PDA

View Full Version : хора,танцува ми се



dead_inside
09-20-2007, 22:29
Хора,адски много ми се танцува...Искам да се занимавам с танци отново...но няма къде или поне аз не мога да намеря подходящо място.Открих танците преди 3 години и после 2 танцувах в един състав;след тва се получи така,че 1 година не танцувах никъде и сега отново искам да танцувам...и то много...Няма да ви питам дали знаете някои добър балет в софия,щото май никъде няма тва,което търся(танцово шоу).Просто имам нужда докато намеря къде да танцувам да изразя по някакъв начин тва си свое чувство:)На някои хора ше им звучи супер смешно,ама се надявам,че ше се намерят такива,които да ме разберат:)ае мерси за вниманието и пишете некви работи там,само не будете злииии :smt005 :smt005 :smt005

sh3_1s_7h3_0n3
09-20-2007, 22:37
абее, тая Галя от Сатен си спомням, че си имаше школа за модерен балет, както и Ан Джи... даже мислех да се поинтересувам повече...от любопитство като начало... ама сигурно има още куп такива 'школи'... :) от добри по-добри, само че тез' са 'най-известните', които аз знам *(: (а и като четах темата в съзнанието ми изникнаха 2та им плаката разлепени из Сф)


като стана дума за танци...пък аз подновявам ориенталските, че май им дойде времето и на тях 8-[ 8)

dead_inside
09-20-2007, 23:00
абе чувала съм за тях и то много неща,ама все пак не смятам че си заслужава да пътуваш по няколко пъти на седмица до другия край на софия,да плащаш луди такси и от всичко тва да няма ефект...поне аз така си мисля,нз дали съм права...щото на мен наистина ми е далече да ходя да танцувам в центъра някъде...прибирането после ми е час някъде,а не е мн хубаво да се прибирам само по нощите :/ =D абе няма оправия...явно имам прекалено мн изисквания...така никога няма да си намеря къде да танцувам ми се струва

LizZz
09-21-2007, 05:11
За какъв вид танци става въпрос?

sladka_niki
09-21-2007, 08:02
em nz az kolko moga da pomogna 6toto nali sym si ot varna no imam edna fr koqto fodi na street dance i ot neq znam 4e rykovoditelq i dyrji klub i v sofiq moga da razpitam ako te interisuva :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
09-21-2007, 08:44
em nz az kolko moga da pomogna 6toto nali sym si ot varna no imam edna fr koqto fodi na street dance i ot neq znam 4e rykovoditelq i dyrji klub i v sofiq moga da razpitam ako te interisuva :wink:

да не говориш за RnB-танците в Македонския дом на центъра?

sladka_niki
09-21-2007, 08:50
miiiiii ne texnite trenirovki si gi provejdat v orbita

meaningless
09-21-2007, 09:46
В София има много школи за хип-хоп танци примерно (тези по клиповете).
Галя от Сатен има, Алфредо Торес има и още мнооого други. Има и за спортни и латино танци.
Просто потърси повечко из нета.

dead_inside
09-21-2007, 21:54
много съм ровила в нета,ама не мога да намеря нещо,което да ме грабне...иначе търся нещо като танцово шоу-то събира много видове танци-хип хоп,модерен балет,различни характерни танци и тн.

namina
09-21-2007, 22:19
абее, тая Галя от Сатен си спомням, че си имаше школа за модерен балет, както и Ан Джи... даже мислех да се поинтересувам повече...от любопитство като начало... ама сигурно има още куп такива 'школи'... :) от добри по-добри, само че тез' са 'най-известните', които аз знам *(: (а и като четах темата в съзнанието ми изникнаха 2та им плаката разлепени из Сф)


като стана дума за танци...пък аз подновявам ориенталските, че май им дойде времето и на тях 8-[ 8)



оооооооооо ГАЛЕТО ли бе който иска там веднага го уреждам имам хора вътре само свиркайте :wink: ще направим нещо по въпроса :wink: 8)

dead_inside
09-21-2007, 22:46
абее, тая Галя от Сатен си спомням, че си имаше школа за модерен балет, както и Ан Джи... даже мислех да се поинтересувам повече...от любопитство като начало... ама сигурно има още куп такива 'школи'... :) от добри по-добри, само че тез' са 'най-известните', които аз знам *(: (а и като четах темата в съзнанието ми изникнаха 2та им плаката разлепени из Сф)


като стана дума за танци...пък аз подновявам ориенталските, че май им дойде времето и на тях 8-[ 8)



оооооооооо ГАЛЕТО ли бе който иска там веднага го уреждам имам хора вътре само свиркайте :wink: ще направим нещо по въпроса :wink: 8)
я кажи къде се намира залата,където са тренировките и кви са таксите там мерси предварително

RAWRRR
09-23-2007, 21:53
веднага го уреждам имам хора вътре

Пхахахаха, как го каза, все едно си ебаси мутрата... и става въпрос за ебаси сериозните секретни работи
... :smt005
Е не всички секретно си уреждаме наркотици като теб..за нас,обикновените хора това са си полезни връзки.
Аз,например,винаги съм се възхищавала на връзкарите..

preichetoy
04-01-2008, 12:22
на всеки, на който му се танцува хип хоп и е от софия :) да ми пише на скайп: preicheto

hottie
04-01-2008, 14:37
аз те разбирам много добре. танците за мен за една голяяма любов !