PDA

View Full Version : Има ли нещо вярно в това?



09-21-2007, 16:13
Ами зна4и възможно ли е повявата на луни4ки да е заради недостата4но измиване на лицето и недостата4ко козметика (крем,тоалетно мляко...)??? :-k

xXxScreamxXx
09-21-2007, 16:18
hmmm awe za tva nz ama az imam 4isto malko a da kaje6 4e ne6to ima sv1rzano s kozmetikata .. ne mi se vqrva .

MiMcHeToOo
09-21-2007, 16:41
Ами зна4и възможно ли е повявата на луни4ки да е заради недостата4но измиване на лицето и недостата4ко козметика (крем,тоалетно мляко...)??? :-k

не.. мисля, че не е възможно :wink:

Irrepresible
09-21-2007, 16:53
не това са глупости мисля че се получаваха от недостиг или излишък на някакво вещество

Diva4e
09-21-2007, 17:31
ЛУНИЧКИТЕ са резултат от нарушен пигментен обмен. Могат да се появят и по генетични причини. Срещат се най-често при хора с рижи и руси коси., чиято кожа съдържа по-малко меланин. За разлика от другите пигментни петна те са с по-светъл цвят. Обикновено се появяват през пролетта, а през зимата най-често избледняват. Да не забравяме все пак, че луничките освен тревоги придават и допълнителен чар.
В гоогле пише всичко :)

foreverr
09-23-2007, 15:12
не-не е възможно-луничките се появяват само и единствено от слънцето-аз имам лунички и ми се появиха още повече след това лято-появиха ми се от слънцето :wink:

kotetyyy
09-23-2007, 15:17
не-не е възможно-луничките се появяват само и единствено от слънцето-аз имам лунички и ми се появиха още повече след това лято-появиха ми се от слънцето :wink:
\:D/

namina
09-23-2007, 15:20
Ами зна4и възможно ли е повявата на луни4ки да е заради недостата4но измиване на лицето и недостата4ко козметика (крем,тоалетно мляко...)??? :-k
възможно е разбирасе а може да е и от слънцето

G3n4d1_LiVeRpOoL_Fen4e
09-23-2007, 16:03
Днес се върнах от даскало, и какво да видя, видях една бабичка да продава кисели краставички на улицата. Тя ми предложи 5 за левче. Аз, разбира се, не приех нейното скромно предложение. Чувствам се виновен за тази моя постъпка. Посъветвайте ме какво да правя, защото смятам да си слагам край на живота. :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Ще посвиря малко на цигулка


Без спам моля [-X

batkodoki
09-23-2007, 16:35
Ами зна4и възможно ли е повявата на луни4ки да е заради недостата4но измиване на лицето и недостата4ко козметика (крем,тоалетно мляко...)??? :-k

не!

генетично предопределени са. слънцето само ги проявява.