PDA

View Full Version : Среща



09-22-2007, 10:28
Неска имам среща с едно момиче, познаваме се от 1 седмица и си пишехме по скайп и аз успях да я зарибя (пикове,емотиики етц.) и неска имаме среща, но на живо не съм толкова опитен кажете какво да правя? срещаме се сядаме некаде и почвам да я целувам и да я прегръща? нещо от сорта но по подробно ако ми обясните плийз :x много ме е страх :cry:

sasha_90
09-22-2007, 10:30
В никакъв случай не прави това което каза(да седнете някъде и да започнеш да я целуваш)!Ще я изплашиш.

vodolei4e_m
09-22-2007, 10:36
razhojdate se na romanti4ni mesta (ne moga da ti prepora4am ne razbrah ot koi grad si) moje da q pregarne6 po nqkoe vreme tva ti s ire6ava6... pravite si nameci... tva onova i nakraq kato q izpra6ta6 (zadaljitelno e da izprati6) q celuva6 ako smetne6 4e si si prekaral qko prez ostanaloto vreme...

Magnoliq'
09-22-2007, 10:37
Дръж се естествено напълно нормално е да си сръмежлив и да не знаеш какво да правиш на първа среща... говорете си и се опитай да я разсмееш но в никакъв случай не прави това което каза!!!...можеш да я целунеш само като се разделяте и то ако тя ти позволи в смисъл ако не се отдръпне....не бързай тя също ще се чувства неконфортно

Shogi
09-22-2007, 10:40
razhojdate se na romanti4ni mesta (ne moga da ti prepora4am ne razbrah ot koi grad si) moje da q pregarne6 po nqkoe vreme tva ti s ire6ava6... pravite si nameci... tva onova i nakraq kato q izpra6ta6 (zadaljitelno e da izprati6) q celuva6 ako smetne6 4e si si prekaral qko prez ostanaloto vreme...
и ако естествено сметнеш, че ще ти даде :) Иначе няма какво да добавя :) +1

FEN_NA_MOTORI
09-22-2007, 10:45
razhojdate se na romanti4ni mesta (ne moga da ti prepora4am ne razbrah ot koi grad si) moje da q pregarne6 po nqkoe vreme tva ti s ire6ava6... pravite si nameci... tva onova i nakraq kato q izpra6ta6 (zadaljitelno e da izprati6) q celuva6 ako smetne6 4e si si prekaral qko prez ostanaloto vreme...
и ако естествено сметнеш, че ще ти даде :) Иначе няма какво да добавя :) +1
+1 :!:

sh3_1s_7h3_0n3
09-22-2007, 10:57
razhojdate se na romanti4ni mesta (ne moga da ti prepora4am ne razbrah ot koi grad si) moje da q pregarne6 po nqkoe vreme tva ti s ire6ava6... pravite si nameci... tva onova i nakraq kato q izpra6ta6 (zadaljitelno e da izprati6) q celuva6 ako smetne6 4e si si prekaral qko prez ostanaloto vreme...

сЪкс! :smt011

Познават се от 1седмица... и веднага да започнат да се прегръщат и целуват?!
Ами ако тя не го хареса... едно е 'пик', друго е да се видите лично...
ако е притеснителна? това още повече ще я притесни...

Баси глупостта... лигочи... т'ва ако ми се случи, дори и да ми е бил симпатичен в началото, 2ри път надали ще изляза с него... :evil:

rihannka
09-22-2007, 11:13
ti pak...kakvo shte i kajesh"zdravei"i q celuvash taka li...ne pravi tva izlezte na kafe govorete si za neshto..posle moje da q izpratish i ako ti se struva che e minalo dobre i tq te haresva q celuni...ranichko e de ama primerno moje :lol:

MiMcHeToOo
09-22-2007, 11:52
Неска имам среща с едно момиче, познаваме се от 1 седмица и си пишехме по скайп и аз успях да я зарибя (пикове,емотиики етц.) и неска имаме среща, но на живо не съм толкова опитен кажете какво да правя? срещаме се сядаме некаде и почвам да я целувам и да я прегръща? нещо от сорта но по подробно ако ми обясните плийз :x много ме е страх :cry:

абсолютно в никъв случай недей да я прегръщаш и целуваш веднага.. разходете се, поговорете си, седнете в някое кафе.. може даже целувката и прегръдката да не станат още на първата среща.. за всичко си има време :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
09-22-2007, 13:47
Тази тема явно стана излишна, т.к. авторът реши да си направи нова... http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=132710