PDA

View Full Version : Как да си я върна



damian_gaidata
09-21-2007, 19:48
здравейте историята ми е следната имахме почти прекрасна връзка цели две години и половина но лошото беше че имаше растояние от 60км по между ни всичко беше супер без да се караме без нищо лошо дори не сме си повишявали то и в един ден след всичко това тя просто каза че охладняла и всичко свърши Моля ви кажете как мога да си я върна защото имам чувството че тя все още има чувства към мен и аз също я Обичам до болка :(

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

babity
09-21-2007, 20:07
Щом ти е казла, че няма чуства вече значи че не те обича вече. Забрави я! Никой не е казал, че ще е лесно просто трябва да продължиш напред.

JoeBanana
09-21-2007, 20:08
разбира се, че имаш такова чувство http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
тва е защитна реакция на мозъка - абе, заряза ме, ама я още да не депресирам до степен "ще скоча отвисоко" , усещам, има надежда
приеми фактите и не си губи времето с изгубени битки
сега е ред на всички останали с розовите приказки http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

fillis
09-21-2007, 20:24
jivota e tap skapan i grub izpalnen samo s bolka i malko radost prosto i dokaji 4e q zaslujava6 .Predpolagam 4e darji6 mn na neq zna4i moje6 da i go pokaje6

kael
09-21-2007, 20:28
jivota e tap skapan i grub izpalnen samo s bolka i malko radost prosto i dokaji 4e q zaslujava6 .Predpolagam 4e darji6 mn na neq zna4i moje6 da i go pokaje6
+1 ( без песимистичната част )

yuyuto
09-21-2007, 20:48
jivota e tap skapan i grub izpalnen samo s bolka i malko radost
За голяма жалост на всички си много права...
По темата: явно момичето наистина вече няма чувства към теб... Съжалявам, но "охладняла" означава именно това...

tuka6na
09-21-2007, 21:03
jivota e tap skapan i grub izpalnen samo s bolka i malko radost
А колко е тъжно само ,че хората не осъзнават колко са щастливи всъщност.И най-странното -всеки мисли ,че неговите проблеми са най-ужасни...а за някой някъде това са само бели кахъри ; )
По темата-ако те е обичала истински,то надежда има,защото просто когато си имаш нещо към някой...как да кажа-то е 'за винаги ' ако щеш :roll: Но ако тази любов е била просто зачатък на нещо си,и тя е осъзнала ,че не е любов...то тогава каквото и да направиш ще е ..обречено някак.

BAYO
09-22-2007, 01:44
Сори,всичко е свършило!

Така е, поради няколко причини , известни и неизвестни.

Ся се сещам... може би иска да те остай да се развиваш, може да те е остаила заради друг, може да те е остайла, щот така са и казали и и просто под няк'в натиск уж с добра цел , с положителна нотка ... деа знам , за тфа се сетих ся ама кфо от тфа за кфо те е зарезала , нали го е напрайла ... мое си я върнеш , ма търпението ти треа да е на 6+ ии да не я остааш на мира (до досадност) :> мое и да размисли (само в някой от случайите)

П.П. Деа мноо "й" тука ве :mrgreen:

sasha_90
09-22-2007, 11:37
Щом те е скъсала-не те иска.Защо ти е да си я връщаш.На сила хубост не става.

MiMcHeToOo
09-22-2007, 11:55
Щом те е скъсала-не те иска.Защо ти е да си я връщаш.На сила хубост не става.

Много точнои казано.. "На сила хубост не става" ами да.. ако я искаш още докажи и , че я обичаш.. обаче ако тя е охладняла се съмнявам, че ще стане нещо ..

RaLkb
09-24-2007, 13:34
Shtom ti e kazala che veche nqma chuvstva kam teb znachi tova e kraq prodaljavash napred.Ne gubi vreme v sulzi i ridaniq zaneshto koeto veche si izgubil. :P