PDA

View Full Version : Да ви прецака мн. добра приятелка......



metoman4о
09-21-2007, 21:22
С нея сме фр-та от 10г. ,но започнахме да изпитваме чувства един към друг преди 5 месеца.Харесваше ме и аз реших да пробваме.......Перфектната жена,аз на 17 тя на 19....Всичко беше ок 5 месеца..Всичко дойде изневиделица преди 1 седмица,когато ми каза че иска да си останем просто приятели....Съгласих се въпреки,че вече бях влюбен в нея....Докато не разбрах едва вчера,че през цялото време ми е изневерявала с друг...и то не кой да е а някакъв голям чичко.....Та сега се чудя какво да я правя....Да и проста и да си останем мн. добри фр-та или да я игнорирам..........Тя е първата ми голяма любов,но никога няма да и го простя....Както се казва минавам на принципа "Fuck and Run"

PY_MACKA
09-21-2007, 22:04
Hm... imam podoben problem... ama nikoi ne e izneverqval dokolkoto znam
Mi nz dali moje6 da q prejali6- ako moje6 q reji
no me sumnqva da moje6 da q izhvurli6 ot jivota si
tui 4e se primiri sus 6ibanata sudba na vluben best fr... pone 6te si do neq
no i tva e bavna agoniq
PS:poslednoto koeto moje6 da napravi6 e da se opita6 pak da i privle4e6 vnimanieto(s dr momi4e,smqna na imidj)...ti q poznava6 nai dobre
ti si znae6 kak

imortallove
09-21-2007, 22:07
Незнам може би ..... абе ти си знаеш най-добре ! :wink:

yuyuto
09-21-2007, 22:56
С нея сме фр-та от 10г. ,но започнахме да изпитваме чувства един към друг преди 5 месеца.Харесваше ме и аз реших да пробваме.......Перфектната жена,аз на 17 тя на 19....Всичко беше ок 5 месеца..Всичко дойде изневиделица преди 1 седмица,когато ми каза че иска да си останем просто приятели....Съгласих се въпреки,че вече бях влюбен в нея....Докато не разбрах едва вчера,че през цялото време ми е изневерявала с друг...и то не кой да е а някакъв голям чичко.....Та сега се чудя какво да я правя....Да и проста и да си останем мн. добри фр-та или да я игнорирам..........Тя е първата ми голяма любов,но никога няма да и го простя....Както се казва минавам на принципа "Fuck and Run"
Гадно,няма спор... Мисля, че това, което трябва да направиш, е точно да я игнорираш! Ай, дано успееш! :P

kael
09-22-2007, 07:46
Прати я на три весели букви! +1

gabi_94
09-22-2007, 08:01
С нея сме фр-та от 10г. ,но започнахме да изпитваме чувства един към друг преди 5 месеца.Харесваше ме и аз реших да пробваме.......Перфектната жена,аз на 17 тя на 19....Всичко беше ок 5 месеца..Всичко дойде изневиделица преди 1 седмица,когато ми каза че иска да си останем просто приятели....Съгласих се въпреки,че вече бях влюбен в нея....Докато не разбрах едва вчера,че през цялото време ми е изневерявала с друг...и то не кой да е а някакъв голям чичко.....Та сега се чудя какво да я правя....Да и проста и да си останем мн. добри фр-та или да я игнорирам..........Тя е първата ми голяма любов,но никога няма да и го простя....Както се казва минавам на принципа "Fuck and Run"
Гадно,няма спор... Мисля, че това, което трябва да направиш, е точно да я игнорираш! Ай, дано успееш! :P



МММ ДА!

MiMcHeToOo
09-22-2007, 09:01
Прати я на три весели букви! +1

+1000 :-D

Sweet__baby
09-22-2007, 09:32
Това, ако може да се нарече добра приятелка.....

MoHuTo
09-22-2007, 09:38
Хах най-добре е да я игнорираш, което си мисля че ще ти е малко трудно понеже си влюбен в нея, другия вариянт е да се примириш да сте само фр и да й простиш изневярата....ти си решаваш..аз лично не бих простила такова нещо, още повече, че сте били най-добри фр... :smt018

sasha_90
09-22-2007, 11:07
Щом неможеш да й простиш неможеш и приятел да й бъдеш.