PDA

View Full Version : Искам да съм с нея, но ме е страх



09-21-2007, 20:15
of hora mn mi e gadno za edno momiche ako iskate vervaite prez sylzi go kazva mza pryv pyt se 4uivstvam taka slushaite molq vi kingsize - za neq shte razberete kak se 4uvstvam
mn sm ot4aqn ot tqo skapan jivot malko li momicheta me zarqzaha dosega sega i s tova momiche neiskam da se probvam zashtoot neznam kakvo shte stane mn mi e zle
adski q obicham tq e mn sladka i prosto velikolepna hora ne moga da vi opisha kak se 4uvstvam no mi e mn zle i neznaq kfo da praq ne prosto mi e mn gadno i mn zle iskam da sm s neq ..

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

kael
09-21-2007, 20:23
of hora mn mi e gadno za edno momiche ako iskate vervaite prez sylzi go kazva mza pryv pyt se 4uivstvam taka slushaite molq vi kingsize - za neq shte razberete kak se 4uvstvam
mn sm ot4aqn ot tqo skapan jivot malko li momicheta me zarqzaha dosega sega i s tova momiche neiskam da se probvam zashtoot neznam kakvo shte stane mn mi e zle
adski q obicham tq e mn sladka i prosto velikolepna hora ne moga da vi opisha kak se 4uvstvam no mi e mn zle i neznaq kfo da praq ne prosto mi e mn gadno i mn zle iskam da sm s neq ..
преживей го ... ако можеш бъди ако не просто си намери друга и бъди щастлив

vodolei4e_m
09-21-2007, 20:29
споко пич, и на мен ми се е случвало много пъти - с всеки следващ все по кофти, преодолява се :)

ivsity
09-21-2007, 21:14
ee..ti puk..spox e ..;]prosto tva zavisi ot momi4eto...ponqkoga ne se polu4aa ama nqa na4in..bes da opita6 ni6to nqa da stane..osobeno pri polojenie 4e tq bi se suglasila..ne si propilqvai 6ansa spored men..dori da skusate...pone 6te znae6 4e si bil s neq...po dobre li e da q gledash otsrani s dr mom4eta?

Плякам Майки
09-21-2007, 21:28
еееееее не става да мушкате винаги майна... шибаняци стойте на сухо са..

yuyuto
09-21-2007, 21:41
of hora mn mi e gadno za edno momiche ako iskate vervaite prez sylzi go kazva mza pryv pyt se 4uivstvam taka slushaite molq vi kingsize - za neq shte razberete kak se 4uvstvam
mn sm ot4aqn ot tqo skapan jivot malko li momicheta me zarqzaha dosega sega i s tova momiche neiskam da se probvam zashtoot neznam kakvo shte stane mn mi e zle
adski q obicham tq e mn sladka i prosto velikolepna hora ne moga da vi opisha kak se 4uvstvam no mi e mn zle i neznaq kfo da praq ne prosto mi e mn gadno i mn zle iskam da sm s neq ..
не знам,предавам се... не ми идва на ум какво да те съветвам... :-k

PY_MACKA
09-21-2007, 22:10
kvo si se depresiral be

AKo SE PRIEMA6 ZA JERTVA...IZNENADA...6TE DUBE6 TAKAVA

takak 4e se stqgai i misli kak da q spe4eli6 osven ako ne si ot malkoto hora koitto mogat da si izbiqt nqkoi ot glavata za nula vreme
Nqma momi4e koeto da ne dava, ima mom4e koeto nz kak da si go poiska
PS:ne se opitvai da i predlaga6 ili da i se obqsnqva6 v lubov predvaritelno
ima vreme... ako tq iska ne6to se 6te stane
zada4ata ti e samo da i pokaje6 4e si perfekten za neq
uspeh :wink:

BAYO
09-22-2007, 01:25
ДА ти имам проблема, пич ... просто си дигни оная раота и си намери друга .. ма да ти кажа, 99,8% са кат тая , така че за напред имай едно на ум да не влагаш чак такиа чуства ега!

ivakavlad
09-22-2007, 06:27
of hora mn mi e gadno za edno momiche ako iskate vervaite prez sylzi go kazva mza pryv pyt se 4uivstvam taka slushaite molq vi kingsize - za neq shte razberete kak se 4uvstvam
mn sm ot4aqn ot tqo skapan jivot malko li momicheta me zarqzaha dosega sega i s tova momiche neiskam da se probvam zashtoot neznam kakvo shte stane mn mi e zle
adski q obicham tq e mn sladka i prosto velikolepna hora ne moga da vi opisha kak se 4uvstvam no mi e mn zle i neznaq kfo da praq ne prosto mi e mn gadno i mn zle iskam da sm s neq ..


Кажи и какво чувстваш нали знаеш "Който играе печели който неиграе непечели"

sasha_90
09-22-2007, 06:47
Пиши по грамотно.Освен това ще намериш друго момиче.

^Sam90^
09-22-2007, 07:06
Адски я "обичаш"? Та вие още не ходите, а вече я обичаш? Хм...
В живота има и хубаво и лошо, понякога връзките успяват, понякога - не. Но трябва да поемаме този риск, защото иначе рискуваме да пропуснем най-хубавото в живота - любовта.
Не приемай толкова тежко нещата. Предполагам, че си тийнейджър, имаш цял живот пред себе си и ако от сега се отчайваш, няма да се получи добре.
Щом я харесваш, давай. Но имам само една препоръка - не и' казвай, че я обичаш на 1вата среща........

koalka
09-22-2007, 07:10
И да се страхуваш...сега също ти е гадно.Пробвай, ако тя споделя чувствата ти, опитай, пък каквото стане.Ако искаш въобще не се пробвай, но тогава остава едно много гадно чувство и се питаш:"сега какво щеше да е, ако се бях опитал".

SANDDRA
09-22-2007, 07:47
По-доре да пробваш,от колкото да седиш и да се чудиш! На края може да ти е гадно,но ще са ти останали мн хубави спомени!

gabi_94
09-22-2007, 07:59
ми незнам кво да ти кажа, пробвай с момичето какъв ти е проблема? кво ти струва да опиташ? дори да те отреже има много други!

ПИШЕТЕ СИ ГОДИНИТЕ БЕ ХОРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/url]

maybelline
09-22-2007, 08:08
Така и не видях един смислен отговор по темата,затова реших да се включа.Сега наистина се чувстваш ужасно за нея и ти е много тъжно.Можеш да й бъдеш приятел все пак.Като начало трябва да сте в добри отношения - бъди неин приятел и я подкрепяй,повтаряй й,че е страхотна и невероятна,утешавай я когато има нужда,помагай й когато няма кой да й помогне,говори с нея,излизайте заедно (като приятели в началото),защитавай я когато трябва,просто бъди неин приятел и то най-добрият приятел.Тя не е безчувствена и няма да остане безразлична към това.Но ако искаш да си я върнеш,трябва по-подробно да ни опишеш защо сте скъсали,колко време сте ходили и в какви отношения сте сега.Ако не искаш да е пред целия форум,пиши ми ЛС,ще ти помогна ако наистина искаш да си я върнеш.

RaLkb
09-24-2007, 13:43
emi ako naistina q obichash tolkova mnogo kolkoto tvardish kaji i go!a za pesenta na king size tva e velikolepna pesen s neveroqten tekst i ako se chuvstvash tochno taka znachi opredelo trqbva da i kajesh vsichko tova koeto chuvstvash.YSPEH

flowerlina
09-24-2007, 14:16
По-добре да си пробвал и да не си успял,отколкото да знаеш,че си имал шанса,а не си пробвал

MoHuTo
09-24-2007, 15:15
По-добре пробвай, дори и да загубиш, отколкото после да се чудиш какво щеше да стане ако беше пробвал.. :wink: