PDA

View Full Version : свалките мъжка работа ли са?



marakuq_baby
09-22-2007, 10:04
момчета,кефи/дразни ли ви ако някое момиче почне да ви сваля?Кое предпочитате-тя или вие да предприемете инициативата?Вярно ли е според вас,че мъжете по природа са ловци и губят интерес ако жената един вид им се поднесе на тепсия?
момичета а вие как мислите?

Shogi
09-22-2007, 10:07
Аз обичам да свалям - по този начин се изпробвам себе си и способностите си..Някакси ми е некомфортно когато момиче се опитва да ме сваля..Усеща се, а и понеже УЖ мъжете са по-добрите свалячи и става така, че понякога нейната свалка изглежда тъпа или смешна..Случвало ми се е обаче да ме свалят и аз да се усетя едва в последния момент, когато съм лапнал..Всичко зависи от това колко е добра мацката..Но и ние сме податливи..И то мно0о0о0го.. :) Нямам как да загубя интерес именно за това :)

ivakavlad
09-22-2007, 10:08
момчета,кефи/дразни ли ви ако някое момиче почне да ви сваля?Кое предпочитате-тя или вие да предприемете инициативата?Вярно ли е според вас,че мъжете по природа са ловци и губят интерес ако жената един вид им се поднесе на тепсия?
момичета а вие как мислите?

Всичко е строго индивидуално на някой им харесва момичетата да ги свалят на някои не им хресва но според мен малко са хората който нехаресват момичетата да ги свалят лично на мен ми харесва това но това има и минуси момчетата си падат малко исползвачи ако ме разбираш

cherinka
09-22-2007, 10:08
Ами, според мен, всичко е до вътрешно усещане.
На едно момче някоя може да му се стори интересна, а същото това момиче ако подходи по същия начин с друго момче - то може да не я хареса.
Едно на ръка, че всеки има различен вкус, ами и всеки се поддава различно на различните зарибявки.

`Death`Whore``
09-22-2007, 10:10
Всъщност жената прави първата стъпка, а мъжът прави втората, но по-голяма. Без жената да ги подтикне..нищо няма да направят. :)

sh3_1s_7h3_0n3
09-22-2007, 10:13
Излезте от рамките и приемете, че свалките НЕ са мъжка работа! Ничия по-специална работа не са!
Искаш да излезеш с някой - обаждаш му се. Харесваш някого - предприемаш нещо!
Това далеч не означава да изглеждаш 'лесна' или да 'Му се поднасяш на тепсия'... Ако се държиш като малка лигла и му се натискаш като незадоволена ку*Фа... може да бъде дори отблъскващо...

vodolei4e_m
09-22-2007, 10:14
момчета,кефи/дразни ли ви ако някое момиче почне да ви сваля?

ne :) daje se 4uvstvam qko 4e sa me zabelqzali i haresali, e zavisi i kak izglejda mackata


Вярно ли е според вас,че мъжете по природа са ловци и губят интерес ако жената един вид им се поднесе на тепсия?

napalno vqrno ili pone pri men

thefreak
09-22-2007, 10:14
момчета,кефи/дразни ли ви ако някое момиче почне да ви сваля?Кое предпочитате-тя или вие да предприемете инициативата?Вярно ли е според вас,че мъжете по природа са ловци и губят интерес ако жената един вид им се поднесе на тепсия?
момичета а вие как мислите?
Може би да намекне нещо, да.
Ама да тръгне да ме сваля чак... неприятно ми е, дразни ме.

kael
09-22-2007, 10:19
да ти кажа не са мъжка ... много си е яко някой дате сваля що тряаа само момичетата да се кефят =P

FEN_NA_MOTORI
09-22-2007, 10:42
Излезте от рамките и приемете, че свалките НЕ са мъжка работа! Ничия по-специална работа не са!
Искаш да излезеш с някой - обаждаш му се. Харесваш някого - предприемаш нещо!
Това далеч не означава да изглеждаш 'лесна' или да 'Му се поднасяш на тепсия'... Ако се държиш като малка лигла и му се натискаш като незадоволена ку*Фа... може да бъде дори отблъскващо...
+1

Magnoliq'
09-22-2007, 10:45
не свалките не са мъжка работа...аз лично щом си харесам някой веднага започвам да го свалям...все пак живеем в 21 век и спрете с предрасъдаците че момчетата трябва да бъдат свалячите

sasha_90
09-22-2007, 10:54
Сега вече всеки сваля,който му хареса независимо от пола.Така,че свалките не са само мъжка работа.