PDA

View Full Version : Често ли посещавате училище?



crs
09-21-2007, 06:04
Аз лично,ходя само когато е наложително..и когато няма да има възможност да се видя с гаджето..

П.П.Как искат да се научат тея трикове само с малката ваканция няма как да стане ;) Затова за да си байкър не трябва да ходиш редовно на училище ;)

Та при вас как е?

SunnyG
09-21-2007, 06:11
Аз си ходя редовно,имам си време и за гаджето и за компанията и за други неща :-D Иначе в моя клас има байкъри,има скейтъри,футболисти и какви ли още не ама и те си идват редовно и пак са си достатъчно добри в това,с което се занимават.Ако икаш ще намериш време за всичко,само трябва да си организираш малко времето :wink:

crs
09-21-2007, 06:18
Аз си ходя редовно,имам си време и за гаджето и за компанията и за други неща :-D Иначе в моя клас има байкъри,има скейтъри,футболисти и какви ли още не ама и те си идват редовно и пак са си достатъчно добри в това,с което се занимават.Ако икаш ще намериш време за всичко,само трябва да си организираш малко времето :wink:

Това не е точно така защото аз искам да съм максимално много време с нея :) а и за карането аз не карам е така..а дропя скачам от всякви скокове и т.н.

SunnyG
09-21-2007, 06:27
Ясно ми е за какво говориш :-D Един мой съученик ходи на състезания,занимава се с това от доста време:)Другият пък е фен на Мотокрос :-D Ходи след даскало из горите ,пребива се от време на време,ама на следващия ден пак е в час :-D

comics
09-21-2007, 06:59
оффффф ае вий не разбрахте ли, че тая тема е, за да се изфука "байкърчето" е аз кво да кажа, ак0 тря се изфукам и аз? Да питам дали х0дите на даскало, щото аз не х0дя, за да имам време п0 цял ден да миксирам ли ? Аи гледай си там раутата ! Как ма дразнят такива надувки.......... ](*,) ](*,) ](*,)

blacksheep
09-21-2007, 08:08
аз си ходя често кефи ме даскалото

ThunderGoddess
09-21-2007, 08:14
Да, редовен посетител съм там. И смятам, че да се похвалиш, че си редовен в даскало е много по-добре отколкото да се похвалиш, че не си :)

quench
09-21-2007, 08:17
и кво, и аз имам около 10 присъствия от 10-ти клас докато завърша...

тва за 'фалба ли е?

[-(

vodolei4e_m
09-21-2007, 08:46
оффффф ае вий не разбрахте ли, че тая тема е, за да се изфука "байкърчето" е аз кво да кажа, ак0 тря се изфукам и аз? Да питам дали х0дите на даскало, щото аз не х0дя, за да имам време п0 цял ден да миксирам ли ? Аи гледай си там раутата ! Как ма дразнят такива надувки.......... ](*,) ](*,) ](*,)

многоо вярно казано, миналата година спах по 5-6 часа на ден само и само да намирам време за всичко и кво, пак нямах проблеми (като изключим сенките под очите)
мн тъпо е да се изказваш че не ходиш на даскало, кат завършиш 12 клас щ'та питам пак...

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-22-2007, 07:41
еми не много редовно.. секи ден съм там :smt005

gabrielka@a
09-22-2007, 08:36
Всеки ден ходя, освен когато имам уважителни причини да не ходя.

sasha_90
09-22-2007, 09:55
Ходя редовно на училище.Не ходя само когато съм болна,но това става рядко.

tItEufFf
09-22-2007, 15:38
Ми аз всеки ден съм там...Само да те питам...Ти, ся не ходиш на даскало за да си прайш номерцата с байка...И като завършиш после кво ще правиш???

caRamelO_cHicA
09-22-2007, 15:46
Аз си ходя вярно повоче искам да бъда с приятелите да си спя до късно и да се шлия из улиците до някое време.Но и в даскало е готино стига да го направиш такова и да си с подходящите хора на мен ми е забавно да ходя на училище много е яку в моя клас особено през междучастието става як купон.А към автора какво похвално има в това че не ходиш да даскало да те питам после какво ще правиш ще се съжаляваш а парите не падат от небето май живеш в някаква илюзия познавам много байкари картинк пилоти на картинк колицки ъъ футболисти и сякакви и пак си ходят на даскало.Казваш че нямаш време ами разпределиси го другите как имат време за всичко.

real-girl
09-22-2007, 17:59
Най-редовно даже, не ходя само,ако съм болна(и то доста,настинки не се броят). Тва,че си байкър с какво те прави по-различен от другите? Ха,че то и аз искам повече време с гаджето,ама няма да спра да ходя на училище за целта. Мисля,че въпросът ти е меко каано глупав или е просто,за да демонстрираш 'колко си готин'. Е,да знаеш от мен,че така или иначе само ти губиш,като не ходиш,така или иначе такива темички са без смисъл,а и ние няма да те убедим да не се прайш на това,дет се прайш,така че не е ли най-уместно от сега нататък като ти хрумне подобна простотия не да я пишеш във форума,а да я запазиш за себе си,понеже нас слабо ни интересува ти какво правиш и какво-не?!?! Ние ходим,понеже искаме нещо от живота за себе си,ти не ходиш,понеже 'си нямал време'. Ами,ок,така да е,а какво е значението!? Угхгхгхгхйхгхххххх.......

teenkopele
09-22-2007, 22:02
Всеки ден. :?

MeGiTyY
09-22-2007, 23:04
az ne propuskam dasakloto axax bati qkoto e tam ne hoda v 4asovete de ama visime po kafetata okolo daskaloto 6ot ima o6te nqkolko u4ili6ta a i samo futbolist4eta sa v moito daskalo i .. :roll: :smt007 :smt007

lunnoto_momi4e
09-23-2007, 09:25
Еми ходя си редовно освен когато не съм болна.И аз съм си скейтърка от скоро,ама треа да ходя и на даскало.Имам си време за всичко...Просто умея да си организирам времето :)