PDA

View Full Version : Грешка в дипломата за завършено основно образование



find_m3
09-22-2007, 09:55
Амии класната ми даде дипломата в началото на ваканцията, обаче като се прибрах видях ,че има грешка при смятането и не трябва да имам 5,25 ,а 5,50 :-k това си е цяла единица,обаче тая диплома за нищо не ми служи 8-[ та я кажете дали има някакъв проблем да ми я направят наново ,щото сега не трябва ,ама представете си след време да се представя тая бележчица и да ти зависи нещо от нея :roll:

sasha_90
09-22-2007, 10:10
Ами уведоми класната си за тази грешка.Защо да си мълчиш?А и тя може да ти помогне.

vodolei4e_m
09-22-2007, 10:17
ami varvi pitai kak se smqta diplomata i ako naistina ima gre6ka gi nakarai da ti q smenqt

ShevchenkoFenka
09-22-2007, 10:29
и аз имах грешка .. ама не е от голямо значение поне при мене не беше :roll:

find_m3
09-22-2007, 10:57
ami varvi pitai kak se smqta diplomata i ako naistina ima gre6ka gi nakarai da ti q smenqt

аз знам как се смята и съм сигурна ,че е сгрешена ,ама класната ми е една пача и най-вероятно на мен ще ми вика се 1 аз съм ги писала....(не ,че е тя де....нали я мързи та караше хора от класа да ходят да пишат :smt012 )

the_black_angel
09-22-2007, 11:07
аз знам как се смята и съм сигурна ,че е сгрешена ,ама класната ми е една пача и най-вероятно на мен ще ми вика се 1 аз съм ги писала....(не ,че е тя де....нали я мързи та караше хора от класа да ходят да пишат :smt012 )

E каво ще ти вика?!Тя я е объркала и е длъжна да поправи грешката.
А пък и разликата в двете оценки хич не е малка.

sh3_1s_7h3_0n3
09-22-2007, 12:04
Отиди и я оправи! Диплома е - важна е - ще ти я оправят. И аз имах грешка в дипломата от ОУ-то, но при мен беше и важно, защото кандидатствах след 7ми клас, а бяха изпуснали една буква от името ми. Всяка грешка, щом е такава, я поправят...

Няма какво да се чудиш, знаеш ли след 5години к'во ще измислят... на интервю за работа да те питат дали имаш поне основно образование и с колко си го завършил... и като блеснеш с туй 5.25 написано, друг с 5.50 черно-на-бяло ще ти вземе хляба 8)

sexa_na_kompleksa
09-22-2007, 12:36
Поговори с нея,ако тя не иска да ти помогне,отиди при директора.Хубаво е да се поправи.Трябвало е даже да кажеш след като си го видяла.

find_m3
09-22-2007, 14:52
Поговори с нея,ако тя не иска да ти помогне,отиди при директора.Хубаво е да се поправи.Трябвало е даже да кажеш след като си го видяла.

ее за тва точно ще ми вика щот не съм отишла веднага ма то само аз и още 2 момичета сме си взели дипломите на другите още не ги е раздала

krem4et0
09-23-2007, 08:20
Не отивай при класната. Направо при директорката върви или при скретар, администратор. Изготвянето на дипломите не се прави от класния ръководител. В училищното деловодство трябва да има твой личен картон, в който да са нанесени всички годишни оценки.

sexa_na_kompleksa
09-23-2007, 08:57
Поговори с нея,ако тя не иска да ти помогне,отиди при директора.Хубаво е да се поправи.Трябвало е даже да кажеш след като си го видяла.

ее за тва точно ще ми вика щот не съм отишла веднага ма то само аз и още 2 момичета сме си взели дипломите на другите още не ги е раздала

Кажи,че чак сега си го забелязала. :wink:

find_m3
09-23-2007, 10:13
ще ми се развика ,че тва се проверява веднага :x а бтв тя я е изготвялва дипломата...поне я е печатала де

nikoceto
09-23-2007, 14:46
да не ти пука...това ти е най-маловажната диплома,която за нищо не ти служи

shadow4e
09-23-2007, 14:56
И какво като ти се развика, няма да свърши света. :wink:

На мен ми бяха объркали оценка от 6-ти клас, ама така или иначе беше по предмет, който не ми трябва /Спортни танци/ и не отидох да си я поправя, но ти единствено би спечелила, ако си я оправиш. :wink: