PDA

View Full Version : Очен лекар ?



09-21-2007, 22:04
kak minava edin regled pri ochniq lekar :roll: Zashtoto stoq na 3tiq chin i ne vijdam bukvite ;(( a kato sam pred tv na 2 metra vijdam subtitrite mn razmazano ;((( trqbva li zadaljitelno da se slagat ochila :smt010

namina
09-21-2007, 22:12
още утре отивай на очен....нямаш време за губене....
отивай и ако има нещо по-сериозно ще ти увеличават зениците слагат ти капки в очите презм 10 мин някъде и така в продължение на час
но според мен ти трябват очила както ми описваш аз разбирам горе-долу доста съм патила...........

Diva4e
09-22-2007, 06:09
Отивай на лекър!На теб да не пък да ти е комфортно така...да не виждаш от 3 чин или на 2 метра от телевизора?!

`Death`Whore``
09-22-2007, 07:18
Какво сериозно може да му има на детето? Просто е късогледо. Първо се успокой. После отиди да си вземеш направление. Прегледът не е страшен - ще те сложат на един стол, ще ти сложат едно като очила, ще слагат в тях лещи и ще те питат как виждаш по-добре. И най-вероятно, както казаха вече, ще ти сложат капки, с които ще ти се разширят зениците, за да те прегледат по-качествено.

И ще ти кажа още нещо - не се притеснявай да носиш очила. В днешно време има много готини очила. Аз нося от 6-7 години и допреди година и половина ме беше срам да се покажа с очила и мислех, че съм ужасна...а се оказа, че съм готина даже...да не ти пука, ако съучениците ти ти се присмиват /момчетата/ :)

Sweet__baby
09-22-2007, 13:02
Ами по-добре е да идеш на лекар и да ти кажат какво да правиш. Но в твоя случай мисля, че ще ти кажат да носиш очила, но май само за гледане на телевизия, четене и писане. За постоянно носене - май не! Спокойно не си само ти така. Има много хора, които носят очила! И няма нищо срамно, то е човешко, няма какво да се прави.
Айде, спокойно! Не се панирай. Всичко ще е наред! :smt006
Хайде много успех! :smt006 :)

`Death`Whore``
09-22-2007, 13:21
Ами по-добре е да идеш на лекар и да ти кажат какво да правиш. Но в твоя случай мисля, че ще ти кажат да носиш очила, но май само за гледане на телевизия, четене и писане. За постоянно носене - май не! Спокойно не си само ти така. Има много хора, които носят очила! И няма нищо срамно, то е човешко, няма какво да се прави.
Айде, спокойно! Не се панирай. Всичко ще е наред! :smt006
Хайде много успех! :smt006 :)Защо говориш, след като не знаеш...носят се очила при четене и писане, когато налице е далекогледство или много силно късогледство, защото при късголеддството виждаш наблизо. Щом детето не вижда дъската и телевизора, е късогледо.

caRamelO_cHicA
09-22-2007, 13:34
рябнва да идеш на лекар както казаха другите.Прегледа не е срашен аз съм ходила 8 години по очни лекари защото имах проблем с очите и трябваше да ходя постоянно с очила получи се от непрекъсната телевизия започнах да отпадам очитеми сълзяха и почти невиждах повярвай ми трябва да идеш на лекар защото може да ти помогнат мисля че ще ти кажат да сложи очила споко няма нищо срамно и грозно стига да избереш подходящите очила някой хора дори са сладки с очила.Мойте ги свалих преди 5 години носигих 8 постоянно не ми беше приятно френдовете ми ме смятаха за сладка.Тъй че не се притеснявай ако избереш подходящия модел можеш да се чустваш добре.