PDA

View Full Version : Незабравима връзка ...



imortallove
09-21-2007, 22:26
Хора искам един съвет от вас , ма чесно !

Та значи ... бях с едно момиче две години . И решихме да отидем на кино заедо , но преди да отидем тя ми призна че ходи с друг. И я отрязах. Но .. след време ми стана гадно и в момент на слабост написах един СМС, за който сега много съжалявам и незнам какво да парвя !

cherinka
09-21-2007, 22:38
бях с едно момиче две години .
Къде сте били. :mrgreen:

Ам, кажи й, че си бил пиян и не помниш как е станало, че си й го писал. Хаха.


И другия вариант е да си тънеш в самосъжаление. :D

yuyuto
09-21-2007, 22:59
Хора искам един съвет от вас , ма чесно !

Та значи ... бях с едно момиче две години . И решихме да отидем на кино заедо , но преди да отидем тя ми призна че ходи с друг. И я отрязах. Но .. след време ми стана гадно и в момент на слабост написах един СМС, за който сега много съжалявам и незнам какво да парвя !
Е щом е ходила с друг значи си го заслужава! :smt019

MiMcHeToOo
09-22-2007, 00:08
Хора искам един съвет от вас , ма чесно !

Та значи ... бях с едно момиче две години . И решихме да отидем на кино заедо , но преди да отидем тя ми призна че ходи с друг. И я отрязах. Но .. след време ми стана гадно и в момент на слабост написах един СМС, за който сега много съжалявам и незнам какво да парвя !
Е щом е ходила с друг значи си го заслужава! :smt019

СМСа може да е бил хубав бе :-s

BAYO
09-22-2007, 01:30
Оле пич, станало ти жал .. пффф я и *** майката и да си хой при другия ве , не бъди такъв сухар деа ](*,)

rihannka
09-22-2007, 07:48
ta kakav e bil sms-a???

gabi_94
09-22-2007, 07:50
бях с едно момиче две години .
Къде сте били. :mrgreen:

Ам, кажи й, че си бил пиян и не помниш как е станало, че си й го писал. Хаха.


И другия вариант е да си тънеш в самосъжаление. :D


ми да!

kael
09-22-2007, 07:52
Не прави НИЩО най добрия ми приятел така манипулира моммичетата - просто като го зарежат/изневерят казва "добре, само не ме търси повече" и до 2 седмици оная му се моли пак да тръгнат .... тъй че моя съвет е не прави нищо ... тфа с смс-а се едно не си го пратил