PDA

View Full Version : Какво да направя, за да тръгна с нея?



09-21-2007, 10:48
ТАЗИ ГОДИНА СЕ ПРЕМЕСТИХ В НОВО ДАСКАЛО И ТАМ ВИДЯХ ЕДНО МНОГО ХУБАВОО МОМИЧЕ. ВЕДНАГА ПОЧНАХ ДА ГО ЗАРИБЯВАМ ,НО НЕСКА РАЯЗБРАХ ЧЕ СИ ИМА ПРИЯТЕЛ И МИ СТАНА МН ТЪПО КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА ТРЪГНА С НЕЯ

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

meaningless
09-21-2007, 10:49
Нищо. Явно е заета... по-добре си намери друга ;)

Phoenixheart
09-21-2007, 10:52
или това или изчакай да скъсат ама не се знае кога е това

kael
09-21-2007, 10:54
ТАЗИ ГОДИНА СЕ ПРЕМЕСТИХ В НОВО ДАСКАЛО И ТАМ ВИДЯХ ЕДНО МНОГО ХУБАВОО МОМИЧЕ. ВЕДНАГА ПОЧНАХ ДА ГО ЗАРИБЯВАМ ,НО НЕСКА РАЯЗБРАХ ЧЕ СИ ИМА ПРИЯТЕЛ И МИ СТАНА МН ТЪПО КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА ТРЪГНА С НЕЯ ко да направиш ми НИЩО ... хората явно се обичат намери си друга ...

MiMcHeToOo
09-21-2007, 11:28
ТАЗИ ГОДИНА СЕ ПРЕМЕСТИХ В НОВО ДАСКАЛО И ТАМ ВИДЯХ ЕДНО МНОГО ХУБАВОО МОМИЧЕ. ВЕДНАГА ПОЧНАХ ДА ГО ЗАРИБЯВАМ ,НО НЕСКА РАЯЗБРАХ ЧЕ СИ ИМА ПРИЯТЕЛ И МИ СТАНА МН ТЪПО КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА ТРЪГНА С НЕЯ ко да направиш ми НИЩО ... хората явно се обичат намери си друга ...

точно така :wink:

hungry_vampire_f
09-21-2007, 12:35
Няма по-долно и егоистично нещо от това да развалиш една връзка

kobrichka
09-21-2007, 13:33
Нищо. Явно е заета... по-добре си намери друга ;)

"Нищо" мн точно казано,при условие че момичето е заето това е единственното което мога да те посаветвам,да не се занимаваш с нея.Мн е глупаво да се намесваш в една връзка.

sexy_for_you
09-21-2007, 13:47
Нищо. Явно е заета... по-добре си намери друга ;)

+1

BASSA89
09-21-2007, 14:41
Пречукай гаджето и тръгни с нея :-D

Th3MaN
09-21-2007, 14:44
Чужди жени не се закачат! Ако скъсат тогава може да правиш нещо.

GregoryHouse
09-21-2007, 14:54
Няма по-долно и егоистично нещо от това да развалиш една връзка

Идея си нямаш колко бъркаш има много по долни неща...но да трябва да си егоистиче идиот за да го направиш...
А по темата пич най-добре като станеш малкоо по голям демек след 2-3 годинки тогава занимавай хората с тебе шот си мега малоумен за д искаш да го направиш а върха на нахалстовто ти не е че питаш ДАЛИ да го направиш а КАК да го направиш...R.I.P. НАЙ ДОБРЕ...

Barbie
09-21-2007, 15:05
Каниш я на кафе, сближавате се и продължаваш да демонстрираш симпатиите си към нея. Ако тя не показва същото отношение към теб, се задоволяваш с позицията "приятел" - очевидно момичето държи на гаджето си. Ако обаче откликне, явно връзката й или не е стабилна, или не я задоволява...и можеш да се надяваш, че в някакъв момент ще се опита да бъде по-щастлива с теб.

Какво сте се разпищели всички. :-s Гаджета не се крадат. Но всеки има право да се бори за това, което желае. А пък момичето ще направи своя избор - приятеля си или нещо ново.

koalka
09-21-2007, 15:20
Eми нищо не прави, тя е направила своя избор. :wink: Не иска да е с теб, примири се.

Phenomenon
09-21-2007, 15:37
Каниш я на кафе, сближавате се и продължаваш да демонстрираш симпатиите си към нея. Ако тя не показва същото отношение към теб, се задоволяваш с позицията "приятел" - очевидно момичето държи на гаджето си. Ако обаче откликне, явно връзката й или не е стабилна, или не я задоволява...и можеш да се надяваш, че в някакъв момент ще се опита да бъде по-щастлива с теб.

Какво сте се разпищели всички. :-s Гаджета не се крадат. Но всеки има право да се бори за това, което желае. А пък момичето ще направи своя избор - приятеля си или нещо ново.
Единствния хубав пост в цялата тема...кво да се примирява...това че си има гадже не значи че пича може да е по добър от него така ли ?
Пич,щом искаш момичето значи трябва да се биеш до край за него,иначе просто не те заслужава...кво като си има гадже,да не е женена...пробвай се пък квото стане ;)

BAYO
09-22-2007, 02:05
.Последния който зарибяваше приятелката ми........е преди месец излезна от болница...

Даммм и при мене имаше такъв нек'ф филм .. тъпо е, ако си хилав да се занимааш с чуждо маце :-D

sasha_90
09-22-2007, 11:24
Заета е-няма да ти обърне внимание.