PDA

View Full Version : Наистина имам нужда от помощта ви :(



^^puh4e^^
09-21-2007, 22:50
Здравйте мили хора! Наистина в момента имам нужда от вашата помощ. От известно време пиша тук и винаги съм получавала адекватни отговори и загриженост, но сега всички мои нерешени проблеми се оплетоха в едно. Ако сте стгнали дотук се надявам да стигмнете и докрая.........Ще започна с това ЧЕ НЕЗНАМ КАКВО ИСКАМ И ПОРАДИ ТОЗИ ФАКТ НАРАНЯВАМ ХОРАТА ОКОЛО СЕБЕ СИ. Има едно момче, което аз наричам "най-добър приятел", но той е лудо влюбен в мен. Познавам го от повече от година и е страхотен на характер, честен и мил, но аз просто не изпитвам силна симпатия, ВЛЮБВАНЕ или каквото там е нужно, за да ходиш вс някой......или с други думи онова трепване на сърцето. За една година аз преживях мн трудни моменти , а той винаги беше до мен. Никога не ме предаде. За жалост аз съм от този тип хора , които търсят любов и нежност и са готови да се отдадат на човека до себе си. Не можех да остана безразлична към цялата тази любов. Отдавала съм се на нежни целувки и ласки с този човек. Сякаш периода на влюбването при нас го нямаше от моя страна, а направо преминах на любов. Аз наистина мога да твърдя че го обичам , или по-скоро бих направила адски мн за него.....Виждам че дори най- малката прегръдка го прави адски щастлив. А когато виждам някой толкова влюбен в мен човек, който ме глед така мило и ми говори така нежно, аз дори да не искам сливам устни с неговите. Като цяло не искам това, но сърцето ми се поддава. Като някакъв компромисен вариант, ние правим това тайно. Просто аз не го чувствам като поредното ново гадже, с кето искам да се похваля пред приятелите си....А те го познават добре и теорията че сме само приятели се вписва в предсртавите им. Незнам защо не мога да го целуна пред други хора. Просто нещо ме възпира. Тъй като сме заедно по цял ден, когато вечерта се видим с приятели ми, аз им обръщам внимание, лигавя се и т.н. А после той се сърди. Ревнува приятелите ми ( от детинство) и недодолства за "скришната ми връзка". Днес ми каза че според него, аз търся в него любовта , която не мога да намеря никъде....Дали наистина е така? За сравнително малък период от врееме аз изпитах мн разочарования с гажета, любов и просто не съм на такава вълна. Не търся сериозен приятел, който да държа за ръка. Чувствам се добре сама.....и не мога , а и не искам да с е отдам емоционално и напълно на този мой приятел. Има и още един проблем. Аз имам симпатии към един от неговите нй- добри приятели. Когато го видя сърцето ми трепва, краката ми се подкосяват, усмихвам се ( нещо което не бях изпитвала отдавна). Този човек е почти безразличен към мен. Един път разбрах че е говорил че му се натискам, казах му някой по- груби неща го скайп, а той ме "нахрани"и ме изтри от скайпа си.Моят приятел му каза че ХОДИМ, за да му затвори устата по мой адрес. Сега с тази моя тръпка НЕ СИ ГОВОРИМ, ДОРИ.....гадно ми е. Аз помолих моя френд да ми помогне да си оправ я отношенията с неговия френд. Отричах че го харесвам и мислех че той е готов да ми помогне.....Но явно не е така. Той се дразни при споменаването на приятеля му ( въпреки че сам признава че не ревнува и няма от какво да ренува). Днес моят френд мн се ядоса и каза че не му е приятно да не му обръщам МНОГО внимание, когато съм сред приятелите си (които виждам рядко), че не му е приятно да не се целуваме пред всики и че му се струвало че съм с него само защото няма с кой друг.....Може би е прав донякъде. Наистина е тъпо в един момент да се целувме, а в другия- само приятели. Но повярвайте, той е обсебен от мен, задушава ме малко, и повечето от нежностите помежду ни са ставали по негова инициатива. Точно когато аз съм била убедена че не трябва и че е тъпо, той ме хваща и едва ли не насила ме целува...........А наистина е тъпо да целуваш някой, а в същото време да си мислиш за друг :cry: Наистина ви моля да ми помогнете да изляза от тази каша........... :smt009 Ако му призная че харесвам приятеля му, че чувствата ми не са достатъчно силни, за д аходим като хората и че искам да сме само приятели, това щя го съсипе. В началото виждах някакво очарование от тота да с екрием, но сега ми се струва гадно.........Наистина се чувствам в безизходица

Mr.White
09-21-2007, 22:59
не се отчайвай, вярвам че ще намериш някак си решение на проблема

thefreak
09-21-2007, 23:09
Късаш, поради някаква причина и се абстрахираш от последствията за него.

Lolla
09-21-2007, 23:19
Благодяря ти. Но имам един малък факт, който вече обезмисля цялата тема> двамата едновременно пуснахме една и съша тема и после той прочете моя пост. Вече няма нищо тайно. Гадно ми е че излизам като страхливка, а той рабра от този сайт, нещата, които имам да му казвам.За една година мислим вече почти еднакво. Може би току що изгубих най- близкия си приятел, най- верното си гадже и най- страстния любовник :smt010 Един съвет от мен ОЦЕНЯВАЙТЕ МАЛКИТЕ НЕЩА В ЖИВОТА, ДРЪЖТЕ НА ХОРАТА ОКОЛО СЕБЕ СИ И НЕ ГИ НАРАНЯВАЙТЕ ЗАРАДИ ПРЕХОДНИ ДРЕДОЛИИИИИ. банално е, но ефакт. Току що останах сама в този суров живот. Ето сега наистина имам нужда от помощ. Чувствам се като нищожество. Като аболютна нещастница. Това беше най- голямата грешка в живота ми.

thefreak
09-21-2007, 23:21
ОЦЕНЯВАЙТЕ МАЛКИТЕ НЕЩА В ЖИВОТА, ДРЪЖТЕ НА ХОРАТА ОКОЛО СЕБЕ СИ И НЕ ГИ НАРАНЯВАЙТЕ ЗАРАДИ ПРЕХОДНИ ДРЕДОЛИИИИИ.
Записвам си....
Нооо... това го знам вече.

Lolla
09-21-2007, 23:22
хубаво е че влизаш паралелно и в двата ни поста и не изоставаш с материала =D>

thefreak
09-21-2007, 23:27
Ами да.
И така нещата стават и по ясни. Като си прочел и двете страни какво има да кажат за ситуацията.
Просто не виждам, освен да почнеш изведнъж да го обичаш, друг метод как да продължи връзката.
Ся доколко това ще е добре за него е неизвестно...
Аз бих рискувал да прекъсна връзката.(рискувАЛ съм по точно вече... е аз игубих, но дано вие имате повече късмет...)

Lolla
09-21-2007, 23:38
въпреки късния час аз приемам мнението ти за сериозно и ти благодаря :-s

vodolei4e_m
09-22-2007, 00:09
ne vijdam kakvo pre4i da tragnete i da probvate, kogato ne se pritesnqva6 da ste zaedno pred drugite i drugite sviknat s vas 6te mu se otdade6 i 6te se vlubi6 v nego(pone taka smqtam) ne pre4i da probva6

nblr
09-22-2007, 00:19
Тва го пишеш на лист и пускаш на Илиенци =D>

shin
09-22-2007, 00:59
Прочетох всичко и ще дам и моето мнение!

Помъчи се да бъдеш нежна и мила към приятеля си, обръщай му повече внимание, заглеждай се дори в дребните неща които прави за теб, представи си какъв би бил твоя свят без него, и неговия без теб!

Тогава ако продължаваш да бъдеш нещастна когато си с него, му разкажи цялата история (след което най-вероятно ще съсипеш него и себе си)

Той намира в теб, всичко за което някога е мечтал!

Edit: Чак сега виждам, че нещата вече са се прецакали!!!
Но никога не е късно 8)

Phenomenon
09-22-2007, 01:50
А темата на въпросното момче е точно под тая ^^ :>
Така че и без да му казва пича вече знае всичко ;)

ПП: Чак сега виждам 'Edit'-a..дано се оправите ;)
ППП:Ето затова не си пиша проблемите тук :>