PDA

View Full Version : Колко често пушите трева?



HitsFromTheBong
09-21-2007, 08:36
Значи интересно ми е дали има хора които пушат редовно(всеки ден или през ден).
На мен ми се случва да пуша по 1 седмица всеки ден по веднъж или два пъти.Но това е предимно вечер, защото през деня съм на работа.
Все пак трябват и пари за коз, който в последно време е изключително скъп...
Понякога си правя и паузички от по 3-4 дни като много изглупея,ама рядко.
Дали е опасна редовната употреба на марихуана. Все пак съм забелязал, че при редовните потребители като мен, свързвам пушенето само с положителни емоции. Много рядко ми се е случвало да се сдухам от тревата.
Напротив, мога смело да кажа, че използвам марихуаната като антидепресант и за релаксация.

Само хейтърите да не започват да ми разправят какъв съм наркоман, защото сте смешни. Не съм взимал и не мисля да взимам нищо друго.

Споделете и вашия experience!
Поздрави! Have a nice day! 8)

vodolei4e_m
09-21-2007, 08:40
хаха ти си луд, определено че е вредно всеки ден, тряа максимум веднъж седмично за да се причисти оргазнизма, за мозъчните клетки които убива и затъпяването няма да говоря, то е невъзвратим процес...

HitsFromTheBong
09-21-2007, 08:54
хаха ти си луд, определено че е вредно всеки ден, тряа максимум веднъж седмично за да се причисти оргазнизма, за мозъчните клетки които убива и затъпяването няма да говоря, то е невъзвратим процес...
Даммм, може и да си прав. Дано не си де :)

quench
09-21-2007, 08:58
преди да започна изложението си, трябв ада спомена, че пуш веднъж на няколко месеца - и то от уважение към компанията, защото адски спичам като се напафкам

виждате ли, марихуаната не е вредна в умерени количества

през 60-те в САЩ е имало дебат на кое да се даде предимство - на марихуаната или на тютюнът

проведени са изследвания - тютюнът се е оказал абсолютно непроизводителен - а и адски вреден; плюс това предизвиквал бързо пристрастяване
марихуаната пък е доказала, че при употребе на 2 гр на ден забавя рзвитието на паркинсон, въпреки, че при здрави организми безопасната доза е около 2 гр на 4-7 дни
на второ място, марихуаната не предизвиква сърдечносъдови и дихателни проблеми, а и не води до физиологическо пристрастяване
на трето място, открито е, че етерични масла, които се добиват от марихуаната, могат да са 30% по-евтин заместител на бензинът

и това последното е предрешило съдбата на марихуаната - никой не би позволил петролът да бъде изместен

така че цялата истерия покрай наркотичното действие на марихуаната е всъщност фарс, създаден, за да подсигури позициите на петролните магнати

ааа, да - ниви, засаждани с марихуана и друга техническа култура на ротационен принцип, изтощават хумусът си 23% по-бавно



и така, как се пристрастяваме към марихуаната?

нормално е честото пушене да премахва стресът за определен, кратък период от време - къде се появява зависимостта на психиката при редовна употреба



"В живота няма отрвои, има дози"

psycho_girl
09-21-2007, 09:04
не съм пафкала от 2 месеца
иначе е имало периоди когато често съм употребявала

IlLuSi0nS`
09-21-2007, 09:21
ем пафкам сутрин с кафенцето.. после като ме пусне пак пафкам ако има.. после като изляза пак пафкам с компанията.. там колкото имаме толклоз пушим довечерта хаах абе секи ден пуша и колкото повече толкова повече както казва мечо пух хаахахахха и така.. :mrgreen:

kameliqbaby
09-21-2007, 09:48
Почти всеки ден пуша по няколко пъти.Ама като видя,че много почвам да сдухвам права почивки от 2 3 4 седмици.

VeidarA__
09-21-2007, 10:02
миии пуша трева само когато има трева... в другите случаи само си търся

b0Nb0n
09-21-2007, 10:21
za zakyska predobqd na obqd kysna zakyska kato izleza za ve4erq i za prispivane i tva e seki

HouseSoul
09-21-2007, 10:26
Пуша всеки ден по няколко пъти, от около 2 год. Кандидатствах в университет и докато учех пак пушех, влязах си ... сичко ми е наред... ся освен университета и работя като пътувам по 60 км до работата си, пак пафкам и нищо ми няма .... Понякога стаам малко баен, ама това като е мноо хубав масака ... :-({|= :lol: =D> \:D/ 8)

b0Nb0n
09-21-2007, 23:24
az go priemam kato ne6to koeto obi4am da pravq kato hranata mi e 4ovek vkusa i mirisa na jointa lelele 2 grama joint 10 leva list4eta 1 lev4e radsota ot svitata i izpu6ena cigara mmmmmmmmmmmmmm bezcenno mastarcard :D xaxaaxxxaxaxaaxaxa kato v reklamata

HouseSoul
09-22-2007, 05:11
az go priemam kato ne6to koeto obi4am da pravq kato hranata mi e 4ovek vkusa i mirisa na jointa lelele 2 grama joint 10 leva list4eta 1 lev4e radsota ot svitata i izpu6ena cigara mmmmmmmmmmmmmm bezcenno mastarcard :D xaxaaxxxaxaxaaxaxa kato v reklamata
Напълно ви разбирам колега/жке :lol:

HitsFromTheBong
09-22-2007, 07:30
хаха събрахме се Soul mates http://drom.hu/skins/images/smilies/weed.gif

IdiOtKa
09-22-2007, 07:58
амммм ....колкото се може по често пуша , но напоследък е на бая голям интервал ...така се получава просто ......а лятото 1 месец не бях пушила и ми беше мнооо кофти ...

Abandon Faith
09-22-2007, 10:49
Аз лично пафкам често, но не съм зависим.вредно е, когато се употребява често, но по 1-2 пъти месечно е дори доста полезно. В много страни се води лекарство и се продава по аптеките - Да вземем за пример Канада и САЩ. НО примерно в Канада, правителството продава килото на десеторна цена. Офф, малко OFF TOPIC... Не мисля обаче че може да има крайни увреждания. Имало е периоди в които не съм пушил по месец и не ми е липсвало, но също така е имало периоди от по 2-3 седмици, в които съм стигал по 5-6 пъти на ден.

maanekena
09-23-2007, 13:54
трева?Никога естествено!

theEXPLOITED
09-23-2007, 15:57
'.....пуша постоянно и не мисля да спирам асансьора за нагоре ловя и сред облаците спирам...'Пуша всеки ден ,от около 7години може и повече да са вече.

SweeTy`SweeTs
09-23-2007, 17:46
az si pusha chadel vseki boji den i to po nekolko puti veche edna ili daje dve godini....na 14sum i mi nema nishto :-D naposleduk mn redko se namira evtina trevichka no e napravo super i se se namirat pari za koz...pari za hrana nemam ama za trevA - VINAGI !!! :smt033

HitsFromTheBong
09-23-2007, 17:49
Хаха Как е групата.
Аз вчера се хербализирах сигурно пуших 10 пъти и....
сега пак отивам да заредя :smt005
Приятна неделна вечер на всички, че утре на работа, на училище... кой както му е програмата.

KiLLeR_InSTiNkT
09-23-2007, 20:39
Нещо напоследък бая ги разредих.

HouseSoul
09-23-2007, 21:46
хаххаахаахах Вчера ми проверяваха водомерите по същия начин хахахаха

kameliqbaby
09-24-2007, 18:45
ЪЪЪъъъъЪъ Тъй СъМ СЪ напушила чи нимоаа са сетЪ ДаЖИИИ :mrgreen: :smt005 :mrgreen:

eXpLoaD
09-25-2007, 11:35
То по това време вече всички пушат ... и то не само пушат някои карат и на анфети хапове и тн ... бе ко да ви кажа е*ало си мамата ... не че сам ангелче де

namina
09-25-2007, 13:59
хахаахаха аз цигара не докосвам,пък камоли трева и нещо повече. :lol: [-X [-X

HitsFromTheBong
09-25-2007, 14:57
Аз сега свършвам работа и отивам to the garden of Weeden :) :mrgreen:

freedom
09-26-2007, 05:32
Аммиии.. честичко опъваме ганджата с компанията... Последната една седмица не сме спряли.. Пушим през час хахах

Sarabi
09-26-2007, 07:17
Лятото се е случвало една седмица, седмица и малко всеки ден, че и по няколко пъти, когато има. Направих малка пауза, защото нещо реших, че е вредно и сега през годината- от време на време , когато имам време и добра компания :) Но винаги ваканциите са кулминационния момент .

HitsFromTheBong
09-26-2007, 09:43
Бесен съм! ](*,) Ще ви дам един съвет и ви съветвам да ме послушате.

Не давайте пари на познати да ви купуват трева - със сигурност ще ви прецакат. Аз все вярвам че хората са добри и си викам аз не бих прецакал и се доверявам, ама вече 2-ри път така ме прецакват. Давам 20 лева а получавам поста за 5-10 лева.

Дето имаше една приказка : "Ако искаш нещо да стане както трябва, свърши си го сам".
Желая ви приятен ден и дано не ви ядосват и вас.
Kееp yo' head up! Peace! :wink:

AtMosFera
09-26-2007, 09:56
Човек ти си луд,в тея среди винаги е така-никои не ти е приятел и вс ако може де те преебе с нещо ще го направи.Аз посл 10 пъти сигурно с пунти -хем не давам никви пари,хем и коза е хубав,хем и ми го носат до нас.......всичко е прееби ''другарчето'' ако не искаш то първо да те преебе

HitsFromTheBong
09-26-2007, 10:07
Човек ти си луд,в тея среди винаги е така-никои не ти е приятел и вс ако може де те преебе с нещо ще го направи.Аз посл 10 пъти сигурно с пунти -хем не давам никви пари,хем и коза е хубав,хем и ми го носат до нас.......всичко е прееби ''другарчето'' ако не искаш то първо да те преебе

Еми така е прав си, просто аз съм много наивен явно...

HouseSoul
09-26-2007, 11:06
Баткас не се коси , всеки са го цакали някога .... трябва да търсиш докато си намериш правилните хора и само от тях ... :wink: ехх филма е докато ги намериш... :roll:

HitsFromTheBong
10-02-2007, 11:36
Ох, такъв масуро-бирен маратон си направих Петък,Събота и Неделя, че още ми е леко гадно...Сигурно изпушихме 20 масура.Ама тва е, защото пих алкохол, от тревата не ми става лошо :)
Така, че какъв е изводът?
Не пийте,а пушете! :-D

HouseSoul
10-02-2007, 11:50
Вчера попаднах на яка постичка, че цял ден си пушех една 120-ка и накрая си легнах в 9 :lol: :smt033 :smt033 :smt033

HitsFromTheBong
10-03-2007, 17:07
Вчера попаднах на яка постичка, че цял ден си пушех една 120-ка и накрая си легнах в 9 :lol: :smt033 :smt033 :smt033
Ха-ха завиждам ти :)
И аз сега се чудя да ида ли да си взема или днес почивка...
Май всички се досещаме какво ще се случи :-D

Айде спокойна вечер 8)

junk
10-03-2007, 17:45
хахах и аз вчера попаднах на ебаси постата, като се завряхме в борисляка и не мое да излзем 1 час.. хилеж хилеж нечовешки яко беше..
иначе пуша винаги когато имам възможност, демек докато парата не свърши или почерпката от тъй или иначе толкова дружелюбните приятелчета :lol:

KaMu
10-07-2007, 08:47
ami... pu6a vseki den (samo dnes ne sum xD,no ima vreme ) :-D

etnies
10-07-2007, 09:17
Винаги! [-o<

klowna
10-07-2007, 23:55
аз пуша марихуана по 4 пъти на ден наи мнго сам спирал за 3 дена но след това пак се зарибявам с някои и пак си павкам та не е вредно да пушиш редовно мара по вредно е цигарите

_BoSSy_
10-08-2007, 00:03
Преди си паках всеки ден,но се сблъсках с маика ми(надуши ме)...от тогава не барам [-X И честно казано се радвам за себе си:)
Не бях тръгнала на добре..
А тревата може да бъде полезна,но само в определени количества..

HitsFromTheBong
10-09-2007, 09:37
Хаха Respect!
Аз още не съм се хербализирал на работа,ама тука сме много хора в един офис и ще ме хване параноята, че всички знаят, че съм напушен (въпреки, че няма да е така) :)
Абе трябва да пробвам някой ден...

Machete
10-09-2007, 14:45
ей, HitsFromTheBong, кво лъжеш хората. Не му вярвайте. Той е платен информатор, който всява наркоманските си мнения по форумите и после зарибява младежите с цел да получи облаги узнавайки самоличността им. Работи за ДИРЕКЦИЯ ПОЛИЦИЯ и е гнусен доносник. Ако знаете, колко хора и форуми са сринати, заради него. МОЛЯ ВИ НЕ ЧЕТЕТЕ ПОСТОВЕТЕ МУ И НЕ ПИШЕТЕ В ТЯХ!!! ЗАПЛАХАТА Е СЕРИОЗНА!!!

А ти остави хората на мира по форумите и спри да пишеш тези теми. Знаем кой си. Помня още оня случай в бизнес парка с младежите на пейката.

ХИТС ФРОМ ДЪ БОНГ Е ИНФОРМАТОР НА ПОЛИЦИЯТА И РАПОРТУВА НА
ТЯХ. ЗНАМ, ЧЕ ПОВЕЧЕТО ОТ ВАС ВЪОБЩЕ НЕ ПУШАТ. СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ В ТЕМАТА, ЗАЩОТО АВТОРЪТ Й ЩЕ ВИ ЗАВРЕ В МИША ДУПКА!!!

korabokroshenec
10-09-2007, 22:54
Напоследък доста често,секи ден :-D обрах новата реколта и ся се чудя хеш ли масло ли ко да си праа :) май маслото ще спечели 8)

b0Nb0n
10-09-2007, 23:03
az ne sym pu6il ot dve sedmici 6tot si go varih v mlqko 6tot imah jmel i tai qkata rabota

korabokroshenec
10-09-2007, 23:05
az ne sym pu6il ot dve sedmici 6tot si go varih v mlqko 6tot imah jmel i tai qkata rabotaи кфо далавера ли е да го вариш в мляко ? несъм проал манагуа дося ама мисля да проам тия дни.. смисъл чук ли е бързо ли фаща за колко време..?

mIsHo-Vn
10-10-2007, 01:26
миии пуша трева само когато има трева... в другите случаи само си търся

p07ren
10-12-2007, 16:24
nqkolko puti sedmi4ko 3 gore dolo no na skoro ne sam :)

PsiharA
10-12-2007, 19:54
Пуша Постоянно и не чуствам Умора :smt033

Maiden`Fenka
10-15-2007, 10:06
Пуша постоянно :mrgreen:

StAkE
10-16-2007, 01:27
zna4i nai-problemno v slu4aq e 4e s 1 koz se 1 si u4astval v sastezanie po box svryhtejka kategoriq za maje (za mozaka imam predvid)
ina4e....
moje da dovede do impotentnost (za6to polovin holandiq sa impotentni)

qsno e 4e nqma da se pristrasi6 no gornite 2 sa si dosta seriozni... :smt033

HitsFromTheBong
10-16-2007, 04:59
Може би това за мозъка е вярно донякъде, защото като се размажа и мозъка ми лети на хиляди места за отрицателно време :lol:

луда
10-23-2007, 23:41
абе често пуша ама вече само вкъщи
на спокойствие без да ми се налага
да слушам идиотщини и кой в какъв филм се бил вкарал
тос оня че трети аа вкъщи на топло музичката бумти
и така

Pafkata
10-24-2007, 00:27
az ne pu6a

Mooo6no
10-24-2007, 07:44
az ne pu6a
Пафката не пафка. :lol:

IdiOtKa
10-24-2007, 08:47
колко честно ...ами по принцип няма да откажа и секи ден или през ден :-D :-D :-D ..... но иначе когато имам или като някой реши да почерпи ... :-D :-D

die_die_my_darling_
10-24-2007, 21:54
Колкото може по-често.
Ама сега си направих 2 седмици почивка,
щото аз смесвам много неща.
Иначе секи ден,стига да има.

razor000
10-25-2007, 14:37
освен колко често кажете и по колко
и въпрос леко извън темата: долу горе колко е един грам и колко върви като цена?

Abandon Faith
10-25-2007, 17:32
Mi az 4esno pafkam po nqkolko puti na den ili prez den ili prez sedmica-dve (abe kogato i kakto doide ama...nvm
Vuprosa e 4e kato se razmaja ne moga da u4a a tfa e golqm problem s moeto daskalo 6toto tam iskat samo da u4i6...da u4i6...aaa i poznaite kakvo iskat o6te. Da!!! DA U4I6! prosto e... no ne mi puka i taka trqbva da sa vsi4ki. WE LIVE ONE LIFE SO GET THE BEST OF IT. Az li4no sum si kazal 4e ako dojiveq do 65 6e predrusam na rd-to:D :D :D. Nali taka e i v reklamata: Jivotut zapo4va na 65! Are Peace out!

linkin_park_fenka
10-26-2007, 19:30
Аа мойта темичка :-D.Неска в 7 сутринта в тъмното на една криминална беседчица си изпуших два големи фишека посли харабийската си отидох в час и после след часа още два и дет вика уискас не мойх да си каа името. :lol: И отивам в двора на даскалото ми и глеам некфи господа учители висят на някфа пейка и аз отиам при тях и тъй като ядох хот-дог и не мойх да гледам явно съм го яла със салфетката и единия господин ми вика да не ям така ама аз вече се пукам от смях :lol: И викам на една френд(ама говоря високо с един дрезгав глас) "Теди,Теди ела тука във филма моля ти са" и тея учителите почват да са чудат за кфо стааа въпрос :-o И по едно време почват и тримата да се хилят в един глас и аз вече се насирам да се жиля :razz: и иимам чуството че не са при мен ми ги слушам по радиото.После имаше и още един филм ама ся отиам да изпуша един в кенефа ф нас :) и посли ако желаете ша ви го разпрам.Ама неска даскалите мнол ме филмираха просто. :-|

stefko89
10-28-2007, 03:48
mi pafkam v sedmicata gore dolo po 2-3 pati ama kakto si mu e reda do nasirane :) i sega kato se setq za edna slu4ka mi stava super sme6no vednaj pafkahme edo mnogo qko slim4e 4 fr bqhme i otidahme do edin magazin i ediniq aver se blasna vav nqkav hladilnik i padna na zemqta i vze da se smee kato lud i leji na zemqta i nie sedim i se pukame ot smqh v toq magazin i horata qko se 4udqt kvo stava neznam 6tqh da umra ot smqh :D :D