PDA

View Full Version : мисля, че съм параноичка ..



oTPoBHa
09-22-2007, 06:23
хора.. не знам кЪде да си пусна темичката, не знам дали тфа е подходящия раздел, 'шото става дума за една много, много гадна ситуация . . супер кофти преебах един човек.. смисъл такъв, че трябваше да отида на едно място.. така де.. среща .. и закаснях ... с някви шибани 10 минути :/ човекът, разбира се, го нямаше.. сигурно се е обидил, щото ставаше дума за нещо много хубаво.. но и много важно, а аз обещах че ТОЗИ ПЪТ няма да закъснявам.. и мамка му, ПАК закъснях ! :smt095 защо ли винаги става така.. :-# всеки път преебвам хората .. много ми е шибано.. въобще незнам как да си разпределя шибаното време , че да ми стигне за всичко. и кво? после се аз го лапам , щото просто в последния момент винаги изниква нещо, което трябва да свърша, времето минава сякаш за една секунда и.. вече е станало часът, в който ТРЯБВА да съм на даденото място, а аз все още въртя гъза и правя някакви странни неща, и аз даже не знам какво точно правя, но понякога тези неща наистина са важни, и трябва да ги свърша. щот после.. пак няма да ми стигне факаното време. набирам по телефона.. "Ще закъснея.. съжалявам, братле, че и този път се получи така.." и кво? Вече почти знам реакцията отсреща, пак онова провлачено "Ееееемилииии! Пак ли ще закъснееш..................!?!?!" Какво по дяволите..

Та да се върна на темата - тая работа стана вчера, на 21 септември .. и оттогава никъде не съм виждала въпросния човек, а обикновено се виждаме.. Сега ми е абсолютен шит и някакси срам ме е да отида при него и да се извиня.. или вобще какво да направя? Той доста се е засегнал, повече от очевидно е. Не знам как да му обясня, че неточността ми е в кръвта.. Та пускам тази тема, защото просто не знам какво да правя. Не искам да оставям нещата така.. Мисля си и за това - защо по дяволите не ми стига времето? Аз никъде не мога да стигна навреме. Сутрин за училище - закъснявам, за рейса - закъснявам, за репетиции - "Извинете, закъснях!", и затова не си уговарям срещи с хората защото ПАК ЗАКЪСНЯВАМ ! :| Например, колкото по-рано започна да се приготвям, толкова повече време ми отнемат приготовленията. Ако пък започна да се оправям навреме - то е ясно, ще закъснея заради това, че не съм почнала по-рано. Недай си боже, да изляза в точното време и час от къщи, все ще се намери нещо, което да ме отклони от пътя, да ме разсее достатъчно, че да изгубя представа за времето и ПАК ДА ЗАКЪСНЕЯ. Темата е доста дълга и може би повечето няма даже и да я прочетат, но много имам нужда от съвет за ей тия неща.. все пак който прочете това бих се радвала да напише едно-две изречения .. ще са ми от полза :) ае

bebi7o
09-22-2007, 06:34
аз съм същата винаги закъснявам за някъде но после се извинявам на хората кво да се направи мн съм неорганизирана :(

SlAdKy_KoTi
09-22-2007, 06:46
и аз така закъснявам :? почти никога не съм там на време с малки изключения :wink:
а за проблема незнам много хора са така :?

bEbsI
09-22-2007, 07:13
Еми найстина опитай да си организираш времето и да не закъсняваш,не позволявай нищо по пътя да те отклони от предстоящата среща и така...Аз лично мразя да закъснявам страшно много и затова се оправям 30минути по-рано .. :wink:

oTPoBHa
09-22-2007, 19:52
Ха.. мерси за мненията все пак.. колкото и малко да са. изглежда аз съм единственият човек, който има такъв проблем.. но все пак мерси

chaos_
09-22-2007, 20:40
Абсолютно същият проблем имах или по-точно имам и все още,винаги ще се намери нещо ,което да ме отклони от пътя или забави,но френдовете са ми свикнали и затова обикновено идват 5 мин по-късно ,а и те понякога закъсняват,но това се случва изключително рядко.За училище не закъснявам ,просто защото училището е много близо до нас и като тръгна в последната минута бягам като обезумяла,но все пак влизам прилично на време.

real-girl
09-22-2007, 22:41
Най-мразя някой да ми закъснява :x Аз самата съм адски точна,даже ходя по-рано и наистина,като си такъв,е много досадно да чакаш. Но ако е някой приятел,който знам,че закъснява,просто му казвам с 15 минутки по-рано и току-виж дошъл. Не се панирай толкова,кажи на приятеля си,че се опитваш да се промениш,но не става толкова бързо и че съжаляваш и ще се опиташ да се поправиш. И следващият път просто го направи-не е чак толкова сложно! Наистина е въпрос на организация,наложи си го и ще успееш! Какво толкова!?

petet
09-22-2007, 23:38
Много мразя някой да закъснява и да стърча като чучело.Немога да си разпределям времето.Правя си планове,но почти винаги се преобръщат.Иначе някой ако закъснява седа и чакам до 20-30 мин и след тва изпушвам.Ако ще акъснея в рамките на 10на мин се обаждам.Ама съм много точен ако става въпрос а автобус всместо да хващам препълнените отивам 30 мин по-рано на спирката и си го хващам.Слава богу ако закъснея за автобуса(без право на грешка) той закъснява също 8-[

Права си за по-ранното приготвяне.При мен колото по-рано искам толова повече се забавям,защото се отнасям и гледам всичко да ми е на 100% до най-малката подробност :smt012

oTPoBHa
09-23-2007, 09:12
ами да.. и аз мисля, че е лесно. ама не успявам никога.. обяснила съм, на повечето ми приятели, че съм си такава и те ме знаят. ама с него се знаем отскоро.. абе ше опраиме хаха

shadow_
09-23-2007, 09:55
vs zakusnqvat (malko ili mn) ma ne razbiram za6to da si paranoi4ka!? :smt017

lunnoto_momi4e
09-23-2007, 09:57
А аз почти винаги подранявам и мн се дразня като закъсняват ;-)

find_m3
09-23-2007, 10:04
мразя хора ,които заксъняват..

sh3_1s_7h3_0n3
09-23-2007, 10:06
говори ми, говори... аз съм същата апф.. голямо туткане... но т'ва май го прихванах от приятелките ми..
едно време бях изкл точна по срещи, даже съм и подранявала.., амааа те като започнаха да закъсняват с 10-15-20 минс.. и то се убиваш от чакане... после реших, че и аз така ще правя 'уж да ги накажа, да видят какво е неприятно', 'щото те от дума не разбираха... пък 'уж и те се стараеха', ама да... голямо 'старание'...

и сега тотално като си разбърках режима ми е трудно да не закъснявам... амааа то и приятелите ми не са се променили, пък и май вече ми свикнаха, но определено не е хубаво :?

а ти се извини на този, с когото си имала среща... няма от к'во да ти е неудобно, все ще трябва да го направиш така или иначе... по-добре да знае, че си си осъзнала грешката, а не че се 'криеш' вдън земя...
мен по-скоро това би ме обидило повече, отколкото ако някой закъснее 20минс повече дори от мен... 8-[ :roll:

N0_feAR
09-23-2007, 10:09
съвет не мога да ти дам, щото не знам какъв, но да ти кажа имам една приятелка която е абсолютно същата като теб....все закъснява, все не й стига времето и е доста изнервящо !!! Ама адски изнервящо, така че се постарай, щото никак не е приятно. По принцип и аз си падам "бутни колиба" и затова винаги се приготвям от рано, щото си се познавам. Майка ми винаги ме е бъзикала " Ти ако се туткаш толкова много и без гадже ще останеш"....

oTPoBHa
09-23-2007, 10:33
мухаха.. ами отде да зная бе. може би ме гони параноята или аз просто прекалено се филмирам с моите закъснения. и двете са по малко верни. а аз че съм несериозна - несериозна съм, че съм блейка - блейка съм, че не си изпълнявам обещанията - не, тфа са непознати думи за мене.. хаха трябва да променя заглавието на темата
"Всеки закъсняващ да пише тук" аххаха

п.с. някои хора сме си просто toujours en retard - завинаги закъснели (в буквален превод от френски :lol: :lol:)

RaLkb
09-23-2007, 14:45
ne se vprqgai az sam sashtata moga da se opravqm za sreshta sas chasove i nakraq est pak zakasnqvam.kakvo da se pravi jeni sme i ni trqbava dosta poveche vreme xxaxaax :-D :-D :-D

ражур
09-23-2007, 19:29
мразя хора ,които заксъняват..
Аз също,купи си часовник :-D

bloodyt0
09-25-2007, 07:40
i az vinagi zak1snqvam s 15-20min..a kato zak1snqvam pra6tam sms idvam iz4akaime ili ne6ty takova za da ne si tr1gnat..a p1k za toq 4ovek prosto idi i pogovori..ili moje6 da mu pi6e6 v 4ata tfa s16t0 e variant.. ;)

find_m3
09-25-2007, 08:45
мразя хора ,които заксъняват..
Аз също,купи си часовник :-D


точно часовниците вършат чудеса освен тва не знаеш ли колко време ти отнема да се оправиш и да стигнеш на мятото :-s