PDA

View Full Version : Нормално ли е?



VeSna
09-21-2007, 09:15
Нормално ли е в цялата ми компания аз да съм най-малката и само аз да съм момиче? Компанията на момичетата ме изнерва - "ох погледни какъв лак имам! ; Виж новата ми спирала - 22 лв. е! и т.н.т.н. " Знам ли с едно момче говоря за всичко - коли, мотори, оръжия, пиене, купон... имам много повече теми за разговор, а и не ми се струват толкова суетни и лигави знам ли.... ( само да уточня тук не си падам по женски - напротив сладките момченца със голямо гръбче и малък задник са ми слабост т.е. не съм обратна...) е чакам мнения :wink:

quench
09-21-2007, 09:16
контравъпрос - кое според теб е нормално? :)

VeSna
09-21-2007, 09:33
контравъпрос - кое според теб е нормално? :)
В тоя ненормален свят май всичко нормално е ненормално... Объркващо нали ? :D

MostHated
09-21-2007, 09:40
щом си само в компанията на момчета значи пържолата сърби а? :smt005 :smt005 :smt005

`Death`Whore``
09-21-2007, 09:42
Аз лично женска компания не мога да издържам...или ще съм с 1 жена, и то която не е типична жена, или в мъжка компания.
MostHated, написано е "компания", а не "оргия" ;)

VeSna
09-21-2007, 09:49
щом си само в компанията на момчета значи пържолата сърби а? :smt005 :smt005 :smt005


Това, че повечето ми приятели (да не кажа всичките...) са мъже не означава че правя секс с тях или че съм им "общо момиче" по-скоро сестра. Пазят ме (ако някой ми натрапва компанята си) , винаги ми се обаждат за излизане, виняги си ме довеждат до нас, майтапят се, но всичко е в рамките на приличното и майтапа...

quench
09-21-2007, 10:02
контравъпрос - кое според теб е нормално? :)
В тоя ненормален свят май всичко нормално е ненормално... Объркващо нали ? :D

ммм, не това имах предвид - а да прецениш дали нормалното съществува реално - откъде си сигурна, че когато виждаш една идеална сфера, тя е нормална сфера?

и друго - ти питаш за нашето мнение - получи вече отговори, че си общата на компанията - това проемня ли начина ти на живот?

е. исках да те насоча натам да знаеш, че което ти харесва е добро и нормално, акоето не ти харесва, е зло и ненормално

;)

най-удобната и лицемерна философия

gabi_94
09-21-2007, 10:14
МИ ЩОМ СЕ ЧУВСТВАШ ДОБРЕ В ТЯХНАТА КОМПАНИЯ ЗАЩО ДА ИМА ПРОБЛЕМ? НАЛИ СТЕ СИ ПРИЯТЕЛИ?

Seniorita
09-21-2007, 10:44
Съвсем нормално е в днешно време повечето ти приятели да са момчета. Вероятно те притеснява факторът "хорско мнение", ама да не ти пука. Щом ти е добре - това е най-важното. :P

Shushka
09-21-2007, 16:08
Абе кво ти пука дали е нормално или не ?Щом си им като сестра и т.н. не трябва да ти пука...А и наистина повечето момчета са много по добри приятели от момичетата...

sasha_90
09-22-2007, 11:19
Нормално е.В някои ситуации и аз се разбирам по-добре с момче , по-голямо от мен,отколкото с някое момиче.

sh3_1s_7h3_0n3
09-22-2007, 12:09
нормалното е субетивно... за мен може да е нормално, но за друг да не е... и все пак, щом ти се чувстваш добре в тази компания, какво те интересува другите какво мислят? :roll:

Shadow_Walker
09-22-2007, 14:06
Еми нали на теб ти е приятно в компанията - какво толкова те мъчи дали е нормално? :-)

oTPoBHa
09-22-2007, 20:21
еба ли му мaйката и аз съм тай бе. да го духат сичките момичета момчета rlz ! (аз съм момиче)

freaks
09-24-2007, 06:30
Логично ,че е нормално... аз преди също се движех в мъжка компанията .. просто женките ,защото понякога прекаляват с тъпите си върпоси и хвалби, но след тва малко се разочаровах от приятелите си момчета и пак се движа с момичета, но този път свестни :-D :D