PDA

View Full Version : Нещичко за мен,което ме озадачава



поничкатЪ
09-21-2007, 13:43
Такам,нещо и аз ще ви споделя-не е особено интересно и може би се е случвало и на други,но точно за това бих искала да се допитам до вас,може и да ми дадете правилен съвет. Ами наскоро се запознах с едно момиче/аз също съм момиче/. Първият път като я видях честно казано много й се икзефих. Викам това са само симпатии,ама остави се-странното беше,че малко ми и..хм..действаше...така да се каже директно-възбуди ме. Много неочаквано за мен,досега момиче не ми е действало така. Нататък-често се виждахме,в една компания сме,но тя е нова и непозната за мен. Но си личи,че тя някак си не ме харесва,в смисъл държи се с мен дръпнато и ми е много тъпо заради това. По едно време малко се разчупиха ледовете-в смисъл тя не е започнала да се държи все едно,че си е променила мнението,но си говореше повечко с мен и даже мисля,че беше добронамерена в един период. Тя е леко странна и като не харесва някого просто го реже брутално,но както и да е,мен не ме е рязала грубо/само в началото,но после това се промени/. Тя е от компанията на едни мои приятели и така излизаме отвреме-навреме,да не кажа често. Но особеното е,че аз по някакъв начин й се кефя,ама прекалено много. Досега не съм й се натрапвала обаче. Някак си,даже ме привлича. Преди не ми се е случвало такова нещо и се чувствам не на себе си някак си,защото тя все пак е момиче,а аз едва ли не имам някакви чувства...мисля си за нея не само като за приятелка. Е,какво му се вика на това? Случвало ли ви се е и ако да-какво правите...?

MiMcHeToOo
09-21-2007, 13:46
би сексуалност или направо лесбийка.. така му се вика..

ivakavlad
09-21-2007, 13:54
би сексуалност или направо лесбийка.. така му се вика..

точно

GregoryHouse
09-21-2007, 13:55
Ако не харесваш момчета(или поне не си харесвала) се нарича хомосексуализъм. Ако харесваш момчета (или поне преди) бисексексуалност...
Не виждам нищо лошо...така по описанието съдя че е чисто сексуално привличане...не е фатално :)И да случва се на много хора (е на ме не де ама айде ся...) няма нищо срамно...даже и на мъже се случва...е ся няма да си признаят ама...

lookatme
09-21-2007, 13:58
ами,харесвала съм как изглежда някое момиче обаче такива...ъмммм..."чувства" не съм изпитвала.според мен не си лисбийка!

MeGiTyY
09-21-2007, 14:04
na men mi se e slu4valo tova kum edno momi4e nie daje probvahme xaxa ama ne 4e ne6to stana de xaxa ligav6tini :) bqha tova

koalka
09-21-2007, 15:27
Не е задължително да усещаш привличане към нея, непременно да си лесбийка, може това да е само към нея и повече да не го изпиташ...
Иначе аз не бих й казала за чувствата си, защото е ясно какво ще последна(най-вероятно).

F@t@lNy_Sl@dK@
09-21-2007, 15:40
Не е задължително да усещаш привличане към нея, непременно да си лесбийка, може това да е само към нея и повече да не го изпиташ...
Иначе аз не бих й казала за чувствата си, защото е ясно какво ще последна(най-вероятно).

mrysnika
09-21-2007, 18:41
Edva li si lesbiika. Po-skoro ne6to kato kratkotraino uvle4enie,o6te pove4e,4e kazva6,4e ti se slu4va za 1vi put. Ami spored men iz4akai,sigurno 6te otmine (a ako i tq e BI,moje da probvate :P) No ako iska6 priqtelstvoto i,zadruj taka,po-sigurno e. A i moje da izpitva6 tova samo kum neq i sled tova da ne ti se slu4i,no koi znae. Moje prosto mnogo da te kefi i da ne use6ta6 granicata i da si misli6,4e q iska6,a moje i vsu6nost naistina da se privli4a6 ot neq sexualno-togava ima samo 2 varianta. Ti nai-dobre znae6 kakvi sa te... ;)

fillis
09-21-2007, 19:05
ham ne mi se e slu4valo to4no takowa ne6to no bih kazala 4e vav vsi4ki ot nas ima ne6to takowa taka4e towa ne te pravi lizbiika i kwo kato te privli4a spored men si e savsem normalno kato re4em 4e ti ne si hlatnala po neq demek da ne moje6 da spi6 ili tem podobni.^tom i se kefi6 kefii se a ako se samnqva6 za orientaciqttaa ti mn po otdavna bi trealo da si razbrala kwa si ili kwa ne si . :smt004 ;-)

real-girl
09-22-2007, 00:41
Аа,и аз съм изпадала в подобна ситуация. Да ти кажа ли кво се прай-отиваш,целуваш я и гледаш реакция :lol: Хах,това е в краен случай. Ако си сигурна,че ще те отблъсне(знаеш,че си пада САМО по момчета),не го прави,но в противен случай може и да опиташ. За приятелството ви не се притеснвай(а и казваш,че не сте близки,таман повод да станете такива :) )

elli4ka93
09-22-2007, 11:09
ami ai da poqsni6 xaresvala li si dosega mom4eta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Shogi
09-22-2007, 11:15
Ако не харесваш момчета(или поне не си харесвала) се нарича хомосексуализъм. Ако харесваш момчета (или поне преди) бисексексуалност...
Не виждам нищо лошо...така по описанието съдя че е чисто сексуално привличане...не е фатално :)И да случва се на много хора (е на ме не де ама айде ся...) няма нищо срамно...даже и на мъже се случва...е ся няма да си признаят ама...
Незнам как успявате да определите,че е сексуално привличане..За да се кефиш на един човек, а тя не споменава нищо повече от това (са дали я е възбудила по някав начин или не сигурно и мацката неможе да си определи точно, т.че това го отхвърляме)..Може пък просто да иска да прилича на тва момиче по някакъв начин, подсъзнателно да й завижда, но просто да не го осъзнава...Сичко друго ми се върти в главата, ама неможе и да става дума за Бисексуалност...тя просто много си личи..

sasha_90
09-22-2007, 11:55
Не ми се е случвало и дано не ми се случва.