PDA

View Full Version : Да предприема ли нещо?



mariicheto_mimi
09-21-2007, 06:05
predi polovin godina imax gadje toi beshe na 15 a az na 13 . az strash mnogo go obi4ax i za tova v momenta v koito go vijdax ratzete mi zapo4vaxa da treperqt i taka natat1ka .mnogo se pritesnqvax da go tzelyna i zatova sk1saxme sega sme samo priqteli no gokato sme bili gadjeta az razbirax ot moq mnogo dobra priqtelka koqto y4i v negovoto y4ilishe 4e toi se pregr1shtal s momi4etata ot klasa si . SEGA KAKVO GA PRAVQ TOI NQMA GADJE KAKTO I AZ MOLQ NQKOE MOM4E NHA 15-16 GODINI DA NAPISHE ZABRAVIX DA VI KAJA 4E OKOLI 50 % SAM SIGORNA 4E OSHTE ME XARESVA

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
т.1
krem4et0

rakiQ
09-21-2007, 06:14
нне съм момче но ще ти отговоря...

как сте били гаджета като не сте се целували (с език) ???според мен това е било некфо лигаво дете което разбира под "гаджета"-една целувка и вече те ОБИЧАМ (ДРЪН-ДРЪН)

и ще ти кажа едно ако искаш "гадже" и ако настояваш точно на това момченце и като толкова мн той настоява да те целуне -ми целуниго бе!кфо толкова няма да свърши света ,напротив....рано или късно все някога ще се целунеш с момче сега с него или по-късно с др ....няма зн.....

абе пробвай се ...

(съжелявм че толкова глупаво отговорх на темата но сега ставам и....съм малко сънена :-D )

koalka
09-21-2007, 06:14
А другите 50% къде ги слагаш?Много сте се обичали, а сте скъсали за такава глупост.Това, че ти треперят ръцете, когато го видиш,не означава, че го ОБИЧАШ, далеч не е само това, но сега няма да обяснявам.Притеснила си се да го целунеш и затова сте скъсали...
Сега не мисля, че има смисъл нещо да правиш, сигурно няма да ти обърне внимание.

mariicheto_mimi
09-21-2007, 07:19
sega toi se garji gobre s men ama oshte se pitam dali moje az da go tzelyna i toi da se drapne i posle da mi se prismiva ta i azshto toi neme tzelyne ami az spored vas koi trqbva da napravi tazi krachka i kakvo da pravq sledvashtiq p1t kogato do vidq

DarknessInside
09-21-2007, 07:20
Ти си тъпо деградирало лапе...Има едно решение - Умри.

mariicheto_mimi
09-21-2007, 07:21
molq vi se kajete mi i to perdi 12h dnes zashtoto sigorno shte se vidim

kael
09-21-2007, 10:08
защо .... защо всички питат такива неща се едно ние ги познаваме и знам за какво сатава дума ... ако го харесваш естествено трябва да говориш с него ... дори и да те "отреже" си струва... "гаджета" ( боже как я мразя тая дума ) без целувки няма ( освен ако не си на 9 ама то тогава ..... ) .
Много ми е странно как момичетата се оплакват че момчетата се прегращат смомичета .... значи е нормално едно момиче да прегарне едно момче ( без да има никакви чувства ) а едно момче не може ( или поне не се гледа така на него ) ... това че се е прегращал не значи нищо ... аз секи ден се прегращам с наи добрата ми приятелка и между нас няма и капка любов ( поне не такава както между влюбена двойка ) Абе с две думи ДЕЙСТВАЙ подяволите