PDA

View Full Version : Перуки



malka_sladuranka
09-22-2007, 10:57
Имам нужда от помощ. Трябва ми перука, но от изкуствен косъм. От къде мога да си взема? Знаете ли някакви мазанини?
ПП за София става въпрос..

Disrespect
09-22-2007, 11:11
мазанини?

:lol:

malka_sladuranka
09-22-2007, 11:13
Ee... Техническа грешка.. :-s Ясно е какво съм искала да кажа... :wink:
Сега не ми се едитва... Може би утре... 8-[

Momchence
09-22-2007, 12:08
За мазнините мога да ти кажа, че се делят основно на наситени и ненаситени масни киселини с двойна и единична пептинова връзка :lol:
Иначе за перуки съм гледал по някфи магазни за платове...

miminia
09-22-2007, 12:40
абе и аз бях виждала ,ама ще те излъжа ,ако ти кажа :lol: не помня , май по Витошка беше на ъгъла на една пряка :-k

AtMosFera
09-22-2007, 13:12
абе и аз бях виждала ,ама ще те излъжа ,ако ти кажа :lol: не помня , май по Витошка беше на ъгъла на една пряка :-k



Да

malka_sladuranka
09-22-2007, 13:14
Мерси за инфото.
Значи тръгвам по магазините за платове. :-D
А тези на Витошка ще ми одерт кожата.. :? Там са от естествен косъм. А на тези естествените цената им почва от 200лева и незнам даже до къде свършва... :?

miminia
09-22-2007, 13:21
Амиии тогава майката на една приятелка работи на илиянци в един козметичен магазин , по точно за парфюми , абе тааа тя също продава перуки :)

^Sam90^
09-22-2007, 13:56
За мазнините мога да ти кажа, че се делят основно на наситени и ненаситени масни киселини с двойна и единична пептинова връзка :lol:
Иначе за перуки съм гледал по някфи магазни за платове...
По-скоро масТни, а? ;)


-> Има магазини на Витошка и Солунска; "Хр.Ботев"в отсечката с "ц. Симеон"; В зала "Универсиада "-базара; малко след ъгъла (спирката на автобусите) на "Граф Игнатиев" и бул."България"

Ето тези линкове може и да ти свършат работа:
http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?branch=780
http://www.dimastyle.com/
http://www.magama.org/
Последните две са малко скъпички места, но ако търсиш качество...

Momchence
09-22-2007, 14:05
:oops: добре де май верно е масТни...
иначе май има и по някои козметични магазини перуки..като се замисля

HopeLesss
09-22-2007, 14:09
Аз в един магазин Всичко по левче бях видяла някакви розови, сини, зелен и т.н :lol:

malka_sladuranka
09-22-2007, 18:16
Дам.. Мерси за помощта.
Всъщност не търся качествени перуки, защото са доста скъпички, а ми трябва само за нещо като бъзик. А за този бъзик не ми се дават толкова пари.
Трябва ми нещо нормално обаче, не зелено, синьо, розово, ами русо, червено.. Незнам точно.. :roll:

HopeLesss
09-23-2007, 00:37
Дам.. Мерси за помощта.
Всъщност не търся качествени перуки, защото са доста скъпички, а ми трябва само за нещо като бъзик. А за този бъзик не ми се дават толкова пари.
Трябва ми нещо нормално обаче, не зелено, синьо, розово, ами русо, червено.. Незнам точно.. :roll:

За кога ти трябва? Мога да ти взема една от тук и да ти я дам на 1-ви :twisted:

malka_sladuranka
09-23-2007, 22:20
Супер си. :-D
Не ми трябва спешно, ако не си намеря определено ще се възползвам от услугите ти.. 8)