PDA

View Full Version : Леле..какво става с мен?



Leniiii
09-21-2007, 15:02
Zaradi edno mom4e..provalih prosto vsi4ko,koeto bqh postignala v poslednata edna godina..az sym na 16 godini..i do predi 2 godini..hodih s nqkakvi mom4eta..no prostoo..ne se polu4ava6e..i togava sre6nah priqtelq mi..hodihme 1 godina..az stanah drug 4ovek..mislih za interesite..razvih se kato li4nost..a priqtelq mi me podkrepq6e..Stanah model..koeto mi be6e me4ta..zanimavah se postoqnno s tova i s u4ili6teto..i predi lqtoto vsi4ko se srina..poqvi se onova mom4e..koeto..samo kogato go pogledna i me pobyrkva6e..za pyrvi pyt kato go vidqh..syrceto mi 6te6e da se prysne..gledohme se dokato minava6e pokrai kafeto ,na koeto az sedqh s priqtelki..i sled 10 sek..se vyrna i se zapoznahme..napravo ludnah po nego..dori bez da mu znam imeto..vidqhme se to4no 1 pyt na kafe..ii razbrah,,4e ne moga bez tozi 4ovek..zarqzah priqtelq si..trygnah s nego..i mi e super qko s nego..i se okaza,4e i toi e maneken i model..i snimahme zaedno..hodihme zaedno po modni reviuta..i dvamata se premestihme v edna agenciq..no kakvo mu hrumna..i toi re6i da se otkaje..i spored nego ne trbvalo na 22 godini da se zanimava s takiva ne6ta..a s ne6to po seriozno..hvana se na rabota v nqkakva firma...togava men me tyrseha za mnogo reviuta..i fotosesii..no toi samo mi spomena da se mahna..i az go napravih na momenta..provalih me4tata si..koqto gradih tolkova vreme..! :smt009 po4nah da se obli4am kakto toi iska..prosto se vslu6vah mn v dumite mu..za da moga da byde syvyr6enna..no toi postoqno mi mrynka6e..4e "da sym vnimavala kakvo pravq..za6toto hubavi momi4eta kato men gi zanimavat vsi4ki..i da ne se razdelqme"..i postoqnno mi go povtarq6e tova..i 4ak sega use6tam..kolko mn prili4am na nego..toi stana moq idol..po4nah da u4a dori ezicite koito toi znae(grycki i nemski,koito nikoga ne sa mi haresvali)..4etqh liubimite mu knigi..haresvah 4islata drehite i cvetovete..koito toi haresva6e...po4nah da se strahuvam prosto ot sebe si..!.Iskah da vi spodelq..i ako mojete da me posyvetvate ne6to..Blagodarq predvaritelno!

Eleonora

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

GregoryHouse
09-21-2007, 15:13
OMG единствения коментар който мога изрека за написаното...ако е истина найстина това ми взе граматиката...

free_spirit
09-21-2007, 15:27
Еми така е-подкрепяш някой докато стигне до върха и там той те заебава заради някой "Божествен"...Жал ми е за момчето,което си пренебрегнала, с него щеше да бъдеш себе си и да следваш плановете си-дръж си сега перфектния красавец и се самосъжалявай...

Spork
09-21-2007, 15:31
Не се превръщай в него!!В никакъв случей...разсеяй се от негоо...и това че той те е обсебил :?

Th3MaN
09-21-2007, 15:38
И после ми кажете че няма любов от пръв поглед

GregoryHouse
09-21-2007, 15:44
И после ми кажете че няма любов от пръв поглед


Тва не е любов...просто много силно сексуално привличане...все пак както тя спомена бил манекен...не че за мен има голяма разлика ама за нея явно е от значение...

А по темата още веднъж: ОМГ
Не мога да повярвам че това е истина...просто тва е пълен абсурд...но нали знаеш "Каквото сам си направиш никой не може да ти го направи."

thefreak
09-21-2007, 16:30
Няма какво да се прави.
Аз мисля, че каквото е можело, всичкото си го усрала.
Ся се пускаш по течението и чакаш просто.

F@t@lNy_Sl@dK@
09-21-2007, 16:37
Земи се разсеяй от него...сама виждаш,че тфа не е най-добре...просту се опитай да бъдеш самата себе си както преди...ще отнеме време,но ако имаш желание ще постигнеш всичко

xXxScreamxXx
09-21-2007, 17:02
maina izlaga6 se kak moje da se otre4e6 ot si4ko koeto si imala i to e bilo mnogo zaradi nego ...... prastoo bez dymi ostanaxxx :?

Lov3Don`tCosT
09-21-2007, 19:19
Losho e da se otkazvash ot principite si i oshte po loshoto ot mechtite si zaradi nqkoi v chiito kloning se prevrashtash ama si qko nagazila v luka zemi se opitai da izlezesh ..

BAYO
09-22-2007, 02:51
Ае не съм го чел, ма сте толко прехласнати сички ... пффф bullshits !!!

НЕА ТАКЪВ ФИЛМММММ

rihannka
09-22-2007, 08:37
spored men si postapila glupavo.bila si s momche koeto te e podkrepqlo darjalo e na tebe...iskalo e ti da si dobre i da si shtastliva s tova koeto si reshila da pravish neshto...pak ti si go zarqzala zaradi nqkakvi majka kukla...i sq vij kvo e stanalo...prevarnala si se v negovo jensko kopie...shtom te promenq izcqlo znachi ne trqbva da si s nego..trqbva da si s chovek koito te haresva takava kakvato si..a ne da pravish sichko koeto toi pravi i da haresvash tova koeto toi haresva.spored men trqbva da go zarejish tozi MODEL..i da potarsish bivshiq si priqtel zashtoto toi e choveka koito te e podkrepql .a ne te e nakaral da se ortkajesh ot mechtata si..potarsi bivshiq spored men tva e nai dobroto reshenie ili zareji tozi i si nameri nov!!!

sasha_90
09-22-2007, 13:57
Ти достойнство нямаш ли си?Как може да го слушаш?Ако ти беше казал да станеш чистачка щеше ли да станеш?

MiMcHeToOo
09-22-2007, 14:07
Ти достойнство нямаш ли си?Как може да го слушаш?Ако ти беше казал да станеш чистачка щеше ли да станеш?

нали знаеш любовта е сляпа ..

RaLkb
09-22-2007, 15:20
SPRI!oshte sega sloji krai na vsichko predi da si stanala negovoto "vtoro az" ako ne e kysno veche.Tova tvoeto e nqkakva maniq ti do takava stepan si zavisima ot nego che ot tova nqma na kade po veche.qvno si dosta naivana i glupava che da zarejesh mechtite i budeshteto si zaradi chovek koito se opitva da te prevarna v negovo kopie.Jal mi e za teb i zatova koeto si zarqzala zaradi nqkakav kreten...osaznai se veche s nego nqma da budesh shtasliva dori za mig! ](*,)

Shogi
09-22-2007, 17:37
И после ми кажете че няма любов от пръв поглед


Тва не е любов...просто много силно сексуално привличане...все пак както тя спомена бил манекен...не че за мен има голяма разлика ама за нея явно е от значение...

А по темата още веднъж: ОМГ
Не мога да повярвам че това е истина...просто тва е пълен абсурд...но нали знаеш "Каквото сам си направиш никой не може да ти го направи."
Аз добавям също - заобиколи се с вятърничави и ще почне да ти хлопа дъската.. :)
Като си го набивате после ще страдате...

kotetyyy
09-22-2007, 17:47
spored men si postapila glupavo.bila si s momche koeto te e podkrepqlo darjalo e na tebe...iskalo e ti da si dobre i da si shtastliva s tova koeto si reshila da pravish neshto...pak ti si go zarqzala zaradi nqkakvi majka kukla...i sq vij kvo e stanalo...prevarnala si se v negovo jensko kopie...shtom te promenq izcqlo znachi ne trqbva da si s nego..trqbva da si s chovek koito te haresva takava kakvato si..a ne da pravish sichko koeto toi pravi i da haresvash tova koeto toi haresva.spored men trqbva da go zarejish tozi MODEL..i da potarsish bivshiq si priqtel zashtoto toi e choveka koito te e podkrepql .a ne te e nakaral da se ortkajesh ot mechtata si..potarsi bivshiq spored men tva e nai dobroto reshenie ili zareji tozi i si nameri nov!!!
podkrepqm

sladkish_14
09-22-2007, 17:48
Еми така е-подкрепяш някой докато стигне до върха и там той те заебава заради някой "Божествен"...Жал ми е за момчето,което си пренебрегнала, с него щеше да бъдеш себе си и да следваш плановете си-дръж си сега перфектния красавец и се самосъжалявай...

:smt023 ...... :smt011

FreeSpirit
09-23-2007, 00:01
Ти луда ли си или да ?
Ти имаш ли мозък в главата или тя стои на слабичкото(няма как да е др)тяло за украса?
Как може да изневеряваш на себе си и на принципите си,аз не бих го направила.

hungry_vampire_f
09-23-2007, 07:20
Удари ми се чИнето в паркета като го прочетох тва. Чак не мога да повярвам, че е истина