PDA

View Full Version : Трябва ми малко помощ...



Momchence
09-20-2007, 20:29
Уфф сори за тъпата тема ама някой може ли да ми каже как се казва и как е официалното наименование на...ся как да го кажа като аз за тфа искам да ви питам питам :lol: абе академия ли е..школа ли е в Стара Загора мисля където се учи пилотаж, авиотехника и всякакви такива неща свързани с авиацията. Дано сте ме разбрали

Jamalska
09-20-2007, 20:55
о.0 мога ли да стана пилот там?от 2 дена си тормозя абонатите с тфа..ти май беше от тях..ама съм недоскив и зле с мат.:)
успех с намирането а и ако решиш-с влизането:)

AliceSw
09-20-2007, 20:57
жени не се приемат за авиатори...поне в Долна Митрополия...жена не може да пилотира, може само да е втори пилот или нещо от сорта...шанс :-D

Boot
09-20-2007, 20:59
Уфф сори за тъпата тема ама някой може ли да ми каже как се казва и как е официалното наименование на...ся как да го кажа като аз за тфа искам да ви питам питам :lol: абе академия ли е..школа ли е в Стара Загора мисля където се учи пилотаж, авиотехника и всякакви такива неща свързани с авиацията. Дано сте ме разбрали

никфа помощ за тебе, с нищо не си заслужил :evil:

Jamalska
09-20-2007, 21:00
нали знаеш мулан;)ще си отрежа косата и ще пусна коремче да ми скрие извивките хахаха

Momchence
09-21-2007, 11:09
Ей Ивище...щи изям гъза!!
Иначе никой ли не се сеща...тфа в Долна Митрополия не е ли военно. Аз се интересувам от гражданската авиация. Иначе Джа и аз няма да мога да стана пилот щот съм с цайси...влече ме авиомеханика ли е кфо е там :Р

bulgarche
09-21-2007, 18:26
Трябва да отида да проверя дали съществува още. Закриха летището и само ВВС имат база там, а за любители идея нямам как стоят нещата. Ако си надъхан мога да те затрупам със списания за тези неща :mrgreen:

AliceSw
09-21-2007, 19:17
в Долна Митрополия има авиатори, ама май е военно, да

bulgarche
09-21-2007, 19:25
в Долна Митрополия има авиатори, ама май е военно, да
Не "май", ами... :-D

Momchence
09-22-2007, 11:03
Е мерси много, че все пак се опитахте да помогнете ;) Пилот няма да стана ако ще да се насерЪ ама ме влече механиката..демек ако искам да стана авиотехник кфо правя?
Иначе би трябвало да има нещо и за граждански авиатори...все пак тряя да ги ръчка някой тея самоуети на България и Хемус еър :lol: