератон, защото там е 160 лв и не могат да кажат на приятелите си после къде им е бил. Ще ги е срам...

А в Шератон тази година е било голяма мизерия. Един приятел беше там и им е протекъл тавана и са минавали чистачки, слагали са кофи и тн..... Дупки от цигари и абе въобще не е това, което са си представяли, че ще бъде.

Jamalska
09-20-2007, 21:19
Aаа и аз мислих за Скай Плаза.Ама някой каза че щели да ни гонят в 12 хм:/
каква е цифрата там?
иначе наща дата е 22.

Jamalska
09-20-2007, 21:25
Моят беше в Кемпински. Доволно,доволно :wink: Ма ние бехме готина бригада и където и да беше - шоуто си беше гарантирано :)
ние се мразим
а кфа е цената/;)

shadow4e
09-20-2007, 21:25
Цена ще ни кажат в понеделник, ако го резервираме, защото още не са решили, тъй като всички сега вдигат цените.
В края на годината ни предложиха за 80-85-90 лв, като влизат 2-ма учители беплатно, а другите са на половин цена. Но тогава и Шератон беше 140 лв, а сега е 160, така че не се знае нищо... Но със сигурност няма да е толкова.

Другото, което е хубаво, че един приятел е бил там миналата година и каза, че се е наял доста добре, в смисъл чиниите са били пълни и им е носено 4 пъти, защото в Радисън тази година е едно месце в голяма чиния и отстрани маруля :lol:

За часа не знам, възможно е, но така или иначе, то дотолкова се остава, после на диско.

shadow4e
09-20-2007, 21:28
Джамалска, ние се обадихме в Кемпински и ни казаха, че не могат да ни поберат а сме 180 човека, би могло, ама ще ни е тясно.

И във Военния казаха 180 човека, но гледахме снимки, не можеш да се разминеш.

KiLLeR_InSTiNkT
09-20-2007, 21:33
Ние засега сме за Скай Плаза. Запазихме го за 25-ти, но до понеделник трябав да решим, зает е и за 24-ти.

Скай Плаза е зад НДК. Можеш да влезнеш и в сайта им. Побира 250 души и има голяма тераса. :wink:
По евтино е от другите, ама тъпаците от единия клас, не могат да бъдат в по-евтин ресторант, трябвало в Шератон, защото там е 160 лв и не могат да кажат на приятелите си после къде им е бил. Ще ги е срам...

А в Шератон тази година е било голяма мизерия. Един приятел беше там и им е протекъл тавана и са минавали чистачки, слагали са кофи и тн..... Дупки от цигари и абе въобще не е това, което са си представяли, че ще бъде.
Бях в Скай Плаза и беше много добре - доволно ядене и пиене и разнообразна музика. Плюс това имаше и хубава гледка.

shadow4e
09-20-2007, 21:35
С диджей ли бяхте? И ако да можехте ли да поздравявате и ако отговорът пак е да плащахте ли му?


Че в Радисън беше 5 лв за поздрав, а по принцип не е трябвало да му се плаща, ама....

И колко пари ви излезна?

Jamalska
09-20-2007, 21:37
Такам надделява...сега само трябва да убедя останалите говеда:)с които 5 години 2 думи нямам обелени ама нищо;)не бе утре ще пообиколим...и все пак:)
то явно няма много вариянти :/...ама да убием вечерта
мн мерси
почти бяхм сиг за военния ама ещо мн противоречия....

Boot
09-20-2007, 21:42
Моят беше в Кемпински. Доволно,доволно :wink: Ма ние бехме готина бригада и където и да беше - шоуто си беше гарантирано :)

И моят беше там. Яко си беше.

KiLLeR_InSTiNkT
09-20-2007, 21:43
Значи за Скай Плаза 95 лв - за всичко *плюс кувертите на учителите*. Имахме диджей обаче не мога ди ти кажа колко взимаше - 5 или 10 лв, защото ще те излъжа.
За тези 95 лева имаше поне 4 или 5 различни ястия - доволно, плюс пиенето.

shadow4e
09-21-2007, 22:52
Бахти засега ще сме в Шератон. Кувертът, който ни се предлага е за 180 лв без учителите. При това ще сме с друго у-ще и то в зала, която е по-малка отколкото сме ние и ще ни нагъчкат съвсем. Ние сме 190 човекаа, а залата е опредеелна за 150..... Не мога да ги разбера тия хора защо държат да има и хотел, какво като е само ресторант и без това няма ад го ползват хотела... 220 лв ще ни излезне, а за толкова пари си намерихме оферта за 5 дена в Гърция.

Във випуска имаме и 3 двойки близнаци, които не могат да си позволят толкова пари, защото в Шератон 440, а в Скай Плаза към 240.
А една като се изцепи за едното предложение "А на мен шофьорът къде ще ми паркира лимузината?"...
а друга " А аз как ще кажа на приятели ми, че съм била в Скай Плаза, изключено. Аз трябва да съм в Шератон".

FelisDirus
09-21-2007, 23:29
хм, като ви слушам, почвам да се радвам, че ще ходим по морето.. голяма е лудница при вас, бе
всеки с претенции - ужас

AliceSw
09-22-2007, 07:41
тъй, тъй - имате много хотели и ресторанти - чудете се и спорете

в Ловеч има само един хотел, които може да събере випуска ми от 200 човека, така че поне спорове няма да има :smt005 :smt005 :smt005

DjBaloon
09-22-2007, 08:31
Vuv voeniq e nai-hubava,ima Dj ima i programa,koqto zabavlqva abiturentite,ne e prosto da otidete v restorat da sedite na masa 4 chasa.. :wink:

Jamalska
09-22-2007, 08:36
Мен вече никъде не ме урежда деба...ама ако ще е скай плаза или военния съм по-навита от сичките им други тъпи идеи.А както нямам и търпимост към друга музика освен мойта си ще драйфам от селекцията ама...

Ние звъняхме в скай плаза и ни казаха около 115лв на човек...Още се чудя кфа е тая традиция да хойш на ресторант с хора дето или не харесваш или не си си говорил с тях 5 години и за това да ти вземат толко пари при все че тая година родителите ти набиват пари само и единствено за теб и се чудят как да платят сметки и да купят ядене отделно.
дееба и тъпите балове

malka_sladuranka
09-22-2007, 10:40
Хотел Акорд. Има голямо ресторантче. Хубаво е.... Доволна съм от кухнята, от обслужването, от всичко. Има само един минус - намира се в кв. Хаджи Димитър....

Momchence
09-22-2007, 12:43
Що не направиш кат мен :Р не се занимавай с глупости и не ходи никъде :lol: Аз за сега смятам да отида само на изпрщането и от там кой от къде е :) Въобще не ми се занимава с глупости а и класа ми съкс....ше видим дали нещо ще се промени с времето..

Jamalska
09-22-2007, 13:59
Що не направиш кат мен :Р не се занимавай с глупости и не ходи никъде :lol: Аз за сега смятам да отида само на изпрщането и от там кой от къде е :) Въобще не ми се занимава с глупости а и класа ми съкс....ше видим дали нещо ще се промени с времето..
и аз тъй мислех докато не ни тръснаха че до вторник тряа да сме избрали мястото и да сме го запазили..и някак си 150 човека ще ходят и аз още го мисля...мн е депресарско

kameliqbaby
09-22-2007, 15:27
Sunny Beach RuLzzz \:D/

Ice_Queen_
09-22-2007, 15:40
Ох,ние дори не сме мислили къде да е бала..пуста работа.накрая ще ни заебат някъде на тъпо..пф..
защо мамка му съм 12ти........ ](*,) ](*,) ](*,)

Blab
09-22-2007, 15:53
Още се чудя кфа е тая традиция да хойш на ресторант с хора дето или не харесваш или не си си говорил с тях 5 години и за това да ти вземат толко пари при все че тая година родителите ти набиват пари само и единствено за теб и се чудят как да платят сметки и да купят ядене отделно.
дееба и тъпите балове
налиииииии :smt011
както и да е, при нас се навъдили големи снобари.
Всеки дава предложение, ако нямаш - гласуваш за дадено вече.Кои са фаворитите - резиденцията в Бояна и Шератон :| Предишните години все във Военния сме го правили, сега не зная...пффф...

Boot
09-22-2007, 16:13
На Шератон този май по време на баловете му протече покрива. Хората в блата са празнували :smt005

shadow4e
09-22-2007, 21:05
В Шератон обслужването е било ужасно и залата не е ремонтирана. Докато в Скай Плаза всичко е ново....

Най-накрая ще си се отделим само 2 от класовете и директорите да си гледат работата. Учителите обичат нашия клас и повечето, които ни преподават и на нас и на другите, ще изберат нашия клас. Само класната на другия клас, тя много си ни обича нас и искрено съжалява, че не ни е класна. :lol:

Jamalska
09-22-2007, 21:12
Eм нз как е в Кемпински ама май за там ни обесняваха,че било некфо приземно и без вентилация.прозорци и една година се наводнило там.
Мани деба баловете...мн е тъпо 149 човека и само аз да не ида..ше го видя ощее