PDA

View Full Version : някакви идеии...



0riginalSin
09-21-2007, 08:48
м трябва да правя презентация не с повече от 5 слайда.дайте някаква идея за какво да е тая презентация плссс. [-o<

LGPz
09-21-2007, 09:12
Получаваш голямата утешителна награда-
Съжалението ми!

gabs
09-21-2007, 09:14
ami kaji kakvi sa ti interesite i moje da pomognem :D :D :D

Xanibal
09-21-2007, 14:07
Презентацията е много важно нещо мен учителката ми щеше да ме убие като го видя всичко беше перфектно ,но намери кусури че заглавието на едикойси слаид не трябва да е такова па не било свързано,па 1я слайд няма нищо общо с 12я и така а имаше общо.И като ти каже айде сега говори и направо ти става лошо излизаш пред целия клас и се чудиш какво да кажеш за презентацията като то сичко си го пише и трябва яко да си подготвен/а.
Като идей мога да ти кажа да направиш нещо за любим изпълнител,група,отбор,дър ава,играч,спорт,за училище,нещо свързано с компютрите,за история нещо и така има още много теми но мисля че ще нацелиш това което ти трябва. Успех !!! :-) :-) :-) :-) :-)

0riginalSin
09-21-2007, 16:43
Презентацията е много важно нещо мен учителката ми щеше да ме убие като го видя всичко беше перфектно ,но намери кусури че заглавието на едикойси слаид не трябва да е такова па не било свързано,па 1я слайд няма нищо общо с 12я и така а имаше общо.И като ти каже айде сега говори и направо ти става лошо излизаш пред целия клас и се чудиш какво да кажеш за презентацията като то сичко си го пише и трябва яко да си подготвен/а.
Като идей мога да ти кажа да направиш нещо за любим изпълнител,група,отбор,дър ава,играч,спорт,за училище,нещо свързано с компютрите,за история нещо и така има още много теми но мисля че ще нацелиш това което ти трябва. Успех !!! :-) :-) :-) :-) :-) мерсии мн :smt058