PDA

View Full Version : какво ли правя всъщност??



амели'
09-22-2007, 00:04
здравейте!
пиша ви защото искам да си изплача мъката..
става въпрос за чувствата ми.
преди известно време се запознах с едно момче, което в началото не създаваше никакви по-специални емоций в мен..
общи познати.. еднакви интереси... постепенно аз опознах това момче и започна да ми става се повече и по-приятно в неговата компания...
минала седмица го засякох по случайност в един клуб и още с виждането му почувствах онова чувство.. на пеперуди в корема.. стана ми доста странно... осъзнах че го харесвам и то доста... напоследък постоянно мисля за него (все повече и повече....)
ето го и проблема: той си има сериозна приятелка.. от доста време, не мога и да си помисля за нещо по... с него
направи ми впечатление че при последната ни среща ( а именно в клуба) той ме прегръщаше докато си говорехме, държеше ме за ръката преплете пристите си с мойте и дори не искаше да си тръгвам настояваше да остана при него... все пак той може да ме възприема приятелски, но аз него не и на всичкото от горе е доста сериозно обвързан.... не искам той да изневерява с мен не е редно, а от друга страна толкова много го желая... какво да правя помогнете ми :|

MiMcHeToOo
09-22-2007, 00:07
да изчакаш още малко.. явно има повече от приятелски чувства към теб..

nblr
09-22-2007, 00:16
Купи си пистолет на черно и застреляй приятелката му :smt014

wannadoo
09-22-2007, 00:21
може би просто не ти е писано да го имаш... съжалявам по някога стават и такива неща... а можеш и да опиташ да поговориш с него на тази тема, защото той найстина може и да има нещо повечв от приятелски чувства... ако не е така... ще има и други

Phenomenon
09-22-2007, 00:28
Това че си има приятелка не значи че няма симпатии към тебе ;)

ПП: Спи ми се и затва ще минеш само с 1 изречение :>

kael
09-22-2007, 08:28
Купи си пистолет на черно и застреляй приятелката му :smt014 ^_^ после ми дай обаче на мене пистолета и аз дагръмна някой =P

sasha_90
09-22-2007, 10:59
Нищо не прави.Не се занимавай със заети момчета.

Shogi
09-22-2007, 11:08
Като че ли пасивността е най-добрият ти избор в случая..Ако трябва да тълкувам неговото държание то аз си го обяснявам така - в отсъствие на приятелката му той леко си позволява да прави малко по-странни жестове, да показва по-различни емоции и т.н. , но това се дължи (поне според мен) на това, че в една връзка трябва да има някакво разнообразие и ако приятелката му не му я предоставя, то тогава той си го прави по този начин като общува с момичета (и аз съм бил така).. Това не му пречи да я обича и да си държи на връзката..просто от време на време се отклонява..Не прави нищо..изчакай - как беше "любовта е като песен да пееш, но няма песен без край" .. Рано или късно и той ще остане сам и тогава най-много ще има нужда от някого до себе си - защо това да не си ти..Бъди пасивна засега и помни, че за да имаш ангелски характер трябва да се въоръжиш с дяволско търпение..Успех :) 8)

Момичето от Принстън
09-23-2007, 00:53
ами... все пак.. тези малки жестове които описваш.. може би не си му безразлична, но найстина е по-добре да не предприемаш някакви действия от твоя страна, изчакай да видиш първо какво той ще направи, дали нещата ще имат развитие от негова страна

sweety_blondy
09-23-2007, 01:05
izchakai da mine malko vreme , ako neshtata prodaljavat taka , znachi momcheto izpitva neshto k1m teb , a dali po natatak nqma da zareje priqtelkata si i da si ti s nego ? :) moje da se e vlubil v teb , koi znae :P

hungry_vampire_f
09-23-2007, 05:47
Имал сериозна приятелка, ама ти държи ръката, прегръща те и тн?!

kael
09-23-2007, 07:38
Имал сериозна приятелка, ама ти държи ръката, прегръща те и тн?!ей и аз с мойта приятелка се прегращам и и даржа ръката ... а няма да ви кажа ако видите двама приятели просто няма да познаете че не ходят....... и той може да я приема така =P

Princess Of Sound
09-23-2007, 23:29
зависи от много неща.... сама трябва да разбереш какво става

MiMcHeToOo
09-23-2007, 23:31
Имал сериозна приятелка, ама ти държи ръката, прегръща те и тн?!ей и аз с мойта приятелка се прегращам и и даржа ръката ... а няма да ви кажа ако видите двама приятели просто няма да познаете че не ходят....... и той може да я приема така =P

верно е тва :-s