PDA

View Full Version : Моля за помощ



09-21-2007, 11:51
znam 4e ima i drygi takiva temi! no az s1m az i tova e moqt problem!iaskam pomo6t za nego a ne otgovori za ne4iq istoriq!
s kakvo moga da spe4elq edno mom4e!mnogo go haresvam!dori mislq 4e vse pove4e se vlubvam!ne sqm ot kloningite momi4eta!ne mislq 4e s1m grozna no nali razbirate...ne s1m ot gotinite!vse pak i az iskam da b1da obi4ana!kak da go nakaram da me zabeleji i da iska da me opoznae po dobre!

BLAGODARQ PREDVARITELNO NA VSI4KI KOITO BIXA MOGLI DA MI KAJAT NE6TO CENNO PO V1PROSA!!! :D

bebcheto_91
09-21-2007, 12:16
AMi neznam dali 6te moga da ti pomogna mnogo , no moej da zvy4i glupava li nqkak si stranno , no az kogato se bqh skarala s priqtelq si s koito hodih i neznaeh 4e ima druga priqtelka go obi4ah silno po natatyk razbrah toi mi se razsardi eidn den za ne6ty i az ot ot4aqni i poneje go obi4ah i produljavam da go obi4am mnogo stoqh v bloka mu legnala pred vrata celi 4 4asa i polovina do kato sasedite mu ne mu se obadiha na maika i na ba6ta mu da mi otvori vratata i taka se sdobrih me hodih me 5 meseca posle skasaha 6toto nai dobrata mi priqtelka ot daskalo mi go otne koeto dosta gadno i ynizitelno imah i palnata vqra no stana taka kakty na6te kazaha 4e 6te stane dano da moga da ti pomogna pone malko :}}}}}}}} napravi ne6ty koeto znae6 4e posle 6te go oceni po nqkakyv na4in 6tom go obi4a6

kakinka
09-21-2007, 12:27
ami i az s1m t1i mila
moje bi bi bilo dobre da si prosto sebe si ina4e ne znam magii
t1jnoto e 4e ne moje6 da go nakara6 da te zabeleji osven ako ve4e ne te e zabelqzal
s1jalqvam
nameri si dryg

MiMcHeToOo
09-21-2007, 12:56
znam 4e ima i drygi takiva temi! no az s1m az i tova e moqt problem!iaskam pomo6t za nego a ne otgovori za ne4iq istoriq!
s kakvo moga da spe4elq edno mom4e!mnogo go haresvam!dori mislq 4e vse pove4e se vlubvam!ne sqm ot kloningite momi4eta!ne mislq 4e s1m grozna no nali razbirate...ne s1m ot gotinite!vse pak i az iskam da b1da obi4ana!kak da go nakaram da me zabeleji i da iska da me opoznae po dobre!

BLAGODARQ PREDVARITELNO NA VSI4KI KOITO BIXA MOGLI DA MI KAJAT NE6TO CENNO PO V1PROSA!!! :D

бъди себе си, няма друг начин ...